Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki várja az UFOk érkezését,...

Ki várja az UFOk érkezését, és ki mire számít?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 23:33
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
van benne valami! de azért elhiheted nekem hogy minket sem kéne itt a földön félteni!de talán még a légkörön kívül sem,messziről meg nem hiszem hogy támadnának mivel annak értelme nem sok lenne..esetleg akkor támadnának mesziről ha tudnák hogy vagyunk és hogy mik és már volt dolguk az emberrel valami célból!
2012. ápr. 30. 21:26
 22/32 anonim ***** válasza:
ne feledjük ha van rajtunk kívűl élet az akármilyen formályú lehet nem csak szénbázisú mint a földön a legtöbb létforma egyépként a tengermélyen egy feltörö láva folyamnál találtak kén alapú életformát ez nem függ a fénytől és az oxigéntől csak hidrogén és kén kell ennek az egyszerű féregszerü lénynek úgyhogy szerintem akárhány féle formában létezhet élet odakint de ha van inteligens élet és képes galxisokat átszelni képes járműveket építeni nem hiszem hopgy háborúzni akrnának velünk meg nem is lenne az olyan egyszerű mint a filmekben mert ha még kéne is a bójgónk nekik elég egy apró baci vagy környezeti eltérés ami halálos lehet egy idegen fajra ez az én szemléletem
2012. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

ez is,igaz lehet ! és az a durva hogy ez így is van/lehet!!

csak túl nagy az univerzum..)

2012. máj. 1. 00:46
 24/32 anonim ***** válasza:

eggyenlőre igen nagy de azért nem írnám le az emberiséget eggyenlőre ha észheztérünk és a háborúskodás és a vagyonfelhalmozás helyet a kutatásba fektetnénk több erőt akkor szerintem jóvalgyorsabban fejlődnénk technikailag és mentálisan is tuttátok találtak feljegyzéseket kb a középkorból hogy márn akkor foglalkozot néhány ember az elelktromossággal meg mindenféle technikai dologgal persze nem autora gondolok de ha nem letvoln a sötét középkor és a tudományt nem tartották voln akkoriban isten ellenibűnnek,vagy mágiának,boszorkányságnak Kb 300 évvél előrébb járnánk fejletségi szintben milyen fura hogy eggyetlen időkorszakban ha máskép történtek volne ezek a dolgok most mi is máskép élnénk lehet hogy a csillagok között utaznánk márn mostanra

Mellesleg ki tudja hogy nem e vagyunk képesek rá a diskoverin láttam hogy márn elméletileg létre tudnának hozni földi technikával is egy hiperhajtóművet ez nem olyan mint a filmekben hogy téridőt gőrbítik meg ez a hajtómű is a mágneses mezők jácadozásával műkodne hasonló kép mint a mágnes plazma rakéták amelyeket a repülőknél és az űrsiklóknál akarják használni ki hitte voln hogy mikre lehet használni az elektromágneseket

2012. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 intrepid ***** válasza:
Mi lenne akkor, ha idejönnek, látnak minket, de semmit nem értenek belőlünk, annyira mások, (mi sem gondolkodunk azon, hogy mi jár egy tengerimalac fejében.) vizsgálgatnának, boncolgatnának, majd egy unott mozdulattal falhozbas*nának mint egy kölyökmacskát.
2012. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
jóóvan...ez meg aszontad! mint ahogy a világűrbe is szórtunk szét zenéket meg videókat,illetve képeket biztos lenne modja a kommunikációra
2012. máj. 3. 15:14
 27/32 A kérdező kommentje:
macskát meg állatokat csak a debilek szoktak akiket a szülei utáltak mint a szar!!és még egy korcs kutya is jobban élt náluk:)
2012. máj. 3. 15:15
 28/32 A kérdező kommentje:
(falhoz baszni)
2012. máj. 3. 15:16
 29/32 anonim válasza:
Úgy tudom már itt vannak http://www.youtube.com/watch?v=IZn5cXaMKnM
2012. máj. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Na ja,itt megfordult pár elmebeteg:D
2012. máj. 4. 11:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!