Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Mit szólnátok...

Szkeptikusok! Mit szólnátok hozzá, ha hamarosan az egyesült államok kormánya bejelentené a földönkívüliek itt tartózkodását?

Figyelt kérdés

Értesülések szerint már nincsen sok idő és bejelentést tesz az egyesült államok kormánya arról, hogy régen kapcsolatban vannak ide érkező fejlett földönkívüliekkel, technikát kapnak tőlük és amiket itt olvastatok azok mind igazak pl emberrablások, persze az Annunakik gonosz szándékáról nem fog szó esni !


Fel fognak állítani egy kormány által ellenőrzött bizottságot akik kapcsolatot tartanak majd velük, persze mindez az emberiség érdekében fog lezajlani ! Valójában sötét terv része. mit szólnál ha amit leírtam az szó szerint megvalósúlna ?


http://www.youtube.com/watch?v=mQMFWJ2GfWQ&feature=player_pr..


2012. júl. 5. 11:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ez igaz, én Tarhonya közelében láttam őket messziről.
2012. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
A pokol nyilna meg alaja...
2012. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Mégis mit szólnánk? Ha obama ilyet mondana nekem, elhinném DE ez nem fog megtörténni, bármennyire is szeretnéd.

2012. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
2012. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ha te is ennyire biztos vagy benne akkor mi a pö csnek bejelenteni?
2012. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Semmit nem szülnék hozzá. Gondolom csak kitaláció lenne, semmi más. Ebből is csak az üzlet megy, a média stb. Amúgy ma mondta a rádió, hogy az USA hosszú évnyi kutatás után bejelentette: ,,Nincsenek sellők" -.- Ennyit az USA-ról és az értelmes kutatásairól...
2012. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:

Az emberiség érdekében? Ha jól értem, amit írsz, akkor a földönkívüliek már egy ideje köztünk vannak, csak most szerzett róla tudomást a te mindenható amerikai kormányod. Akkor eddig miért nem történt semmi olyan eget rengető dolog, ami bizonyítaná ezt? Persze, most a 21. században már védeni kell az emberiséget?

Milyen jófejek ezek a földönkívüliek, nem? Megvárták, míg rájövünk, hogy köztünk vannak, hogy aztán támadhassanak. Abszolút logikus.

2012. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Túl sok Men in Black-et néztél :D :D :D
2012. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy emeljétek a rezgés-szintet magatokban. Gondoljatok a szeretetre és a Földre, főleg manapság úgy lássátok mint egy ismét felvirágzó szép természet mentes minden negatív tényezőtől! Ez nagyon fontos, egy nap elhiszitek, előzzétek meg a baj. És mindenből a szeretet áradást lássátok, minden féle képen. Csak így lesz jó ennek a "vége", ami egy kezdet lesz sokkal jobb, mint az eddigi!
2012. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A Függetlenség Napja c. film egy FILM! Kész, nem valóság, csak kitaláció!
2012. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!