Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nektek nem furcsa, hogy a...

Nektek nem furcsa, hogy a földönkívüli lényeket földi fajokhoz hasonlitóan "látják"? (Humanoid, Reptoid, stb)

Figyelt kérdés
Nem ez a bizonyítéka annak, hogy merő kitaláció az egész? Miért ne lehetnének Galaxis, v mikroszkópikus méretűek? Biztos kellenek nekik végtagok, földi érzékszervek? Nem lehet, hogy Hollywood-nak erős befolyása van ebben?
2012. jan. 31. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:

Elég furcsa, hogy a boncolt idegenek emberszerűek illetve a talált maradványok is (csillaggyermek koponya). Meg az is, hogy az eltérítésekben emberszerű, kicsi idegenek vannak.


Mielőtt mondanád, hogy az eltérítés hülyeség, megmutatom Barney és Betty Hill esetét.


Én elhiszem a történetüket, inkább azt nem hiszem el, hogy miért találna ki valaki ilyesmit? Feltűnést akar vagy mit? Ha nem lenne igaz nem hiszem, hogy csak úgy kitalálták volna, hogy aztán évekig mindenki a nyakukra járjon a sztoriért meg minden utcasarkon erről érdeklődnének tőlük. Arról nem is beszélve, hogy Betty hogy rajzolta le a Zeta Reticuli csillag térképét mindenféle csillagászati érdeklődés nélkül, amit csak az eset után fedeztek fel?

2012. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
Na ácsi, a találunk ezt-azt és az egész univerzumban ugyanazok az evolúciós törvények közt elég veszélyes dolog ekkora párhuzamot vonni... Konkrétan a kettőnek köze nincs egymáshoz. Még egyszer mondom, amit mi ismerünk az erősen lokális. Hivatalosan nem ismerünk idegeneket, de ha mégis az underground sztorik az igazak, a hasonló forma sok más okból is létezhet, szóval maradjunk érvelésileg a földön.
2012. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:

nem vagyok ufohivő (ne értsd félre nem azt nem hiszem hogy nem lehet az univerzumban más intelligens életforma csak azt nem hiszem hogy a földre jönnek) eddig a nyilvánvaló bizonyitékok mind hamisnak bizonyultak, a közvetettek meg nem elég erőssek hogy meggyőzzenek, a szemtanuk pedig...hát elég sokat tudunk már az emberi agy működéséröl ahhoz hogy ne tartsam hitelt érdemlőnek még az intelligens emberek beszámolóit sem, sajnos az agy gyakran becsapja saját magát....

De visszatérve a témára szerintem jól elboldogulnék egy polipszerű testben is , nem sok mindenben akadályozna még ha a mostani környezetemben kellene boldogulnom akkor sem......nem hiszem hogy meg tudnál győzni hogy intelligens lény csakis humanoid lehet

2012. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
"a nyilvánvaló bizonyitékok mind hamisnak bizonyultak" - honnan veszed ezt meg milyen bizonyítékokra célzol?
2012. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:

pl az a notórius idegen boncolás


[link]

2012. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:

Én a csillaggyermek koponyára meg a megnyúlt koponyákra gondoltam hiteles bizonyítékok alatt. A NatGeo-n láttam filmet a csillaggyermek koponyáról, azt állapították meg ott a DNS teszttel, hogy idegen-ember hibrid.


Találtam róla egy újabb videót:


http://www.youtube.com/watch?v=lb-5l9HGvp8

2012. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
Meg írtam a Barney és Betty Hill esetét.
2012. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:

A "csillaggyermek koponyánál " nem azt állapitották meg , a NATGEO szerint , hogy hibrid , hanem hogy 100 % földönkívüli. Kérdésem az lenne , hogy biztosak vagyunk benne , hogy a DNS-vizsgálat , nem csak a mai tudásunk alapján megbízható ?

Ugyanitt volt , Rosswellről is egy doku-film , miszerint az egész UFO-sztori a hidegháború miatt ,lett "jóváhagyva". Racionális volt , engem inkább ez a magyarázat győzött meg.

2012. febr. 3. 12:34
 49/65 A kérdező kommentje:

A "rosswell-i" boncolásról találtam :

"1995-ben megjelent film, amely egy részben, de nem egészen a hagyományos "szürkékre" hasonlító idegen lény boncolását mutatja be. A felvételt készítő Ray Santilli tizenegy évvel később bevallotta ugyan, hogy a film hamis, de hagyott egérutat a hívőknek: a boncolás úgymond rekonstrukciója egy valódi, de elveszett szalagnak."

2012. febr. 3. 14:44
 50/65 anonim ***** válasza:

A DNS teszt megbízható. Én úgy hallottam, hogy idegen-ember hibrid volt és az is kiderült róla, hogy felnőttként halt meg.


Én a tárgyi bizonyítékoknak meg a Hill házaspárnak hiszek.


Barney Hill-nek a trauma miatt kiújult a gyomorfekélye az eset után és bele is halt. Gondolom nem a sok pénz miatt volt.

2012. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!