Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezhet hogy a föld alatti...

Létezhet hogy a föld alatti lényeg egy üreges földben élnek?

Figyelt kérdés

Közismert, hogy számtalan civilizáció él a föld alatt pl Reptoidok, atlantisziak vagy Aghartaiak. Ezeket a lényeket megtalálták időről időre a föld alatt mélyen, ahová már alig jut el technikai dolog a felszíről. Sokszor tűnődtem azon, hogy vajon ezek a nálunk fejlettebb lények miért nem foglalják el előlünk a felszínt, hiszen jobb itt élni, ahogyan mi ismerjük, mert lennt a föld mélyén csak forróság, gőzök, mérges gázok és egyéb élhetetlen környezet, de néhány elmélet áttanulmányozása után rá kelltt döbbennem, hogy sokkal jobb dolguk lehet lennt. Miért nem megyünk le és nézzük meg a sarki átjárókon, hogy mi van lennt ? A belső földben ?


http://www.youtube.com/watch?v=BourggOUvWk


http://www.youtube.com/watch?v=mPOCc3VWNb8


2012. szept. 25. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Régebben tettem fel egy hasonló kérdést. Ugyan a belső Föld nem létezik, viszont élhet lent egy civilizáció, vagy legalábbis néhány túlélő, akik egy hosszabb álmot alszanak, valószínűleg eddig fel nem fedezett barlangokban, mesterséges kamrákban. (hibernáció)
2012. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik a föld alatt élet..a gilisztákról,egerekről és különböző rágcsálokról biztos hallottál már..:D

Hogyan létezne??A belső földben fortyog a több ezer fokos láva és hömérséklet ami alkalmatlanná teszi az életet bármely élőlény számára is..gondolkozzál már...

2012. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amiket linkeltél viseokat ezekkel egy a gond,hogy ezek csak mind feltevések és nem bizonyítékok,maximum arra jó hogy elgondolkodjál rajta hogy talán igen van ilyen...de ha ép ésszel belegondolunk akkor vajmi kevés erre az esély...ha a fold üreges lenne akkor összeroppanna mint egy tojás kb...szerintem
2012. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megnézném milyen élőlény képes mélyen a föld alatt a forróságban élni, ahol se táplálék, se víz se semmi más.


Egy pár adat amin illik elgondolkodni: A geotermikus gradiens földi átlaga 33 méterenként 1 C°-os emelkedés. Ebből már lehet számolni, h több km mélyen hány fok lehet..

A világ legmélyebb fúrása: Oroszországban, a Kola-félszigeten a '70-es években kezdtek el fúrni az oroszok, tudományos kísérlet volt, h mit rejt a földkéreg mélyen, illetve milyen állapotok uralkodnak ott. 12 km mélységben már 180 C° fokot mértek, pedig csak 100-at vártak. 1989-ben leállították a fúrást, 12261 méteren, ugyanis nem létezett olyan fúrófej, amely bírta volna azt a hőt ami ott lent uralkodott. 15 km mélység volt acél, ahova már 300 C°-ot számoltak.


Akkor ezek után mit kéne keresnünk ott lent, ha már ilyen pár km-es mélységekben ekkora hőmérsékletek uralkodnak? A fehérje 65 C° környékén csapódik ki ha jól tudom. Az pedig finoman fogalmazva nem kellemes egy élőlénynek.

2012. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,a giliszták is üregekben élnek,csak nem olyan nagyokban.
2012. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dalek Traak ***** válasza:
0%

A Föld mélyén a reptoidok (a Homo Reptilia egyik alfaja) él. Technikai eszközeikkel élhetőbbé tették a környezetet és civilizációt hoztak létre.

[link]

2012. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyét egy helyen....
2012. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

áll. az okkult tudományok szerint mindegyik bolygó üreges ... ezt titkolják az avatatlan tömeg elől


most értettem meg, a Pithagorasz (PüthiaGorász) világleírása is belső földi nézetű

(ezen gondolkozzon el, aki foglalkozik a témával)


a belső földiek nyomán lett a kérgen lakó élet elnevezve "külső sötétségnek",

így került át a vallásokba

a hívők biztos azt hiszik, hogy valami misztikus jelentés


én tudom, hogy a beavatottak nem érzelgős, álmodozó, romantikus lelkületű misztikusok

nagyon is konkrét és gyakorlatias lények


a külső körben "tejes eledelt" kapnak (a tömeg),

a belső körben "kemény eledel" van (a valóságosabb valóság)

....


Agarthá-ról Guénon is írt

...


nem tudom, miért zárják el az emberek elől a tudást ismeretet,

de lehet, hogy nem is zárják el előlük,

egyszerűen csak nem keresik


a tömeget gravitatív elv vezérli és mozgatja,

ahhoz, hogy az ember ne süllyedjen el vele, erőfeszítésekre van szükség,

tudatos, átgondolt erőfeszítésekre, munkára


a legtöbben csak sodródnak az épp aktuális áramlatokkal, hatásokkal

talán ez a világ rendje


állítólag minden véges ebben az univerzumban, a tudás is, így nem lehet sokaké


következtetés:

az univerzumok végesek, de ....

2012. szept. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Súr, te pontosan most miről is beszélsz, mert sok értelmet nem találtam a mondandódban, csak zagyvaságot, és összevisszaságot. És minden válaszodnál ezt tapasztalom. Te mindent tanulmányozol, és utána hosszasan levezeted, de tulajdonképpen nincs benne semmi mondanivaló.

Ha az lenne a kérdés h mi a kenyér, akkor levezetnéd, és a végén az jönne ki h a kenyér nem mást mintegy reptoid űrhajó.

2012. szept. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!