Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Te felébredtél már? (videó...

Te felébredtél már? (videó tovább)

Figyelt kérdés

Ébredjetek fel emberek, ez fontos. Aki negatívat írna, az inkább hagyja itt a kérdést. Nem vita tárgya ez, hanem tapasztalat csere.


[link]



2012. aug. 31. 11:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes videó,az egyik legérdekesebb amit láttam.Engem nagyon érdekelnek a spirituális dolgok,de azt hiszem,én még nem jártam kellően utána a dolgoknak,hogy véleményt tudjak alkotni,ez igaz vagy nem.De van egy olyan sejtésem(megérzésem)hogy az.
2012. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező!

Milyen személyes tapasztalataid vannak??

Engemis érdekelnek az ilyen dolgok,örülnék ha leírnád. :)

2012. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Abba is hagytam a videó nézését, amikor már az elején azt mondja, hogy sötét korményok és mutatja az afro-amerikai Obama fényképét. Szóval, még rasszista is. :D Nem, nem ébredtem fel, inkább maradok a valóságban.
2012. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Alaje videó, mit vártatok..:) Az összes többi videójában is hasonló szöveget vág le:D

Amúgy felébredtem már igen, reggel fél 6kor, mert nem tudtam aludni.

2012. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

13. válaszoló: Az aktualitás miatt tettem (én) be az Obama képet, (az elnök/kormány szöveg alá) az aktualitás miatt és nem rasszizmus miatt. Bush vagy akárki lehetett volna. Pénzügyminiszer akárki.


Mondom, hogy nem vita témát szándékoztam ezzel nyitni. Megértem, hogy nem érdekel és nem hiszitek el páran, tiszteletben tartom. Én sem ítélem el azt aki nem véli valósnak a videót. Így te se tedd kérlek ezt azok felé, akik elhiszik.


12. válaszoló: Privátban küldöm.

2012. aug. 31. 16:37
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
A rasszizmust viccnek szántam, hiszen a teljes videó vicc.
2012. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Tiszteletben tartom a véleményed. Mindenképpen te döntöd el, hogy vicc, hazugság vagy igazság számodra a videó.
2012. aug. 31. 16:50
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem is érdekelnének a személyes tapasztalataid.

Furcsa ez az egész, érdekelne, te mégis miket tapasztaltál, tudtál meg.

2012. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem,most fekszem le!!:)
2012. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
2012. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!