Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » SZELLEM/UFO van a házamban?!

SZELLEM/UFO van a házamban?!

Figyelt kérdés

19:54-kor egy hatalmas koppanást hallottam. Kimentema konyhába,mivel onnan jött a hang, de semmi. VIszajöttem, erre még egy. majd még egy. Erre ezt mondtam: Szellem, vagy UFO vagy akármi, most menj el a házból! Vagy ha nem, akkor 20:00-kor adjon egy jelet. 19:56-kor bazinagy koppanás, kirohantam a házból (eléggé félős vagyok).Pár perc múlva visszajöttem. Vártam a pillanatra... 19:59.

20:00. Feszültem figyeltem, de semmi. Aztán elkezdett szépen lassan nyikorogva csukódni az ajtó. Majd megállt. Majd megint elkezdte. Megint megállt. Eléggé fura.

Mellesleg régebben naponta lehetett hallani azt, mintha valaki meggyújtana egy öngyujtót(pár évvel ezelőtt). Pedig mindenki aludt. Vagy például valami leesik a z asztalról, de ha kimész semmi sem esett le. El is felejtettem, olyan hang van, mintha valaki nyitná a csapot. Majd elzárja. Majd megint... De félek bemenni a fürdőbe. FURAA. Ötletek?


2012. jún. 5. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
Az ufók, azaz a gyíkemberek gyikkantanak, erről lehet őket felismerni, ha ilyen hangot nem detektálsz szellem lesz az.
2012. jún. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Neked elkéne Sam és Dean segítsége! :))
2012. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Bakker bocs ha beszartál!Sorry

Minálunk elfogyott a bodak ezért átmentem leellenőrizni hogy vane nálatok valami ehető!

Halottam hogy valaki szellem vagy Ufo szavakat mondta és ettől megijedtem és bebújtam egy szekrénybe!:(

20:00 perc környékén épp ki akartam menni a szekrényből mert nem halottam már a hangokat,Hát ekkor nem véletlenül bevágtam a fejemet az asztalba!:(

Az öngyüjtős meg Baszos pista volt mert neki már nem volt benne töltőanyag!Melette megfürdött!

2012. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Wolfenstein2000 válasza:

UFO=Azonosítatlan Repülő Tárgy. Na majd ha az belefér a házadba...

Amúgy lehetséges hogy valaki/valami ottvan. Egy kis időre menny el othonról. Ha ott is folytatódnak a paranormális jelenségek, szellemről van szó, és valamit tőled akarnak. Ajánlom hogy írj egy papírra valamit, pl. Mit akarsz. Ha démon, akkor egy erőszakos választ kapsz, vagy a papír nem lessz a helyén (tapasztaltam olyat, hogy a papír elégett). Vannak egyszerűbb szellemek, amikkedvesebb választ írnak, vagy valami össze-vissza krikszkraksz-ot, vagy csak odébb rakják az íróeszközt. Miután írtál valamit a pappírra, hagy egy kicsit magára. Nálam egy békésebb szellem van, mert ilyesmiket kaptam:~~~~~ és ezt a szót (mármint ezt tudtam kiolvasni): megvédelek a [ezt nemtudtam kiolvasni]. próbáld ki és írd meg nekem az eredményt kommentben/privátban.

2012. jún. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 url ***** válasza:
Utolsó hozzászóló: na ez aztán érdekes. Nem is gondoltam volna hogy így lehet kommunikálni:)
2012. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha kopog, akkor kopogószellem, ne idegesítsd fel!
2012. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
áááá ez durva nálunk nem olyan régóta törnek el dolgok, csak és kizárólag olyanok amik hozzá köthetőek.... a kedvenc tányérom bögrém stb.... az amiből én szoktam inni enni ... mind ez úgy h ott vagyok a konyhában vagy a konyha közelében de a tárgyhoz senki nem ér hozzá és egyszer csak puff a földön hever darabokban. amióta az első eset történt rém álmaim vannak. de nem akarok semmit se mögé gondolni mert eléggé félős vagyok :D de szerintem ha nem piszkálom akkor nem lesz bajom :D max veszek mindig új étkészletet :D
2013. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!