Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nektek nem furcsa, hogy a...

Nektek nem furcsa, hogy a földönkívüli lényeket földi fajokhoz hasonlitóan "látják"? (Humanoid, Reptoid, stb)

Figyelt kérdés
Nem ez a bizonyítéka annak, hogy merő kitaláció az egész? Miért ne lehetnének Galaxis, v mikroszkópikus méretűek? Biztos kellenek nekik végtagok, földi érzékszervek? Nem lehet, hogy Hollywood-nak erős befolyása van ebben?
2012. jan. 31. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:

Utána olvastam Barney és Betty Hill esetének . Engem igazán nem győzött meg , hogy nem lehet átverés az egész , főleg , hogy utána jól megéltek az előadásokból .

Milyen tárgyi bizonyítékokra gondolsz ?

2012. febr. 3. 15:21
 52/65 anonim ***** válasza:
Ismételjem magamat? A csillaggyermek koponyára céloztam. Remélem, a kedvedért nem kell 1000szer elismételni ezt.
2012. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:

És mégis miböl következtette ki a tisztelt tudós bácsi hogy ez egy földönkivüli , attol hogy nem ismert a DNS lánc egy része még nem kellett hogy a világűrböl jöjjön, szerintem amellett hogy komoly vizsgálatokat végzett rajta , és bizonyára komoly szakember ,nagyon szeretne hinni valamiben, és ez csorbitja az itélőképességét

a tény a koponyával kapcsolatban hogy kicsit más mint a megszokott. Az uriember többi állitása hipotetikus

pl ismert torzulást nem tartalmaz....és mi van ha a sérült génállomány okozta a torzulást

pl itt van ez [link]

az állam leesett hogy ennyire hasonló nem direkt kerestem ilyet ez volt az egyik első találat a genetikai rendellenességre

2012. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 zeronibble ***** válasza:

Merő kitaláció.

Evolúció: P=10^(-sok)

Evolúció két helyen: ugyanez a négyzeten. És az evolúció valószínűsége is parányi volt, akárki akármit mond. A mi mai alakunk is sok-sok "alig lehetséges" esemény sorozata, tehát igen kis valószínűségek SZORZATA volt az esély a mostani ember kifejlődésére. Hasonló kaliberű lehetetlenség több helyen? Még ezt se könnyű elhinni!

2012. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim válasza:

Tökéletesen egyetértek. Nem furcsa. Ez a bizonyítéka hogy kitaláció az egész. Az amerikaiak amúgy is szeretnek hinni az ilyen dolgokban, lásd szellemek, meg összeesküvés elméletek stb...

Minden ilyen hülyeség onnan származik, és sokszor még TV müsört is csinálnak belőlük. Az egész csak a pénz keresésre megy, meg hogy legyen hírérték. Legszánalmasabb pl ezek a: "Hívj fel 320Ft-os percdíjért és küldök neked energiát TV-n keresztül." műsorokat rühellem, az idős embereket jól lehúzzák vele.

2012. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled ! Erre akartam célozni .
2012. febr. 14. 11:10
 57/65 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bennem van a hiba, de én az intelligens idegen lényt humanoidnak tudom elképzelni. Szerintem az a hitelesebb eltérítés, ahol humanoidokról és nem ilyen polipszerű lényekről számolnak be.
2012. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:

Miért nem lehetnek humanoid típusúak más lények ???

Mi van, ha ez a legelőnyösebb forma, miért lennének polipszerű-lények az ufonauták, az eltérő gravitáció vagy hőmérsékleti viszonyok miatt? Földünkön is nagyon változatos az élet. Lehet h a magasabb életformáknak a humanoid alkat a legmegfelelőbb, lehetnek hasonló törvényszerűségek az univerzumban!

Lehet h egy meteorittal érkezett a Földre az élet szóval elképzelhető hogy a humanoid forma a legnépszerűbb a világegyetemben :)

2012. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:

A Föld -történet során többször volt már teljes kihalás. Miért ne élhettek , pár millió éve értelmes , fejlett lények itt már akkor , akik ezt előre látták , és volt olyan technikájuk , hogy át tudtak települni más bolygóra ?

(Hiszen , mi is pont ezt a lehetőséget kutatjuk , csak jelenleg még gyerekcipőben járunk .)

És , ha esetleg ők látogatnának vissza ? Valószínű , más bolygóhoz alkalmazkodott humanoidok lennének ...

2012. febr. 21. 10:29
 60/65 anonim ***** válasza:
Én pont ezért tettem fel itt azt a kérdésemet, hogy az ufonauták igazából nem-e dimenzióutazók? Tehát, hogy egy párhuzamos világban a majom közős őséből a majom mellett ők fejlődtek ki a homo sapiens helyett.
2012. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!