Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ha kiderülne...

Szerintetek ha kiderülne hogy, "nem vagyunk egyedül" kitörne e a pánik, és ha igen miért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 17:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszem, hogy létezik intelligens élet a földön kívűl.

Csak az idióta reptoidokban nem hiszek.

De nem fogna el a pánik, ha hivatalosan is elismernék, hogy nem vagyunk egyedül. Sőt örülnék is neki.

2012. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ki.

Megrendülne az emberek biztonságba vetett hite.

2012. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 yossarian44 ***** válasza:

Szerintem csak annyira esnének pánikba az emberek, mint az amerikai őslakosok, amikor megláttak egy technikailag fejlettebb létformát lemászni a hajóról a kontinens partjainál.


Akkor még nem tudhatták biztosra, hogy ők is emberek.


Addig nem lenne itt pánik, amíg a fejlettebb el nem kezd lövöldözni...

2012. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Biztos hogy pánik lenne, mert "egy bolond százat csinál"...
2012. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Biztos, hogy nem vagyunk egyedül. A földre is az űrből érkezett az élet, így bárhova eljuthatott még, valamint a földön kívül még több milliárd bolygó van, biztos, hogy egy másik is rendelkezik ugyanolyan adottságokkal mint a mienk (meg hát ugye az a lehetőség is fent áll, hogy máshol teljesen máshogy alakul ki az élet, így mások az életfeltételek). A kérdésre válaszolva pedig szerintem nem mindegy, hogy hogyan derülne ki. Ha mint barátságos lények üzennének, vagy jelennének meg szerintem jóval kevesebb lenne a be pánikolt emberek száma, ellenkező esetben viszont teljes zűrzavar lenne szerintem.
2012. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy pánik lenne - mégpedig azért, mert 1000 vagy 10000 ember között holtbiztosan van legalább egy, amelyik pánikba esne (és ugye ennél több ember van) - aztán ezek gondoskodnának róla, hogy lángba boruljon minden. Az ember nagy tömegben hihetetlenül buta csordalény - és te se tehetnél semmit, ha körülötted már lőnének.
2012. márc. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Meg az is érdekes, hogy hogyan viszonyulna hozzájuk az egyház?
2012. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

''Ki.

Megrendülne az emberek biztonságba vetett hite.''


Azt hiszed hogy az emberek biztonságban érzik magukat? világválság,országok közötti versengés,szinte látni a 3.világháború időpontját,világvégéket jósolnak,háborúskodnak,mindennap gyilkolnak minimum 1000embert.... de ha kapcsolatba akarnának velünk lépni már megtették volna. hogy miért nem olvassátok vissza amit írtam az elején..

2012. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 narancs95 válasza:
Szerintem ki törne a pánik mert le jönnének és elvinnének minket rabszolgának. Talán még meg is erőszakolnának minket.
2012. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon kíváncsi lennék a vallási vezetők és hívők reakciójára.
2012. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!