Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ősi vallások tanulmányozásá...

Az ősi vallások tanulmányozásával fejleszthetjük a fizikai ismeretinket?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kiváló gondolkodó (Eric von Deniken, Én, stb) szerint nagyon fejlett földönkívüliek jártak a földön és mielőtt ki tudja miért elmentek volna tudást adtak nekünk, pl az ókori civilizációknak és megépítették a nagy piramist ami egy erőmő volt, a tudást beleszőtták a meséinkbe és a vallási filozófiákba. Tehát ha tanulmányoznánk ezeket a filozófiákat akkor a mai fizikai ismereteinket bővíthetnénk ki.
2012. okt. 14. 22:30
 1/5 nagylzs ***** válasza:

Ha ez igaz, akkor a filozófiák tanulmányozásával a legjobb esetben is csak teóriákat tudunk gyártani. Fizikai ismeret csak akkor lesz belőle, ha ellenőrzik, kísérletileg igazolják, és közkincsé teszik. Ami kísérletileg nem igazolható, azt nem lehet fizikai ismeretnek nevezni. (Sőt néha még azt sem...)


Amúgy kizárni nem lehet ezt a dolgot. Csak annyit lehet mondani, hogy idáig még nem szereztünk ezen a módon ismeretet. (Legalábbis, én nem tudok róla.)

2012. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Belőlük lehet rájönni dolgokra, valódi fizikai ismeretekre.
2012. okt. 14. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és a szarvasmarhák tanulmányozásával, nagyon sokat tudhatunk meg a teknősökről.
2012. okt. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért fejlesztené? Az egyiptomiak pl abban hittek hogy a napppal-éjszeka váltakozás két isten küzdelme.
2012. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tothklaudia23 válasza:

én nem hiszek az ufókban vagy ilyesmikben de lehetséges

szerintem igen

2012. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!