Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy komolyan gondolják velem a pasik?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy minden kapcsolatomnak az a vége, hogy a pasi csak szexet akar, mert azt mondják, hogy nincs meg a közös érdeklődés, nem alakult ki a szerelem blabla, de a szex miatt továbbra is folytatnák. Bár a külsőmmel nincs problémám, és meg is néznek a férfiak, mégsem nagyon hívnak randira, ha meg elkezdődik egy kapcsolat, akkor a fenti probléma merül fel néhány hónapon belül. Mit csinálok rosszul? Diplomás, jómódú,csinos, huszonéves nő vagyok, mégsem sikerül egy normális kapcsolat.

2012. febr. 18. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom csak helyes pasikkal randizol, akkor ne lepődj meg ezen :D
2012. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Undorító vagy.
2012. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem elvárás, hogy helyes legyen. Az egyetlen kikötésem a külsejével kapcsolatban, hogy legyen magasabb nálam. :-) Persze az igényesség és a stílus számít. Amit még nem írtam, hogy nem korombeli, hanem 10-15 évvel idősebb pasikkal jártam mindig.
2012. febr. 18. 22:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Abból, h helyes valaki, még nem következik, h minden nőt meg akar rakni. Szerintem vagy komolytalan férfiakkal jöttél össze, akik éretlenek és csak arra hajtanak, vagy benned van a hiba, csak te tudod.
2012. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az zavar ha a pasi nem diplomás? Szerintem nincs gond veled, :) ha csak nem vagy nagyképü.
2012. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A legutolsó barátom nem volt diplomás, bár magas beosztásban dolgozik. Ha értelmes, akkor nem zavar.
2012. febr. 18. 22:33
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy buta vagy és nem tudnak mit kezdeni veled, vagy nem tudnak veled beszélgetni és akkor csak a szex marad.
2012. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű hogy a modorodban, stilusodban van valami ami nem tetszik a férfiaknak. Lehet, hogy túl rámenősen hajtasz házasságra. Azt is vedd tudomásul, hogy a 40 év körüli férfiak nem könnyen nősülnek,mert vagy megszokták az egyedüllétet, vagy rossz tapasztalat van a hátuk mögött előző kapcsolataikból.Lehet, hogy jó külsőd mellett nem vagy elég kedves és simulékony.

40 éve élek boldog házasságban. A másik fél iránt érzet szeretet egyáltalán nem jelenti azt, hogy alárendelt a szerepem, sőt figyelmes szeretetemért a férjem minden elérhető kívánságomat megoldja. Az "erős" férfi is kedvességre, figyelemre vágy.

2012. febr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Keress korodbelit, szánalmas vagy. :D
2012. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%

"Diplomás, jómódú,csinos, huszonéves nő vagyok"


ja, csak lehet, hogy közben tök üres vagy... mert kb ebből ennyi jött le nekem. szép, lehet vele villogni, van pár okos betanult mondat amit el tud mondani, de 0 vélemény 0 egyéniség, tök üres.

2012. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!