Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem aza kérdés hogy ittvannak!...

Nem aza kérdés hogy ittvannak! Hanem az hogy miért?

Figyelt kérdés
Olyanok tudatlanok ne irjanak akik szerint nem léteznek "idegenek"...

2012. jún. 25. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Na, erre azért ne vegyél be nagyobb mennyiségű ciánt! Nem tudhatod, hogy melyikünk az alakváltó. Aztán majd a végső elszámolásnál hiába magyarázkodsz, hogy "bocsánat földönkívüli uraim, én rosszul ítéltem meg magukat," meg hogy "én csak mókázásnak szántam a GY-re kiírt kérdésemet" a végzeted az lesz - ahogy azt a Halotti Beszéd mondja : "halálnak haláláal holsz."
2012. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 Reptoid Altábornagy ***** válasza:
Igen , igen, és nem csak mi leszünk, mert a szürkék is lázadnak, de mellétek sose állnak! Altábornagyként nem süllyedek le arra a szintre hogy eljöjjek hozzátok, majd reptoid alzászlós és csapata végez a földel!
2012. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%

Az ufók körében végeztek egy felmérést.

Ezek szerint az ufók 74 %-a nem hiszi el, hogy az ufók leszálltak a Földre, szerintük csak trükkfelvételeket mutatnak nekik.

15 % elhiszi, hogy a Földön jártak, de szerintük nincs élet ezen a bolygón.

10 % gondolja úgy, hogy van élet a Földön, de a legfejlettebb élőlény a papucsállatka szintjén van.

1 % meg éppen most van itt köztünk!

2012. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!