Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen meghajtással jönnek...

Milyen meghajtással jönnek ide az ufók?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 18:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"Azt nem zárhatomki hogy létezik a földön ilyen elem, mivel nem tudhatom, de te sem !"

100 ms-os felezési idővel???

Jó esetben még maradt belőle 1 v.2 atom.... :-DDD


"A fizikus azt zárhat ki, aminek a kételyéről meg van győződve, nem úgy mint te, hogy elégséges indok a kételkedésed."

Nem, számomra pl. itt a felezési időről, az alfa-bomlásról, és az exponenciális csökkenésről tanultak zárják ki. Lehet, hogy neked még ezek sem? :-D


"Én fizikus vagyok, nem idióta mint te és azok a hozzászólók, akik az UFÓ szó jelentését sem ismerik, persze neked nem tűnt fel, mert neked is olyan az értelmi szinted :D."

Ne strapáld magad, mert úgy maradsz - bár ez már nem árthat neked...

Biztos idióta vagyok, hogy kételkedem abban, hogy egy ilyen anyagból 500 fontnyi úgy kb. 20 másodpercnél tovább megmaradna - sőt, gyanítom, hogy ha egy helyen lenne, az alfa bomlás miatt heves láncreakció lenne belőle.

Nem tudod véletlenül, hogy egy ilyen anyagnak kb, mekkora lehet a kritikus tömege? Gyanítom, hogy nagyon kicsi...


De mint tudjuk, TE nem vagy idióta hanem fizikus, ezért nem is zárod ki egy ilyen mennyiségű eléggé transzurán elemnek az ittlétét... Hmm... EZ azért érdekes!


Mint ahogy az is, hogy számodra mennyire mást jelent az UFO rövidítés, mint az átlagembernek. De persze ezért ŐK az idióták, fogyatékosak, retardáltak, szóval MINDENKI hülye, csak te nem.


"és a végén a gravitációs hullámoknál megjegyeztem hogy ez biztosan nem így van. Te azt már nem olvastad el. "

De, elolvastam, és jobb híján mivel pontatlanul fogalmaztál, az utolsó részre értettem. Pedig (mint te írtad valahol) egy ilyen ember, aki ENNYIRE képzett mint te, nem engedhet meg magának ilyesfajta pontatlanságokat.


"Leírtam a forrást és utána macskafüllel az idézetet, azaz időzőjelet. Te nem fogtad fel, ennek okát az imént írtam le."

Ja, szóval nekem GONDOLNOM KELLETT VOLNA, hogy te mivel is értesz egyet, és mivel nem, ugye? Vagy hogyan gondolod?

Ha csak az utolsó szakasz után írsz megjegyzést, amiben még méltatod is a cikk szerzőjét, az nekem NEM AZT JELENTI, hogy hülyeségnek tartod. De tudom, hogy EBBEN IS én vagyok a hibás, hiszen nekem olyan sok hibám van... Neked meg egy se!


"Eddig nemhogy nem hitted el amit írtam, már eddig sem,"

Most akkor elhiggyem? Melyik részét is? Hogy egyetértesz a szerzővel, vagy hogy hülyeségnek tartod egy ilyen mennyiségű hasadó anyag tárolását?


"de fel sem tudod fogni,"

Szerintem inkább te nem tudod felfogni, hogy nem te sz@rtad a napot...


"mint írtam is teljesen lényegtelen az itt tartózkodásod és örömmel venném, ha megsértődnél és elhúznál innen !"

Tőled? Megsértődni? Kevés vagy te ahhoz.... :-DDD

Maximum megunni, amit már kezdek is, hiszen hosszú idő óta nincs új témád, új szófordulatod, nem kötsz bele újabb dolgokba, és már csak magadat ismételgeted. Pedig eddig olyan érdekes volt veled beszélgetni.


Na mindegy, időnként majd visszajövök megnézni, hogy erőre kaptál-e már. :-)


Pedro

2012. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"nézd meg az egyik értelmes felhasználó aki szidott engem és Én írtam róla ellenvéleményt, akiket most éltetsz milyen kedves linket adtak egy másik rovatba "

A műveltség és a kulturáltság nem feltétlenül jár együtt.

De ezt te is tudod, nem igaz? :-)


Attól, hogy valaki okos, vannak ismeretei, ezeket rendszerezni tudja, következtetéseket von le belőle, törvényszerűségeket ismer fel és fogalmaz meg - azaz emberi módra gondolkodik - még bőven lehet egy tahó, vagy mások érzései, lelkivilága iránt érzéketlen ember.


A kettő FÜGGETLEN egymástól.


Amit belinkeltél, azt a fajta megnyilvánulást egyébként elítélem.

Pont úgy, mint NEKED jónéhány megnyilvánulásodat.


Pedro

2012. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/142 A kérdező kommentje:

Mint mondottam volt, amiről egyértelműen nem tudom kizárni hogy nem létezhet azt nem tagadhatom, Én fizikus vagyok nem fórum troll mint te :). A Bob Lázárt megemlítő fórumtársam által linkelt cikkben volt említve hogy ez az elem ariről te beszélsz, ez stabil lenne, Én erről annyit írtam, véleményem szerint Bob Lázár habár valóban dolgozott az 51-es körzetben, ennek ellenére az egész tőrténet nem igaz ebben a formában ahogyan le van írva : fairi1, elolvastam ezt a Bob Lazar dolgot és az a benyomásom, hogy lehet hog yvalóban dolgozott az 51-es körzetben és lehet hogy valóban látott antigravitációs meghajtást, de szerintem nem értette meg és ez a tőrténet azt szolgálja hogy felhívja az emberek figyelmét a dologra, valójában kipótólta a hiányzó részeket mesével.


A másik forrásban amit fairi1-nek linkelte, hogy más hasonló idegeneket kutató emberek véleményét is olvassa a témában, hátha ebből többet tud kihozni, abban már nem szerepel ez az elem stabilként és az idézetben amit kiemeltem belőle, nem szerepel benne, hogy ennyi lenne belőle, sőt írta hogy tovább bomlik. Én ezt sem hagytam jóvá, még hallgatólagosan sem ! Mivel ha tovább olvastad volna, legalúl a gravitációs hullámokról leírtaknál elmondtam, hogy ezzel a hatással semmiféle antigravitációt nem lehet létesíteni. Megint arról van szó, hogy kevered a dolgokat, szerintem szándékosan !


Az antigravitációt és az idegenek űrjárművének meghajtási módszereit nem ezekben a szupernehéz elemekben kell keresni.


Mint írtam az UFÓ szó jelentése ma más, mint kezdetben, itt nem szűkebb éretelemben vagy tágabb értelmeben vett értelmezési lehetőségekről kell beszélni, hanem jelentésváltozásról ! Az UFÓ szónak nem is lenne értelme, ha nem kizárólag az idegeneket mint lények és járműveket értenénk rajta, ugyanis ezen célból lett megalkotva maga a szó ! Ha ezek után nem világos amit leírtam, a hiba benned van ! Nincsen számomra értelme ezt agyonmagyarázni, mert úgysem fogod fel és mint látom ez szándékodban sincsen.


Amilyen kritikai fogalmazásokkal életem más kérdésemben, azok teljesen konzekvensek voltak. Azon forumozók valóban csak azért jönnek ide hogy alattomoskodjanak és olvasva más hozzászólásaik színvonalát és minőségét kiérdemelték, ezt a jelzőt ! Érdemi illetve vitabeli megnyílvánulások nem volt csak alattomosak.


Mindent elmondtam, ha ezek után sem értetted meg az a te hibád. További felesleges vitát értelmetlennek tartok. Ismereteid és értelmed nem teszi lehetővé a további kommunikációt.

2012. jún. 9. 17:00
 74/142 Shai-Hulud ***** válasza:

Te kis hibátlan, ne hagyj itt így, legalább EGYETLEN bizonyítékot adj a szavaidra!

Már annyiszor kértem, de vagy kitérsz előle, vagy nem ios válaszolsz rá!

Pedig én ÚGY SZERETNÉK hinni neked, de legalább valami KOMOLY LEÍRÁST mutass már ezekről a dolgokról.

Annyira várom...


(Bár tudom, hogy én gyarló, és hibákkal teli, retardált, fogyatékos, hülye, és még nem tudom miket mondtál milyen ember MESSZE NEM ÉREK FEL a te magasztos gondolkodásodhoz, fényes elmédhez, pallérozott elmédhez, kiváló képzettségedhez, sokrétű tudásodhoz, fantasztikus önismeretedhez, mély önkritikádhoz, emberi kedvességedhez, és főleg mérhetetlen szerénységedhez.)


Pedro

2012. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/142 Shai-Hulud ***** válasza:

Úgy látom, a bizonyítás elől inkább bezárkózol a kis elefántcsont tornyodba. De semmi baj, már megszoktam, hogy a hozzád hasonlók csak osztani tudják az észt, az állításaikat alátámasztani már nem.


Pedig anélkül csak a FEJEDBEN vannak reptoidok, és nem a Föld mélyén. :-DD


Pedro

2012. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/142 anonim ***** válasza:

Hát, Pedro, eddig is tiszteltek, de ezek után le a kalappal :D


Ezt a sok állatságot ettől a "fizikustól" (aki sokszor helyes írni se tud) elolvasni, sőt, ÉRDEMBEN reagálni rá, no, teljesítmény :) Szerintem neked kéne ítélni a gyak.hu aranyérmét :D

2012. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/142 A kérdező kommentje:
Vak dícsér világtalant ! :D.
2012. jún. 20. 09:59
 78/142 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, egy olyan csekély ismertterjesztő szintet i saliog megütő fizika ismerettel mint Butcher, hogyan osztat itt észt egy ember egy csomó dologban.


Az hogy saját magadat sir-ként emlegeted, mutatja hogy vannak nagyobb hibáid is :D.

2012. jún. 20. 10:01
 79/142 anonim ***** válasza:
Azért érdekelne te hol dolgozol, mint fizikus, és mi a szakterületed? :)
2012. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/142 Shai-Hulud ***** válasza:

#Sir Butcher


Köszönöm.

Egyszer összejöhetnénk egy sörre a vakok intézetében... :-DDD


Pedro

2012. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!