Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki várja az UFOk érkezését,...

Ki várja az UFOk érkezését, és ki mire számít?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 23:33
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
27%
Én várom, mert megváltozna globálisan az élet, nem mintha most nem ez történne csak a jelenlegi állapot szerint lassú.(am az ufók nem olyanok mint elképzelik a filmforgatók, nem hasonlítható felépítésük az emberéhez, hisz másik bolygón élnek.Én arra számítok h nem csapatosan érkeznek eleinte, csak felfedezőként jönnek.Függően attól h ők vagy mi a vagyunk a fejlettebbek.(szerintem mi vagyunk) megöljük öket. EZ direktszentfazék :D
2012. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
aha,bár aszt se feledd el hogy rengeteg bolygó van amin óceánok,meg zöld övezet is van..szóval sok olyan bolygó van mint a föld!!némelyik még jobb is csak messze van
2012. ápr. 29. 23:50
 3/32 A kérdező kommentje:
ezt a külső végett írtam,hogy nem hiszem hogy a titánról jönnek majd ide)
2012. ápr. 29. 23:51
 4/32 anonim válasza:
Öö lemaradtam valamiről? Szóval ezért nem volt elérhető néhány .hu-s oldal ma egy kis ideig?
2012. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
szerintem jó szándékkal jönnek.
2012. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
mért is)?
2012. ápr. 29. 23:58
 7/32 A kérdező kommentje:
nem volt .hus oldal?
2012. ápr. 29. 23:58
 8/32 anonim válasza:
De milyen földönkívüliekről beszélünk? Nem szoktam tv-t nézni, biztos lemaradtam valamiről.
2012. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
milyen? akik távoli lakható bolygókról érkeznének ide..mint ahogy majd mi tesszük talán 40-50év múltán! ugyanis megszámolhatatlan föld hasonmás van bizonyos szempontból,azaz a földnek minden anyaga megtalálható rajtuk!!hallottál már a super földről?az egész egy óceán!!és nagyon mély lehet milyen állatok élhetnek ott ..?:)
2012. ápr. 30. 00:07
 10/32 anonim válasza:
Ja én azt hittem mostanában lesz egy találkozó velük. Egyébként biztos vagyok benne, hogy nem éljük meg, hogy találkozzunk földönkívüliekkel, túl nagy az univerzum.
2012. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!