Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen meghajtással jönnek...

Milyen meghajtással jönnek ide az ufók?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 18:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"Lehet hogy netennincsen fennt,"

Egy EKKORA horderejű dolog, és nincs fenn a neten??? na neee...

[link]

De tényleg, még itt sincs nyoma...


"te vagy agresszív és alattomos. Senki nem szólt nekem ezért,"

Idézek neked:

#9-es válasz:

"Milyen neked a stílusod öcsém? :D Faragjál már a modorodon egy picit. Vagy csak az a helyes, és a jó, amit te mondasz és amiben te hiszel, úgyhogy mindenkinek osztania kell a nézőpontodat?

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad."

#13-as válasz:

"És te mennyit érsz, hogy bekajálod azt az ufó mesét?! Elb@szod az életed erre a nem létező témára, tök feleslegesen!

És mégis mit ismert el a mexikói hadsereg? Hogy mutatott már a radarjuk olyan objektumot, amit nem tudtak azonosítani? Attól még űrlények nem léteznek, csak az ilyen degeneráltak képzeletében!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad."

#16-os válasz:

"ez egy jó kérdés

a válaszoló bármit mondhat, a kérdezőnek van igaza

ergo a kérdésnek semmi értelme

tipikus ezotéria kategória

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad."

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__3047..

A kérdező pedig te vagy. Ezekben meg TÉGED hülyéztek le.

(Jaj, tudom azok mind sötét, hozzá nem értő, nagyképű, és inkompetens emberek...)


"Nekem nincsenek hülyeségeim, a fórumban normális válaszokat adok, veled ellentétben."

Mondtam, hogy csak te vagy helikopter... :-DD


Te..... Fizikus..... :-D


Pedro

2012. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/142 anonim ***** válasza:
2012. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/142 A kérdező kommentje:

Lehet, hogynincsen fennt, ha nem tette fel senki sem. Mondtam, hogy a kormányok elhallgatják a közemberek elől az idegenek itt létét, igyekszenek egyedül kiaknázni a lehetőséget, ez érthető sajnos :(.


Az hogy most másikkérdésnél miket oltanak oktalanul, ez éppen az én igazamat mutatja nem gondolod ? Írtam neked, hogy sokan járnak ide, akik nem értenek az ufókhoz és a fizikához sem és ide jönnek okoskodni. Láthatod te is.


A stílusom olyan amilyen idétlen volt az azt megelőző komment, nem kellene szelektíven olvasni Pedró ! A degenererált az a válaszoló volt. A mexikói hadseregben egy sereg magasan kvalifikált különböző tudományterületű ember van, akik nem a levegőbe beszélnek ! Egy hadseregbe csak komoly emberek kerülnek, ha Ők ki merik jelenteni hogy ufókat detektáltak és találkoztak velük, akkor elhihetjük hogy úgy van. Az hogy sokan pontozták fel ezt az alattomos választ mutatja, hogy sokan jönnek ide oltani, sajnos :(.


Semmit nem értesz meg amit írtam neked. Énnem írtam le neked soha olyat a fizikával kapcsolatban ami nem igaz ! Soha nem írtam olyan ufó esetet ami nem igaz. Az hogy te a speciális relatívitás elméletet keverted a kvantumtérelmélethez, ez nem csupán egy baki volt, hanem SÚLYOS TUDÁSHIÁNY ! Komoly ismerethiányod van. Nem ez az egyetlen hibád.

2012. jún. 7. 23:04
 54/142 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszoló igazad van, a tudósok nem vetik el az ide érkező földönkívüliek létét.


nincsen szerencsénk az idegenekkel, mert már igen régen itt vannak.

2012. jún. 7. 23:05
 55/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"a kormányok elhallgatják a közemberek elől az idegenek itt létét, igyekszenek egyedül kiaknázni a lehetőséget, ez érthető sajnos :(. "

Aztán mikor ellenzékbe kerülnek akkor is elhallgatják. Hát persze! Ez egy világméretű összeesküvés! Hogy én eddig nem jöttem rá!


"Az hogy most másikkérdésnél miket oltanak oktalanul, ez éppen az én igazamat mutatja nem gondolod ?"

Nem, nem gondolom. Az hogy többen lecsesznek mert hülye vagy az nem annak a bizonyítéka, hogy okos vagy. De mindegy...


"A stílusom olyan amilyen idétlen volt az azt megelőző komment, "

A te stílusod mindig ilyen, mikor valaki nem ért veled egyet. Tudod NEKED IS vannak rossz tulajdonságaid.


"A degenererált az a válaszoló volt. "

Hát persze, hiszen nem értett egyet veled, tehát csakis degenerált lehet. Tudom, csak te vagy helikopter.


"A mexikói hadseregben egy sereg magasan kvalifikált különböző tudományterületű ember van, akik nem a levegőbe beszélnek ! "

Igen, ezt elhiszem. Ezért kértem egy hihető, tudományos leírást, ahol ezek a tudósok közzé teszik a felfedezésüket.


"Egy hadseregbe csak komoly emberek kerülnek, ha Ők ki merik jelenteni hogy ufókat detektáltak és találkoztak velük, akkor elhihetjük hogy úgy van."

OK, ALIG VÁROM MÁR, hogy elolvassam, hogy kijelentik...


"Az hogy sokan pontozták fel ezt az alattomos választ "

És mondd csak MITŐL alattomos az a válasz? Azért, mert galád módon ellentmondott neked?


"mutatja, hogy sokan jönnek ide oltani, sajnos "

Nem. Ez azt mutatja, hogy sokan nem értenek egyet veled.


"Semmit nem értesz meg amit írtam neked"

De hát nem is írtál semmi kézzel foghatót!!!

Én még mindig várom a hivatkozásokat, a bizonyítékokat, BÁRMIT, AMI ALÁTÁMASZTANÁ a szavaidat!


"Soha nem írtam olyan ufó esetet ami nem igaz. "

Amíg alá nem támasztod, addig MIND ILYEN. Tessék bizonyítani!!!

Most én mondom neked, hogy aki fizikus, annak tudnia kell, hogy egy állítás csak a megfelelő bizonyítással válik hihetővé, anélkül csak szócséplés.


"Az hogy te a speciális relatívitás elméletet keverted a kvantumtérelmélethez,"

TÍZ, Hurrá, jubilálunk!

Újat nem tudsz kitalálni? Azt mondod, annyi hibám van, mostmár igazán előhúzhatnál egy MÁSIKAT is.


"Komoly ismerethiányod van."

Miben??? Ide látogató ufókban? :-DDD


"Nem ez az egyetlen hibád."

Már írtam (többször) hogy tudok róla. Semmi újat nem mondtál (ezzel se).


"a tudósok nem vetik el az ide érkező földönkívüliek létét. "

Hawking a riport szerint arról beszélt, hogy az emberiségnek el kellene kerülnie az idegenekkel való találkozást.

Legalább TE olvasd el, hogy miről nyilatkozik!!!!

NEM ARRÓL, HOGY ITT VANNAK, éppen ellenkezőleg, arról, hogy jó lenne, ha nem is jutnának idáig.

De tudjuk, hogy Hawking csak egy fantaszta... Te mondtad!


Te.... Fizikus.....

Hát persze. :-D


Pedro

2012. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/142 A kérdező kommentje:

"Aztán mikor ellenzékbe kerülnek akkor is elhallgatják. Hát persze! Ez egy világméretű összeesküvés! Hogy én eddig nem jöttem rá! "


pedró, te sokkal hülyébb vagy mint azt eddig gondoltam volna rólad !


De idióták ugattak le, akik még azt sem tudják hogy az UFÓ szó mit jelent, mint az kiderült. Mint írtam is, hogy ostoba okoskodók.


""Komoly ismerethiányod van."

Miben??? Ide látogató ufókban? :-DDD "


Fizikában :D Az ide látogató ufókról sem tudunk vitatkozni, mert az irodalmat sem ismered. Külön neked linkelni nem fogok és felesleges is, mert ismereteid és értelmed, ami nincsen, nem tesziklehetővé.


Abban a kérdésben levő összes válaszból le lehet szűrni hogy milyen renitensek járnak ide, sajnos. Ez nem volt mindíg így !


Egyszer Reagen elszolta magát vagy megelégelte, hogy nem teszik közzé az idegenek itt létét.


http://www.youtube.com/watch?v=ZP1Cfpy945c


Tessék itt van, az amerikai elnök kijelentette, hogy a földönkívüliek itt vannak közöttünk. Élvezzél Pedró ! És hagyd ez a fórumot, nem neked való.

2012. jún. 7. 23:59
 57/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"pedró, te sokkal hülyébb vagy mint azt eddig gondoltam volna rólad ! "

Köszönöm. Ez a te szádból határozott dicséretnek hat.


"De idióták ugattak le,"

Hát ha te mondod, biztosan azok voltak, ehhez kétség sem fér.


"akik még azt sem tudják hogy az UFÓ szó mit jelent, mint az kiderült. "

Csak az nem derült ki számodra, hogy nem azok nem tudták, akik EZEKET a kommenteket írták. De már tapasztaltam, hogy szereted a saját szájízed szerint értelmezni a valóságot...


"Külön neked linkelni nem fogok és felesleges is, mert ismereteid és értelmed, ami nincsen, nem tesziklehetővé. "

Mit? hogy elolvassak egy leírást, ahol egy szavahihető, tudós ember kijelenti, hogy márpedig az ufók itt vannak közöttünk? Ennyit azért még felfognék ám a világból...


"Abban a kérdésben levő összes válaszból le lehet szűrni hogy milyen renitensek járnak ide, sajnos."

Az emberek már csak ilyen renitensek. Gondolkoznak, és más következtetésekre jutnak, mint te. Sőt, ennek még hangot is mernek adni.


"Ez nem volt mindíg így"

Haj, haj, régi szép idők.... Látod, öregszel...


"Tessék itt van, az amerikai elnök kijelentette, hogy a földönkívüliek itt vannak közöttünk."

Nagy cucc, az újabb amerikai elnök még fényképezkedett is velük.

http://www.youtube.com/watch?v=IgDEOd2sc08&feature=related


"Élvezzél Pedró ! "

Bocs, de a földönkívüliekre TE szoktál... Én maradok a földi nőknél. :-)


"És hagyd ez a fórumot, nem neked való."

Lehet, hogy igazad van. Megfekszi a gyomrom a sok baromság... Veszek is be egy kis szódabikarbonát, hátha elmulasztja.


Pedro

2012. jún. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/142 A kérdező kommentje:

""Ez nem volt mindíg így"

Haj, haj, régi szép idők.... Látod, öregszel... "


Te agyilag jobban...


Akik írják ezeket a kommenteket, ha beleolvasol, mindíg megjegyzik, hogy ha nem tudnak beazonosítani egy repülőt akkor az is azonosítatlan tehát ufó. Ez le van írva, ne szelektíven olvassál.


"Mit? hogy elolvassak egy leírást, ahol egy szavahihető, tudós ember kijelenti, hogy márpedig az ufók itt vannak közöttünk? Ennyit azért még felfognék ám a világból... "


Hogy értelmezd ! Aki ilyen szintet tudatlan fizikában, hogy a relatívitás elméletet keveri a kvantumtérelmélettel az semmit sem ismeri a fizikai világból ! Mond ezt el egy természettudományos képzettségű ismerősödnek is, hadd röhögjön egy jót ezen is :D.


Azok alattomosak és ostobák voltak. A válaszban.


Ostobaságokat linkeltél be.


Állandóan idétlenségeket írsz.

2012. jún. 8. 01:27
 59/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"ha nem tudnak beazonosítani egy repülőt akkor az is azonosítatlan tehát ufó. Ez le van írva, "

Le bizony:

Unidentified = Azonosítatlan

Flying = Repülő

Object = Tárgy

Csak azért írom le, hátha az angollal nem boldogulsz - bár ahogy nézem, a magyarral se.

Az "azonosítatlan" nem azt jelenti, hogy azonosíthatatlan. Igen, amit NEM AZONOSÍTOTTAK (bár éppen tehetnék), az a terminus technicus szerint UFO. (Hoppá, a latinnal hogy állsz?)


"Hogy értelmezd "

Értelmezném én, értelmezném, csak már lenne mit!

Már megint mellébeszélsz, és kifogásokat írsz, pedig egy linket sokkal célszerűbb lenne...


"Aki ilyen szintet tudatlan fizikában, hogy a relatívitás e..."

Hurrá! 11! Na mi van, MÁST nem találtál, amibe beleköthetsz, csak erre térsz vissza már tizenegyedszerre is? :-D


"Mond ezt el egy természettudományos képzettségű ismerősödnek is, hadd röhögjön egy jót ezen is "

Képzeld, elmondtam, és valóban jót röhögtek. :-)


"Azok alattomosak és ostobák voltak. A válaszban. "

Dezsőke! Azt azonnal sejtettem, hogy a válaszban. DE HOL??? Írd le! (Ez nem fizika, nyugodtan leírhatod, hátha ezt megértem.)


"Ostobaságokat linkeltél be. "

Igen. Ahogy te is. Csak én tudatában vagyok ennek, míg te nem.


"Állandóan idétlenségeket írsz."

Mint például a fantaszta tudósok, föld alatti kultúrák, 500 fontnyi ununpentium, világnméretű összeesküvés az ufók eltitkolására...

Bocs, de ha nem tűnt volna fel, ezeket a marhaságokat TE hordtad össze.


Pedro

2012. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/142 A kérdező kommentje:

Te is egy agyilag lepusztúlt lehetsz :D


AZ UFO szó az idegen lényeket és az idegen űrhajókat jelenti és készen van ! Nem lenne értelme ennek a szónak ha minden repülőgépre amit nem azonosítottak be ezt használnák. Ez egy külön kifejezés az idegenekre. Pedró, hanem használod az agyadat gondolkodásra elrohad végül ! Te trollkodásra élvező ! :D.



[link]


"A kifejezést eredetileg a katonai repülésben alkalmazták, ahol ezt minden olyan tárgyra értették, aminek még nem volt tisztázva az eredete (lehetett ellenséges repülőgép, polgári gép, meteorológiai ballon vagy bármi egyéb). Később a köznyelvben ennek egy szűkebb értelme honosodott meg; szinte kizárólag idegen lényt vagy űrhajót (?repülő csészealjat?) értenek alatta. Az UFO-kutatásnak van egy nagy valószínűség szerint hiedelmi, vagy félreértéseken alapuló ága, amit elsősorban amatőrök végeznek, tudományos UFO-kutatás azonban egyelőre nincsen, mert ahhoz tárgyi bizonyítékok kellenek, amiket vizsgálni lehet. Az idegen lények létezését először a tudományos-fantasztikus irodalom (sci-fi) vetette fel, bár a népek mondavilága tele van nem emberi lényekkel (istenek, félistenek, szörnyek, tündérek)."


"500 fontnyi ununpentium"


Ez nem tudom mi.


Hanyagold a hülyeségeiddel a kérdéseimet.

2012. jún. 8. 11:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!