Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem aza kérdés hogy ittvannak!...

Nem aza kérdés hogy ittvannak! Hanem az hogy miért?

Figyelt kérdés
Olyanok tudatlanok ne irjanak akik szerint nem léteznek "idegenek"...

2012. jún. 25. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

36/40 ezt énis igy gondolom í


Utolsó hozzászóló:Nincsmit:)

2012. jún. 26. 10:35
 42/63 anonim ***** válasza:
Ha olyan fejlettek hogy elérnek idáig, akkor már valószínűleg rég túl léptek azon a gondolkodás mint amit az emberiség most folytat. Nem kéne lehúznunk őket a mi primitív gondolkodásunkal.
2012. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim válasza:
Mivel fejlettek nem akarnak kiírtani minket. Egyszerűen kíváncsiak és tanulmányoznak, vizsgálnak minket.Jah és a yutubon lévő vidiket nem kell elhinni, de az idegenek tényleg léteznek. Rezervátumként tartanak bennünket.
2012. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyarmatosítani akarnak ez szinte biztos,ugyanis már rég leigázhattak volna minket. Valahogy érdekli őket az emberi faj,a működésünk,ahogy minket érdekel sok állat,ugyanilyen szempontból.Talán fajuk fenntartása miatt vannak itt.Ez elképzelhető teória,ha az eltérítések alatt tapasztalt mintavételekre gondulunk.

Vagy valami van a Földön ami nekik kell,pl ásványkincsek.

Bár én valószínűbbnek tartom a genetikai vonalat. Olvastam,hogy az idegenek minket szépnek tartanak.Talán ezért akarnak ránk hasonlítani,ezért vesznek mintákat a férfiaktól,nőktől,hogy valamiféle módon "keresztezzék" a két fajt. De ez mind mind csak találgatás,egy teljesen idegen civilizáció teljesen felfoghatatlan szándékkal.

Talán sosem tudjuk meg a céljaikat!

2012. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
94%

Tudjátok a materiális világ mögött létezik -léteznie kell- egy inmateriális világnak is, ami szerintem sokkal fontosabb része az univerzumnak és a téridőnek... A mi világunk, az emberiség, egyenlőre még le van ragadva a materiális világnál, és ebbe kényszerít mindenkit, mivel a másik világot még nem érti. Ha az idegenek valóban annyira fejlettek hogy képesek idáig eljönni, akkor ők már rég túlléptek azon a szinten amit mi most normálisnak gondolunk. A környezet pusztítása, mások -állatok, és emberek egyaránt- kihasználása, gyilkolás, állati ösztönökre való lesüllyedés már csak pár gondolat, illetve fogalom a "szótárukban".


Talán az emberiség is felébred egyszer, és rájön, hogy az élet talán többről szól annál mint amit most elképzel.

Mert jelenleg az emberek életet a pénzkeresés, a stresszelés, az állati ösztönök kielégítése, és az egó körülötti világ határozza meg.

Az emberi agynak kb olyan nehéz megérteni az "idegenek" gondolkodását, mint egy nyúlnak az emberét. Csak hogy szemléltessem a különbséget. Olyan távol állunk tőlünk gondolkodásilag, mint a nyúl az embertől.

2012. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:

Hű utolsó. Ez szép komment volt.


Amúgy meg melyik idegenre gondolsz kérdező?

A kis szürkék vették fel a kapcsolatot még az 1950es évek előtt. Még ott vannak a magas szürkék, reptiliánok, plejádiak és jó néhány más faj kapcsolatban a földdel.

Az anunnaki 'istenek' majd a nagy aratás idején jönnek vissza, ami lehet ebben az évben vagy jövőre. A "nagy aratásra" amiről a biblia is ír és még néhány még régebbi forrás.

2012. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:

Szép komment utolsó előtti!:)


Utolsó ebbe ne mennyünk bele...

Azt biztosra tudom hogy léteznek idegenek és látogatják a földünket.

De hogy több faj látogatna minket ebben sajnos nem...

2012. jún. 26. 23:33
 48/63 anonim ***** válasza:
Miért ne mennénk bele? Én pl kíváncsi vagyok rá részletesebben, de látom te leragadtál ott, hogy itt vannak.
2012. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

Szerintem pontosan nem tudhatjuk milyenek csak találgathatunk!

Az meg ugyan olyan hülyeség lenne mint a menny meg, a pokol

ha aztmondanánk hogy vannak rosszak és jók is.

De az area51 be lehet kapsz a kérdésedre választ ott több esély van rá hogy tudják:D:D

2012. jún. 27. 00:18
 50/63 anonim ***** válasza:
Nézetek rajta szét hátha olyannal elmélettel is találkoztok ami esetleg tágíthatja látókörötöket, elméleteiket.
2012. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!