Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen meghajtással jönnek...

Milyen meghajtással jönnek ide az ufók?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 18:04
 91/142 A kérdező kommentje:

Butcher, te már csak tudod, mert az vagy :D !


Örvendek, hogy jobban tudod hogy ki vagyok. Én veled ellentétben ismerem a fizikát, mert fizikus vagyok és nem egy észt osztó magát sirnek nevező, hatalmas egójú fórumtroll.

2012. jún. 20. 19:43
 92/142 A kérdező kommentje:
fairi1 már létezik földi technikával előállítható űrjármű is, bár igaz hogy maga a meghajtás még nem teszi lehetővé az űrutazás során fellépő egyéb nehézségekek kiküszölését, de már nekünk is van ilyenünk.
2012. jún. 20. 19:44
 93/142 fairi1 ***** válasza:

ŐŐŐŐŐŐ..

Továbbra se mondtál semmit a működésről!


hogy a fenében van ez, egyáltalán honnan tudod hogy létezik?


Fizikai ismereteink szerint fénysebességet átlépni vagy megkerülni lehetetlen, igaz utóbbi években már feltűnt pár elmélet amivel talán megkerülhetjük a határt de akkora energiák kellenek hogy ép ésszel fel se lehet fogni.


Ám te most azt mondtad elkésztettek egy elviekben olyan járművet amivel elvileg megkerülhető a határvonal. no, milyen elven működik, mivel etc.


vagy csak kamuzol, és nevetsz az ideírókon?

2012. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/142 anonim ***** válasza:
Tehát, mi a szakterületed? Ennyit csak meg tudsz mondani :)
2012. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/142 Shai-Hulud ***** válasza:

#fairi1


Nem, ez az ember nem kamuzik. Komolyan gondolja amit mond.

Ilyen fizikusokkal volt tele az OPNI, csak sajnos leépítés volt és kirúgták az összeset... :-D


Pedro

2012. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/142 A kérdező kommentje:

Pedró, mert te onnan jöttél még nem kell általánosítani, nem mindenki áll olyan alacsony mentális szinten mint te vagy butcher.


Nem Butcher, neked nem ! Ilyen pofátlan, nagyképű és ostoba emberrel ritkán találkozni itt, nem tudom hogy miért vagytok Pedróval itt a fórumon, hogyha a spirituális embereket útáljátok és szerintetek nincsenek ufók sem és nem is olvassátok a szakirodalmat és a fizikához sem konyítotok picikét sem, mindenesetre semmiképpen sem hasznos. Jó lenne ha elmennétek és máshól osztanátok az észt.

2012. jún. 20. 23:15
 97/142 A kérdező kommentje:

fairi1


Tudom hogy létezik, mert láttam működés közben. Nagyon sok földönkívüli látogatta meg bolygónkat ezek valahogyan idejöttek, nemde ?!.


Azon földi meghajtórendszerek, melyeket nem idegenektől kaptunk, hanem mi emberek alkottuk meg, ezek nem képesek a fénynél sebesebben repülni, csupán űratazni képesek szinte ingyen energiával ! Egyszerű elektromos árammal képesek vagyunk és az amerikaiak alkottak meg antigravitációs űrhajót. A feltaláló eltűnt. Sajnos ez sem képes fénynél nagyobb sebességre.


A földönkívülieknek nem kell fénysebességnél nagyobb sebességet elérniük ahhoz hogy univerzumunk bármely pontjába gyakorlatilag pillanatok alatt elérjenek, de magasabb dimenziókat ők sem képesek elérni. Azok akik képesek, azoknak nem kell űrhajó sem ehhez.


Nem írtam semmit sem a működéséről, mert egyrészt a földönkívüliek nem hatalmaztak fel erre, másrész úgysem értenéd meg azzal a fizikai ismereteddel amivel rendelkezel.

2012. jún. 20. 23:27
 98/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"Nem írtam semmit sem a működéséről, mert egyrészt a földönkívüliek nem hatalmaztak fel erre, másrész úgysem értenéd meg azzal a fizikai ismereteddel amivel rendelkezel."


HÁT EZ CSÚCS!!!

Köszönöm, a mai napom is jól zárult, ismét jól megnevettettél! :-)

Te vagy a legvidámabb "fizikus" akit ismerek. Bár ahogy megkérdeztem néhányat, azok is lehülyéztek téged, de abban megállapodtunk, hogy annak ellenére, hogy néha nagyon fárasztó vagy, ha nem vesz komolyan az ember, egész szórakoztató is tudsz lenni.


És végülis amíg nem teszel kárt senkiben, miért ne mászkálj szabadon? :-DD


Pedro

2012. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/142 A kérdező kommentje:

Pedró, ide sok idióta állat jár, ezt mnegírtam neked ilyenek a válaszok is.


Téged állatkertbe kellene mutaogatni. Nem beszélve arról hogy provokátor vagy. Bár másra úgysem futja az értelmi szintedből.

2012. jún. 20. 23:58
 100/142 Shai-Hulud ***** válasza:

Még szerencse, hogy itt vagy TE, mint abszolút jól nevelt, intelligens, és hibátlan tudós... Aki el tudja különíteni az elméletet a gyakorlattól... Mint például az Alcubierre driver-t is, ugye? :-DDD


Te, nagyképű NULLA... :-D


Pedro

2012. jún. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!