Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozhatnék a Szerelmemmel?

Figyelt kérdés
A párom kint él Pennsylvania államban és már 5hónapja kimondtuk hogy igazán interneten keresztül szerelmesek lettünk és ő is teljes mértékben szerelmes és én is! Nagyon Szeretnék már vele lenni de nincs elég pénzem jelenleg elutazni hozzá! Láttam videókat ilyen párokról akiknek fizetnek hogy így találkozzanak! Esetleg valaki tudna segíteni eljutni egy ilyen műsorba hogy eljuthassak a Szerelmemhez? Az értelmes válaszokat előre is nagyon köszönöm!
2012. jan. 7. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fel kell ülni a repcsire és elutazni oda,vagy ö utazzon ide.Jobb ötletem nincs.
2012. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Neki kéne jönnie először...
2012. jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen igen ez mind szép és jó! De nemlehetne megoldani hogy nemtudom mint ahogy van sok ilyen show hogy annak a keretein belül találkozni? Mert mind ketten dolgozunk hogy meglegyen a pénz de 200ezer forintot nem olyan egyszerü összeszedni
2012. jan. 7. 10:25
 4/12 anonim ***** válasza:

neten ismerted meg?várj..

ennek rossz lesz a vége:/

2012. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen neten ismertem meg! De ez nem sima netes kapcsolat! Mármint volt már netről kapcsolatom van tapasztalatom a rosz kapcsolatokból! De most optimista vagyok Mivel odaadó velem szemben!
2012. jan. 7. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem optimista vagy hanem túl naiv, gépen keresztül mindenki annak adja magát ki akinek akarja! Én is modhatnám hogy szőke kék szemű cicabab vagyok, közben pedig nem.

Ennyire ne legyél hiszékeny, hogy neten megismert személlyel találkoznál, ami nem mellesleg egy halom pénzbe kerülne! Ez nem szerelem, hanem vonzalom, még nem is érintettétek meg egymást, nem tudjátok egymás gondolatait, még1x hangsúlyozom, a gépek mögül mindenki lehet szép és okos, de ez a valóság!

2012. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Többi válaszolónak: nekem is volt olyan, hogy neten keresztül szerettem bele valakibe, ő is belém, a találkozáskor pedig egyikünk se csalódott. :)
2012. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Naponta minimumórát webkamerázunk, igen 6óra eltolodás van de egymással kelünk és egymással fekszünk le ugyértem egy hogymástol köszönünk el utoljára mert ő ittvan mikor nekem estevan és én is ottvagyok neki mikor este van és igymegy ez a reggeleknél is!!! Nemérzem naívnak hogy kitartok mellette!:)
2012. jan. 8. 04:49
 9/12 A kérdező kommentje:
* Minimum 8 órát!
2012. jan. 8. 04:50
 10/12 rebeka1 ***** válasza:
figyelj szerintem alj ki a sarokra es lesz penzed :)) a tarif legyen olcso es de tiszta szopas
2012. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!