Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem aza kérdés hogy ittvannak!...

Nem aza kérdés hogy ittvannak! Hanem az hogy miért?

Figyelt kérdés
Olyanok tudatlanok ne irjanak akik szerint nem léteznek "idegenek"...

2012. jún. 25. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

Mért kéne nekem orvos?

Ird be a youtube-ra hogy ufo,rengteg videó van róluk,meg már láttam az égen énis párat,


Olyanok tudatlanok ne irjanak akik szerint nem léteznek "idegenek"...

Ezt nem olvastátok?

2012. jún. 25. 22:36
 12/63 anonim ***** válasza:
38%

Az idegen-téma is olyasmi, mint a vallás. Lehet benne hinni, lehet rátenni egy életet, lehet tagadni, nem foglalkozni vele, bármit lehet,csak tudni nem, kedves elvakult kérdező barátom. Hit kérdése.

És minél inkább bizonygatja valaki az álláspontját, annál ostobábbnak hat.

2012. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:
Nem kérdéseket kértem hanem válaszokat ..gondolatokat ,elméleteket!!!!
2012. jún. 25. 22:44
 14/63 anonim ***** válasza:
53%
Nem is kérdeztem. Gondolat volt.
2012. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
58%

Idegen lények konkrétan Annunakik jöttek ide a földre, amikor még majmok voltunk és a Reptoidok már itt voltak. Szövetséget kötöttek a Reptoidokkal hogy együtt irányítják majd azt a rabszolgafajt akit létrehoznak a majomemberekből.


Őseinkből a saját génkészletükkel feljavított emberket, homo Sapienseket hoztak létre, kivették a telepátia és egyéb ESP képességet és intelligensé tettek minket. A bányákban dolgoztunk, termeltük nekik az aranyat és egyéb ásványokat, majd lázadást követően elvesztették a befolyásukata felszínen és ekkor az Istenek elmentek, azaz onnantól kezdve a háttérből, titkos társaságokon keresztűl irányítják a hatalmat.


Ők irányítják a világot, de nincsen telj hatalmuk. A Londoni olimpia és az év vége között azt tervezik, hogy átveszik a teljes hatalmat az emberiség felett. Kiírtanak minket, kb 500 millió embert hagynak meg, akifelett uralkodnak. Közeleg a vég !

2012. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
74%
Most konkrétan nem megyek bele a részletekbe, de az emberi érzésekből, hormonokból a félelemből az emberi bioenergiából táplálkoznak !
2012. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg embert esznek. Olvasd el az Iunaki kisfiú könyvét, abban sok dolog benne van.
2012. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 Antimod ***** válasza:
74%

Arra nem gondoltál, hogy "ők" nem egy másik fizikai naprendszerből, hanem egy másik dimenzióból érkeztek, mint megfigyelők? Lehet, hogy történelemkönyvet írnak (időutazás), vagy éppen csak átnéznek, hogy mi hogyan oldunk meg dolgokat a Földön.

Ezt az űrhajós vándorlást a távolságok miatt elég hihetetlennek tartom, a dimenzióutazás számomra valószínűbb teória.

2012. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
0%
Láttam már a szobámban Reptoidot, szerintem másik dimenzióból tűnt elő, hogy rám nézzen.
2012. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
Nem akarnak uralkodni az emberiségen, nem érdeklődnek irántunk.
2012. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!