Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ennyi egyértelmű bizonyíték...

Ennyi egyértelmű bizonyíték van amik HIVATALOSAN elérhető és látható bárki számára akkor miért nem akarjuk még belátni most se, miért dugjuk a homokba a fejünket és tagadjuk azt amit már értelmesen gondolkodó ember nem tagadhat?

Figyelt kérdés

Most itt ne a reptodios baromságokról essen szó és maradjunk komolyak..

Én borzalmasan szkeptikus voltam, eddig habár nem vetettem meg azt h létezik földön kívüli élet, de a klasszikus értelembe ezt a repülő csészealjas ufók jönek a földre dolgot elvetettem.

Én tipikusan az az ember vagyok aki nem akar engedni a véleméynéből csak a legeggyértelműbb vagy hihető bizonyítékok ellenébe vagyok hajlandó elhinni.

és azt kell mondanom én eldöbbentem és most már nem tudom tagadni azt h ezek a dolgok nem igazak.

Ezek nem összesküvés elméletek mert konkrét tagadhatatlan tények vannak..igen tudjuk már azt h a németeknek voltak repülő csészealjas repülő terveik amikből meg is valósítottak 1-2,az operation Higjump is elég eggyértelmű tény erre,NASA szándékosan lerontott képminőségű képei,a vaknak is kirívóan látható gigantikus cenzúrázott képei,az hogy erre szovjet,usa részéről külön ügyosztályok voltak,elképesztő mennyiségű ufo akták és legmagasabb szinten titkosított akták,NASA szándékosan tévesen megadott adatok pl a marsról és ezeket szakértők hitelesítiktényleg azt gondoljuk h a holdbázisok,marsvárosok és egyéb dolgok amikről rengeteg fotó!! van a nasa honlapján is elképesztően rossz minőségbe és nagyon láthatóan cenzúrázva csak véletlenül olyan...egy több millió dolláros project rosszabb képet készít mint egy mai modern mobiltelefon?

Tényleg ennyire naívak vagyunk?


2012. febr. 24. 13:49
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
68%

Most nem halál mindegy, van-e holdbázis meg marsváros? Full hidegen hagy. A világegyetem meg baromira nagy, gőzünk sincs mekkora, nyilvánvaló, hogy nem mi vagyunk egyedül értelmes lények, nem a középkorban élünk könyörgöm, hogy azt higgyük a Föld lapos.

Amúgy meg teljesne mindegy van-e élet akár 2-3 fényévre, a mai tudomány még baromi nem fog eljutni belátható időn belül egy fényév távolságra SE. Ha jártak is itt valaha idegenek, jól tették, hogy nem adnak fejlett technikát mert ha az emberiség múlna, bő 1 nap alatt kipusztítaná a bolygót ...

2012. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

az h neked halál mind1 az egyéni vélemény, itt az a baj mikor a nyáladzó vaskalaposok mindenre bőszen modnják h ez hamis ez baromásg..ilyenek nincsennek..

én is szkeptikus voltam, de túl sok a logikus összefüggés ahhoz h ez ne így legyen.

Másik, baromira nincs fogalmunk hol is tart a VALÓS tudomány.

Ugyanis ezek mint a legtöbb legfelsőbb szintű titok nem kerül kerül nyilvánosságra..

a média tudatosan befoylásolja,butítja az embereket terelik mindenről a figyelmet....

Maximum csak az összeesküvés elméletekben találhat az ember olyan dolgokat ami valós képet tud adni.

csak ezt meg ugye eleve a nagytöbbség nem veszi komolyan és olcsó baromság szintjén kezeli.

igen ténylegesen nem tudhatjuk, hogy ezekből mik állnak közel vagy abszolút közel a valósághoz vagy mik nem, de ne gondoljuk, h bármelyik összeesküvés elmélet nagyobb mese lenne mint amit a "hivatalos" szervek beadnak nekünk!

2012. febr. 24. 14:42
 3/47 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, akkor most a marslakók jönnek?!


De mit trollkodok, legalább ez most nem egy "hogyan vonzzam be" agymosott, önző, lusta, én központú kérdés. Mert ugyebár hogy is van a vonzás meséje? Bármit megkapsz(te=én központú) nem kell tenned érte(lusta), ha pedig teszel, akkor pedig úgyis megkapod(na aki ennél a pontnál nem veszi észre magát).

Ez a 22-es csapdája a mai 21. századi (buta, sikertelen) ember számára.

2012. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Nem levegőbe beszélő humbug-ról van itt szó.

Tényleg mindenki számára ott van a sok bizoyníték akár a múltból akár a közelmúltból.

Csak valaki egy kicsit is utánna jár és megnézi a bizonyítékokat és még az után is annyira begyöpösödött h nem enged az álláspontjából mert számára az nem elfogadható azért mert a média évekig ezt szajküózta belé na az az az ember aki tökéletesen beleillik az elbutított mai társadalomba és akiket úgy vezetnek meg ahogy akarnak.

Mert elvan a dolgaival és egyszerűen nicns tisztába a világgal amibe él.

Az ha már ez a természetes kivácsiság hiányzik az emberből mert nem érdeklik az ilyenek....ez nem normális

mert nem ér rá, nincs ideje...ez sem normális...

dolgozik,tv-t néz,alszik,dolgozik...ez a tökéletes példája az agyatlan droid életmódnak, elvesznek az értékek,a szabadság, a szabad gondolkodás, az emberi mivoltok.


Attól mert valamibe nem akarunk hinni az még nem jelenti azt h nincs is.

Azért nem akarunk ezekbe hinni, mert belénk nevelték ezt...

Na most ezen könnyen túlléphetnénk ha elkezdenénk gondolkodni csak pont ezt nem akarják, hogy gondolkodjon az átlagpolgár...

2012. febr. 24. 16:42
 5/47 anonim ***** válasza:

milyen egyértelmű bizonyiték? a roswell aktábol nem lehet semi értelmeset kihámozni, csak hogy lezuhant valami meg elvitték, a boncolós vidik mind hamisak egytöl egyig

az hogy emberek készitettek repülő csészealjakat (amik még repülőgépnek se válltak be igazán nem hogy ürhajók lettek volna)szintén nem bizonyiték semmire csak hogy kipróbáltak valami hülyeséget

ami a világürt illeti arrol nem sokat lehet tudni, de mondjuk egy holdbázis nem lenne rosz hely ha egy kozmikus katasztrófát kellene túlélni, és naná hogy a nagyhatalmak nem kötnék egymás orrára ha valakinek van ilyenje, de szerintem nincs

most néztem az ugynevezett mars országutat, hát elég hülye országut az amelyik követ egy hatvanfokos törést a talajon,az ugynevezett városokbol francot nem lehet kinézni

ezek nem hogy egyértelmű bizonyitékok bármire de még közvetettnek is harmat gyengék...

2012. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 Mirk ***** válasza:

Tudhatnád, hogy egy világ (vagy akárcsak egy ország) vezetésének az alapja az, hogy a nép ne tudjon inkább semmit, mert abból csak baj lesz.

Ez világos.

Világos, hogy az emberek 99,99%-ának semmi fogalma sincs a tudomány aktuális fejlettségi szintjéről. Fogalmunk sincs róla, hogy mi az igazság az űrkutatással kapcsolatban is.

De ez így is van jól.

Az emberiség, az emberek nincsenek olyan szellemi fejlettségi szinten, hogy befogadhassák ilyen tényeket.

Csak nézz szét itt, görényemberekkel és szellemekkel van tele ez az oldal is, a TV-ben Valóvilág meg a többi szar megy. Az embereket ez érdekli, ebből leszűrheted, hogy reagálnának a marsvárosokra (ha léteznek) meg hasonló dolgokra.

Én is sokat gondolkodtam már rajta, hogy az emberiség jelenlegi állapotában nem igazán érdemli meg, hogy kikerüljön erről a bolygóról.

2012. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
0%

Mirk.


Amiket ők szellemeknek hívnak(nem mondom hogy mind igaz)

Dimenzió utazók lehetnek.Ezt sem zárhatjuk ki.

A 3. szemet és a spirituálisságot sem zárhatjuk ki csak úgy mert kézzel nem foghatóak és szemmel nem láthatóak.

2012. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
0%

Hogyan jössz te ahhoz, hogy a Reptoidok jelenlétét elrelatívizáld ? Azért mert te még nem tudsz róluk még ők a legközelebbi idegenek. a hold is egy Reptoid bázis !


Azért nem beszél a kormány a Reptoidokról, mert egyezséget kötöttek velük, ha lerohanják a bolygót őket életben hagyják, tudják hogy fikarcnyi esélyünk sincsenm !

2012. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
44%
Nincsenek semmiféle bizonyítékok, csak ügyes üzletemberek, akik hazugságokkal teli könyveket meg weblapokat készítenek, meg buta emberek, akik beveszik a hülyeségeket és jól lefejhetők.
2012. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Valami van... Aki megrögzötten tagadják, azok nagyon buták, vagy így akarnak látszólagos szellemi fölénybe kerülni.

Nem vagyok elfogult, de szkeptikus sem. Fura dolgokat láttam már én is, szellemszerűt is. A szkeptikusok szerint minden ilyen csak legenda, de valahonnan azért csak elindult, némi valóságalapjának lenni kell. Abban biztos vagyok, hogy nagyon nagy százalékuk csak népszerű akar lenni a sztorijaival. De mi van azokkal, akik nem is mernek beszélni a velük megtörtént dolgokról?


Nos, az én véleményem az, hogy - ha nem is földönkívüli eredetűek az ide látogató csészealjak - idővel lesz rá magyarázat. Nagyon sok paranormális dologból normális lesz idővel. Ha várunk kicsit, a tudomány kénytelen lesz választ adni és a szkeptikusok is be fogják látni, hogy tévedtek. Mindig így van.

2012. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!