Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan magyarázzák az UFO...

Hogyan magyarázzák az UFO jelenségeket az UFO hívők?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek az UFOkban és ez az én dolgom persze vannak akik hisznek benne ez meg az ő dolguk én csak azért írtam ezt a kérdést mert kell a suliba egy szorgalmi feladathoz de mivel én nem vagyok hívő nem tudom ,hogy ti miért hisztek benne.

2012. szept. 24. 16:31
1 2
 1/12 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
95%

Az UFO az azonosítatlan repülő tárgy, te a földönkívüliekre gondolsz, valszeg. amekkora az egész világegyetem, van élet még máshol is, az már más kérdés, h az itt GyiK-n kitalált lények, NEM léteznek. Másrészt, google a barátod a házi feladatnál.


P.S.: Sehol nem adnak ilyen házit.


Andrew Jósnő

2012. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Mint előttem is írták a világyegyetem akkora, hogy biztos van benne máshol is élet a Földön kívül. Az idegenek között lehetnek olyan fajok akik fejlettebbek az embereknél és ezért akár képesek lehetnek idejönni a Földre. Véleményem szerint az idegenek már meglátogattak minket, de az már csak kitaláció hogy egy idegen faj irányítja a háttérből az emberiséget.


David jósnő

2012. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Csak halandzsával,mert be vannak szívva,és ezért olyanokat látnak amik nincsenek is ott


Elemér jósnő

2012. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Ők még azt is megmagyarázzák hogy a döglöt ló alszik. Egy kis 'ufo' nem lehet probléma.

Kétlem hogy ilyen házi lenne.

'Bár mondjuk én tegnap azt kaptam bioszból hogy írják egy esszét a raptóidok szaporódásáról.'

2012. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy. Ez a szép (inkább szomorú) az Ezotériában, hogy nem kell semmit bizonyítani, elég ha te elhiszed, hogy úgy van és akkor az úgy is van...


Egyik hívö se lenne képes semmi értelmes bizonyítéket felmutatni semmire... ráadásul meg se próbálják legtöbbször.

2012. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 atilis ***** válasza:
38%
Kivéve ha lézerágyút, vagy fotontorpedót használnak.
2012. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
A szokásos reptoid-krixkraxi-guargumi invázióval.
2012. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Kb. így magyarázzák:


"Né' má' he, ott van valami fényes az égen. Nem tudom mi az, nem is látni jól, hogy mekkora, távol is van stb. de 100% biztos, hogy idegen űrhajó."


Példa rá, hogy gyakran látni az égbolton áthúzó műholdakat, már legalább százat láttam. Az UFO hívők annyira idegen űrhajót akarnak látni, hogy ezekben is ezt látják.

Szóval azért hisznek benne, mert hinni akarnak. És ha az a francos fényes pont az égen UFO, akkor az az és kész. Azt látnak, amit látni akarnak. Más magyarázatot nem fogadnak el. Ha más magyarázat bukkan fel, akkor meg azt mondják, hogy biztos félre akarják vezetni őket, meg ködösítenek, hogy leplezzék az igazságot.

2012. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Furcsa de ijen hát nem házit szorgalmit kaptam XD én is csodálkoztam amikor mondta a tanár a szorgalmit :D

Gondoltam ki írom ide mert ha valaki hisz az UFOkban akkor csak tudja miért hisz és eltudja magyarázni ,hogy még én is megértsem.

Mellesleg a google-n kezdtem el keresgélni csak gondoltam így nem kell 20 oldal szövegből kiszűrnöm a normális válaszokat:D

2012. szept. 24. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor Énmost dióháljban elmagyarázom. Amikor még csak ősember volt a földön, magas technikai szinten levő hüllőszerű földönkívüliek érkeztek ide, Annunakiknak nevezzük őket.


Ezek az idegenek a bányákból termelték ki az ásványkincseket és hogy ne ők dolgozzanak, egy értelmes rabszolgafajt kellett létrehozniuk, így született az ember és a tanárod is ! A saját génállományukat rávetítették az akkori ősemberre, ezzel létrehozva a Homo Sapienst. Sajnos kivették az emberek képességeiből az ESP-t a telepatikus és egyéb érzékszerveken túli érzékelést, amit pl minden növény és állat használ, nálunk ez nem megy. Kivették az emberi génekből a spiritualizmus utáni érdeklődést és fogékonyságot, ezért kaptál eme kérdésre ilyen degenerált válaszokat ezidáig.


Nos az Annunakik szövetkeztek a földi már itt kifejlődött Reptoidokkal és irányítják titkos társaságokon keresztűl az emberiséget, bövebben lásd David Icke videoit.


Remélem segítettem.

2012. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!