Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nektek nem furcsa, hogy a...

Nektek nem furcsa, hogy a földönkívüli lényeket földi fajokhoz hasonlitóan "látják"? (Humanoid, Reptoid, stb)

Figyelt kérdés
Nem ez a bizonyítéka annak, hogy merő kitaláció az egész? Miért ne lehetnének Galaxis, v mikroszkópikus méretűek? Biztos kellenek nekik végtagok, földi érzékszervek? Nem lehet, hogy Hollywood-nak erős befolyása van ebben?
2012. jan. 31. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
ma 13:08 ! Ez az alapkérdésem... Miért pont szénalap (földi modell) ?
2012. jan. 31. 13:13
 12/65 Antimod ***** válasza:
55%

Szia,


én is gondoltam arra, hogy egykor (vagy akár most is) a Földön éltek/élnek. De nem vagyok ufókutató, így a magam kis következtetéseit levonva csendben maradok. Azt azonban elmondom, hogy a nagy számok törvénye, illetve a "nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél" népi bölcsesség alapján kizártnak tartom, hogy minden találkozás hazugság vagy hallucináció volna.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:

KEDVES VÁLASZOLÓK ! Amint látjátok egy ÉRTELMES , kulturált vitát szerettem volna indítani a kérdéseimmel ,mert úgy láttam itt ez hiányzik . Azt hiszem sikerült...

Várom a további véleményeket !

Akinek számít , a normális válaszolókat felpontozom :)

2012. jan. 31. 13:18
 14/65 anonim ***** válasza:
bocsi kérdező,figyelmetlen voltam :).Hát szerintem attól,hogy humanoidok,még nem kell,hogy olyanok legyenek,mint mi ebben egyetértek.De igazából fogalmam sincs,hogy milyenek lehetnek a dolgok ezen részét nézve.Amúgy az tuti,hogy léteznek,mert ha a beszámolók nagy része hazugság is,azért mint tudjuk,minden hazugságnak van valóság alapja.amúgy a földi érzékszervekről annyit,hogy a legtöbb beszámoló orr,ill. fülnélkülinek írja le őket.A szem pedig érdekes.Úgy emlékszem Ellen Crystal a Csendes invázió c. könyvében azt írja le,hogy vannak földalatti bázisaik világszerte.Alagútrendszer van az USA-ban Orange megye alatt.És éjjelente a szántóföldekről fémes zajok,"turbinák" hangjai gallatszanak és fényfelvillanásokat látni a földekről.És ebből következően éjjel "dolgoznak",hogy mit,azt senki nem tudja,és ehhez az éjjeli életmódhoz alkalmazkodott a nagy sötét szem.ami nem is annyir elképzelhetetlen,ha az állatvilágban körülnézünk pl.
2012. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:
Megkérdőjelezném , hogy volt e valóban 3. típusú találkozás .És az nem lehet , hogy a látott sok UFO titkos katonai kutatások termékei ?
2012. jan. 31. 13:33
 16/65 anonim ***** válasza:
Szerintem a humanoid alak a legideálisabb egy intelligens életforma kialakulásához. Gondoljunk bele, ha mondjuk nem lenne kezünk, akkor, hogy tudnánk megépíteni, kézzel foghatóvá tenni az elképzeléseinket. Persze elképzelhető még olyan undorító alien is csápokkal, ami a Függetlenség napja című filmben volt.
2012. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
Persze benne lehet a katonai kutatás,fejlesztés is a dologban.De hány vadászpilóta,hivatalos személy látott már olyan dolgot,amikhez nekik közük nem volt.Nos a 3.,4. típusó találkozásról személyes ill. egy közeli családtagomnak tapasztalata van.Még abból az időből,mikor ez az illető nem is foglalkozott az ufo témával,de talán még azt sem tudta,mi az.Szóval én nem kételkedem abban,hogy hoztak-vittek embereket,mert saját fülemmel hallottam a történetet és láttam az orvosi leleteket...
2012. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:
Egy jó barátom katonai pilóta (, nekem mindent elmondana ), de állítása szerint a 25 éve alatt se ő , se a társai nem láttak még UFO-t. Pedig , ők a legnagyobb hívők....
2012. jan. 31. 13:48
 19/65 A kérdező kommentje:
"Szerintem a humanoid alak a legideálisabb egy intelligens életforma kialakulásához." Ez lehet ,de valószínűleg csak a Földön. Miért az emberekkel vennék fel a kapcsolatot ? A delfin intelligensebb... A mi technikánk , nekik a kőkorszak, ha már fényévekről ide tudtak jönni.
2012. jan. 31. 13:52
 20/65 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy mi csak egy vagyunk a sok közül,akikkel felvették a kapcsolatot.És attól,hgy mi fejletlenebbek vagyunk náluk ,még lehetünk érdekesek.A testünk,vagy maga az,ahogy gondolkodunk,ahogy élünk.
2012. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!