Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt itt valakik tényleg...

Ezt itt valakik tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

[link]


Engem is érdekelnek a történelmi rejtélyek, a földönkívüliek, a "természetfeletti" és ha van időm, mindig olvasgatok is. Ugyanakkor rábukkanok néha némely eszméletlenül nagy hülyeségre.

Komolyan, nem hiszem, hogy ettől hihetetlenebb, otobább sztorit nem láttam. És ott ezt mások komolyan veszik.

Ugyanakkor én ezt egy fantasy/sci-fi regényben olvasva is kukába dobnám, egyszerűen...



2012. aug. 30. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
George Lucas bekaphatja...
2012. szept. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

:D

A Szíriusz egy csillag nem egy bolygó. (Csillag = nap)Gyengébbek kedvéért... -De mindegy. Nagyon képben vannak az írók.. :) Én se olvastam végig mert felénél belefáradtam. Értelmet összefüggést nem találtam. De nagyon starwarsos..

2012. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez egy komoly kép..

[link]


[link]


Vágod?

A föl üreges a magja ott kotyog és az a nap.. Zion meg elmehet a pitsába...! :D

OMG

Mennyi Star Trekket kell olvasni ehhez? A magma meg anyámból jön? Sőt a nagy semmi tartja a belső földet. :) És van aki ezt elhiszi.. ?! Az a szomorú hogy szerintem van!

2012. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!