Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik földönkívüliek jók &...

Melyik földönkívüliek jók & melyikek rosszak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 21:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

szűrkék, reptoidok rosszak.

Plejádok jók.

2012. júl. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Szűrkék, reptoidok rosszak.

Plejádok jók."


Értsétek már meg, hogy ez nem jó rossz kérdése. A plejádok nem jók, csupán magas tudatossági szinten vannak. A szürkék és reptoidok nem rosszak, csak alacsony tudatossági szinten vannak.

2012. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Melyik gombák jók és melyikek rosszak? kb.
2012. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Ripley is mondja, már ő sem tudja ki a rosszabb. A xenomorphok vagy az emberek.

"Ők legalább nem ölik egymást nyomorult százalékokért."


Amúgy aki játszott már a Jurassic park The game - mel, abban is a Troodonok még az elő emberbe rakják bele a tojásaikat, hogy a mi testmelegünkkel maradjanak életben. xD Kicsit visszaköszön az Alien.

2012. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A reptoidok rosszak.A szürkék szándékait nem tudom,lehet,hogy ők is rosszak.A hrollok a jók,legalábbis hozzánk.
2012. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs olyan, hogy egy egész faj/nép gonosz. Ezt csak az emberek találták ki, hogy a háborúk áldozatai miatt ne érezzünk részvétet, sajnálatot, hogy utáljuk őket, féljünk tőlük. Csak egyének lehetnek gonoszak, nem közösségek.
2012. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Legutóbbi ott a pont ;)

Ja és egy kis apróság : http://www.youtube.com/watch?v=25-wZbnPzIs

azt a 10 percet rá lehet szánni az életetekből még ha hülyeség is..

2012. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne a 9-es videóval kezdjétek, hanem az elsővel!
2012. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

14-es a tudatosság egy életfelfogás, az ahogyan irányítom az életemet, tudatosan vásárolok zsirszegény ételt vagy megveszek minden moslékot a boltban amit a disznóknak csináltak tápnak. Na ez a tudatosság !


A reptoidok is tudatosak meg a szűrkék is.


Ha elfogadják az embereket és nem lopkodják el éjjelente, mint a szűrkék vagy nem irányítják a világunkat hátúlról, mint a reptoidok, akkor jók. Én ezeket a fajokat nem tudom jónak nevezni !


A plejádokat kedvelem, mert aranyosak.

2012. júl. 6. 17:42
 20/20 anonim ***** válasza:
De ezt ugye nem komolyan?
2012. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!