Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van ilyen sok begyöpösöd...

Miért van ilyen sok begyöpösödött felfogású ember?

Figyelt kérdés
Azok az emberek akik úgy gondolják, hogy nem léteznek földönkívüli civilizációk mégis mivel magyarázzák, hogy abból a több milliárdnyi bolygóból ami van az univerzumban csak ezen az egyetlen egyen lehet csak élet? Hiszen, ha logikusan gondolkozunk akkor ennek az esélye teljesen lehetetlen.

2012. jún. 7. 18:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez a te véleményed! Szerintem ha mi képesek lennénk olyan nagy távolságokat utazni,akkor biztosan elmennénk olyan bolygóra is,ahol csak fejletlen élőlények élnek....
2012. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
6%

biológiailag egyetlen földön élő fajhoz sem hasonlítunk, nem állunk kapcsolatban, azaz másik bolygóról kell származnunk. próbálják darwin neve alatt bizonygatni még néhány évtizedig az evolúciót, de hamarosan hivatalosan is megbukik. bár jelenleg egy 6. osztályos gyerek tudásával is meg lehetne cáfolni darwin tanait...

máshonnan jöttünk. vannak ott rokonaink, akik rendszeresen figyelnek minket. vannak talán más fajok is, ezt nehéz megmondani. 1 idegen civilizáció biztos van: az ember. a Siriuson biztos, hogy élnek emberek.

2012. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

"biológiailag egyetlen földön élő fajhoz sem hasonlítunk, nem állunk kapcsolatban, azaz másik bolygóról kell származnunk."

Nem bizony. Még a majmokhoz se!!! :-D

Valamint a cserebogár sem hasonlít a cápához, tehát a kettő közül valamelyik SZINTÉN másik bolygóról jött...

És azt a lehetőséget is elveted, hogy a többi élőlénytől függetlenül, de ITT fejlődtünk ki?


"próbálják darwin neve alatt bizonygatni még néhány évtizedig az evolúciót, de hamarosan hivatalosan is megbukik."

És ezt TE állapítottad meg, tudástól el nem homályosított éleslátásoddal? Mert ez elég meredek feltételezés egy LAIKUSTÓL.

De hát tudjuk, hogy:

[link]


"bár jelenleg egy 6. osztályos gyerek tudásával is meg lehetne cáfolni darwin tanait..."

Akkor miért nem teszed meg????

Hatalmas médiavisszhangja lenne a dolognak, ugyanis már 100 éve NEM TUDJÁK megcáfolni. Mindig csak hangoztatják, hogy "meg lehetne", de még senki sem tette meg. Talán majd TE!


"máshonnan jöttünk. vannak ott rokonaink, akik rendszeresen figyelnek minket."

Persze. Azok is csimpánzok, meg gorillák...


"vannak talán más fajok is, ezt nehéz megmondani."

Ja igen, a cápáknak is ott vannak a rokonaik. (Vagy a cserebogaraknak.)


"1 idegen civilizáció biztos van: az ember. a Siriuson biztos, hogy élnek emberek."

Honnan tudod? Ott voltál? Vagy ők mondták neked?

Vagy pedig csak képzelegsz...

[link]


Pedro

2012. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Kedves Pedro elotti valaszolo :D az embernek kb 98%szazaleka a DNS-enek majom az a 2 szazalek elteres van csupan.A legerdekesebb hogy ez meg mindig kevesebb mint ami a kutya es a farkas DNS-e kozt van...
2012. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%

LOL Pedro


Demotiválóra hivatkozol mek viki-re :D:D

Jártál már a Vénuszon?Láttad már Istent? Honnan tudod hogy léteznek? ennyi erővel...

Jelenleg nagyobb az esélye annak hogy mi emberek betelepített lények vagyunk ide mint annak hogy Istgen teremtett vagy hogy egy amőbából lettünk.Te biztos a majomtól származol de köszi én nem! :D

2012. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
8%
Pedró, a majomtól származik, ez látszik a hozzászólásain :D. mondjuk attól hogy van evolúció, még nem lennénk itt, az nagyon hosszú idő amíg ilyen primitív majmokból kialakúl egy értelmes emberszerű lény. Minket földönkívüliek, Annunakik kreáltak genetikailag.
2012. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért vitatkoztok, amikor már évekkel ezelőtt bebizonyosodott, hogy léteznek földönkívüliek, sőt még a földre is lejöttek.

http://www.youtube.com/watch?v=XO0bp-gsdzM

2012. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Shai-Hulud ***** válasza:

#mythos


Talán NÉZD MEG a linkeket, és akkor rájössz, hogy az az általad annyira lenézett link nem is olyan lenézendő :-DD Látszik, hogy MEG SE NYITOTTAD, csak kapásól lehurrogtad.


Nem, nem jártam a Vénuszon, de egészen jól látszik a távcsövemen. Mivel a távcső szerkezetét, működését ismerem, így biztos vagyok benne, hogy VALAMIRŐL idejutott az a fény, amit látok benne. Hogy azt a dolgot éppen a "vénusz" hangcsoporttal jelöljük meg, az lényegtelen.


Az Istent viszont nem láttam még, és számomra teljesen logikátlannak, ellentmondásosnak, és főleg a világegyetem fejlődése szempontjából tökéletesen nélkülözhetőnek tartom - ezért nem is hiszem a létét. Ateista vagyok.


"nagyobb az esélye annak hogy mi emberek betelepített lények vagyunk ide mint annak hogy Istgen teremtett "

Ezzel TÖKÉLETESEN egyetértek.


"Te biztos a majomtól származol de köszi én nem!"

Ha ISMERNÉD az evolúciót, akkor tudnád, hogy az ember NEM a majomtól származik. Látod olyasvalamit tagadsz, amiről még csak ismerteteid sincsenek...


#41%-os, magát fizikusnak valló kedves válaszoló:

Bár tudom, hogy eléggé arrogáns, és személyeskedő tudsz lenni azokkal (nem csak velem), akik merészelnek nem egyetérteni veled, azért elmondanám, hogy a közelmúltban elég sok, a tudománynak gyökeresen ellentmondó nézetet fejtegettél itt a GY.K.-n, BÁRMINEMŰ alátámasztás, vagy megfelelő magyarázat nélkül.


Kíváncsi lennék, hogy az evolúcióról alkotott véleményed is annyira megalapozott-e, mint az általad mesélt föld alá befalazott reptoidok? :-DD

És persze az is érdekelne, hogy vajon ERRE IS ugyanannyi tudományos bizonyítékot tudsz-e szolgáltatni, mint a fentebbi nézeteid alátámasztására?


Pedro

2012. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
UFO: Unidentified Flying Object, magyar jelentése: „azonosítatlan repülő tárgy”, szóval ufo-k biztosan léteznek :D
2012. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Abban hiszek, hogy még rengeteg helyen van élet, viszont az intelligens élet létrejöttét már kétségesnek tartom.. Hiszen mi is azért lettünk "intelligensek" mert amúgy a harapásunk kicsi, nincsenek nagy karmaink, tulajdonképpen evolúciós zsákutca lennénk, ha a vadonban fel kéne vennünk a versenyt a többi ragadozóval... ezért az agyunk rá volt kényszerítve a fejlődésre, de mivel a természet az egyensúlyra törekszik, ezért a legtöbb ilyen faj sokkal valószínűbb, hogy kipusztul...


Ha elővesszük az istentémát, nos akkor nem szeretném ragozni, de szerintem a biblia alapján eleve nem lehet máshol élet...(de persze csak aki hisz benne )

2012. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!