Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan lehet felvenni magánemb...

Hogyan lehet felvenni magánembernek kapcsolatot a földönkívüliekkel? Hogy lehet valakiből kontakt, úgy mint 404-ből / Alajéból?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 19:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%
pedig ott van az, csak elsiklottál felette....
2013. dec. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
27%

Elméletileg minél többet tudsz meg róluk, minél többet foglalkozol velük, annál nagyobb az esélye, hogy valahogy felfigyelnek rád.


A gondolataid is rezgések, és fél millió évvel járnak előttünk (ha például a Szürkéket vesszük most "idegen" példának), így biztos, hogy valamelyikük érzékeli, és képes fogni ezeket a rezgéseket, mert a fejlettség nem csak a technológiai erőlehaladást jelenti. Ez színtiszta fizika és pszichológia is egyben. A gondolatolvasás is rezgéseken alapszik, hisz a világon, végül is minden az. Nem csoda hát, hogy képesek a gondolatba látni, szelektálni, így a legtöbb találkozásra sose derül fény, mert nehezen előhívhatók.


Ez persze korán sem jelenti azt, hogy mindenkire oda is figyelnek, aki sokat foglalkozik velük, vagy gondol Rájuk. Nem mindegy hogy, s miként teszi ezt, vagy hogy mennyire gondolja komolyan. Bár tény, hogy vittek már el olyanokat is, akik annak idején abszolút nem foglalkoztak velük. Bár erre a vérvonal követése a magyarázat, úgy gondolom. Vagy csak azzal főztek, amijük volt. Az meg, hogy az elején nem figyelnek fel rád, nem jelenti azt, hogy később se fognak. Izsáky se tinédzser korában találkozott velük, ha jól emlékszem.

2013. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
61%

Darv, ezt a tudományos köntösbe bújtatott közhelygyűjtemény ezúttal alapszik is valamin?

Vagy csak a szokásos módon megtanulunk minden kérdésre spontán kitalálni valami választ, majd bemagyarázzuk magunknak, hogy értjük a világ működését.

2014. jan. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
68%

Kutatók, fizikusok, tudósok véleményét és tudását éppúgy felhasználom a dolgok fényre derítésében (kezdhetném a sort Dienes Istvánnal, és olyan emberekkel még, akik hozzá tudnak tenni ehhez a dolgokhoz fontos részleteket, képesek rávezetni a lényegre, személyes beszélgetéseknek köszönhetően), mint saját tapasztalataimat, és visszanyúlok az ősi, hiteles forrásokhoz is. Elég szkeptikus vagyok, és ha hallok valamit, azt nem hiszem el rögtön, mindent logikus magyarázatokra és tényekre építek, de még ezeket is felülvizsgálom.


Ugyanakkor nem feladatom bárkit is meggyőzni, és nem is áll szándékomban. Mindenkinek saját szíve joga eldöntenie, hogy foglalkozik ezzel, és akkor nagyobb esélye van megtudni és megérteni a valós világot, vagy leragad azon a szinten, amibe született, és követi a birkákat. A birkák pedig csak segget látnak. Az előtte haladóét.

2014. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Milyen rezgést bocsát ki az agy?

Mi rezeg, milyen jelalakkal, és ez hogyan mérhető, pláne idegenek által?

Miben más ez a rezgés, hogyha egy idegenre gondolsz, minta a holnapi ebédre?

És hogyan lehet ezt a rezgést mérni?

Lehet-e továbbítani, vagy mesterségesek kreálni, és ha nem, miért nem?

Miért pont "fél millió évvel" járnak előttünk?

És mindezeket mi honnan tudhatjuk?

És miért nem tudja ezt az igazi tudomány?


Bizonyíték nem kell, az a szokásos patthelyzethez vezetne.


Én is szeretem, ha valakit a saját érdeklődése vezet a tudása építésében, de azt már kevésbé, amikor az építkezés ténye fontosabb az építőanyagnál. Úgy könnyű "felépíteni" egy világképet, hogy nincs gyakorlati élő példa a tételek ellenőrzésére (a földönkívüliek tipikus példa), vagy ha van, akkor kéznél van hozzájuk egy betanult belemagyarázási vagy szemhunyási mechanizmus is.

2014. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
54%

Tudod, ha érdekelnek ezekre a kérdéseidre a válaszok, nézz utána te is, kutakodj.


Én már megtaláltam mindre, amit te feltettél. Nem fogom a hátsód alá pakolni, elég sok munkám van ebben, ezért állítok mindent biztosra, és nem boncolgattam részletesebben azt, amit már régebben sikerült logikusan felépítenem, mert úgy olyan hosszú üzenetet kellene írnom, amihez valószínűleg se kedvem, se időm nem lenne. Főleg a semmiért, hisz nem valószínű, hogy megértenéd.


Ha pedig kételkedsz benne, akkor fogd, szedd össze magad, és tegyél azért, hogy te is megértsd. Nem az én dolgom, hogy amit már én bizonyítottam, és rengeteg támaszt kaptam, azt másnak is segítenem kell megértenie.


Nálam volt motiváció, ugyanis a saját létem függött ettől, és elég sokszor megmutatkozott, mennyire szükségem volt minderre. Neked lehet, hogy semmi. De nálam más a helyzet, és ne vegyél egy kalap alá magaddal. Az én magyarázataim a gyakorlatban helytálltak, és nekem csak ez számít. Azt hiszem nem kell személyesebb dolgokra/eseményekre visszatekintenem azért, hogy felfogd, mi is a helyzet.

2014. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"Nálam volt motiváció, ugyanis a saját létem függött ettől, és elég sokszor megmutatkozott, mennyire szükségem volt minderre. Neked lehet, hogy semmi. De nálam más a helyzet, és ne vegyél egy kalap alá magaddal. Az én magyarázataim a gyakorlatban helytálltak, és nekem csak ez számít. Azt hiszem nem kell személyesebb dolgokra/eseményekre visszatekintenem azért, hogy felfogd, mi is a helyzet."


Nem kell, dehogy. Elmondtál mindent...

2014. jan. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt kell csinálnod mint 404 meg a társai: kitalálsz pár földönkívüli fajt, beharangozod hogy földönkívüli invázió várható, jönnek a reptoidok, krixkraxiak meg a poloskoidok és mind meghalunk, jaj jaj fussunk ki merre lát, de semmi baj, mert ő ismer egy barátságos földönkívüli fajt, és ők a csillagflottájukkal majd jól megvédenek minket, a reptoid meg krixkraxi flotta szétrobbanik, a Nibiru ezerfelé repül. Utána már csak ki kell találni egy világvége dátumot is hozzá,valamint egy jó kis magyarázatot, hogy miért nem jött be a világvége :) És kész!
2014. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj egy blogot és hazudd azt, hogy kontakt vagy. Általában így csinálják.
2014. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Első dolgod, hogy kitalálsz egy új földönkívüli faj például: Az utromokat majd írsz róluk egy blogot kitalálsz egy kamu sztorit például: Elraboltak a földönkívüliek és folyamatosan találkozol velük stb. Aztán reklámozod különböző közösségi oldalakon vagy feljössz ide csinálsz magadnak jó pár nicket és naponta ki irod, hogy kicsoda az a Haggard? Egy idő után az ember megjegyzi ezt a felhasználót és te leszel az új 404 vagy Darv. xD
2014. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!