Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az emberek nem hisznek el...

Az emberek nem hisznek el dolgokat, mert nem látták még sosem. Engem sem láttatok még, nem létezem?

Figyelt kérdés

Az pedig, hogy a kérdés feltevése bizonyítéknak számít a létemre, kikezdhető. Csak ez a netes oldal az egyetlen nyom, senki sem állítja, hogy látott és létezek.

[link]

Ugyan szemtanúk is voltak, és a mai napig is vannak nyomai, sokan elutasítják.

[link]

Ugyanaz, ráadásul ugyanúgy kísérletekkel lehet alátámasztani, mégis elutasítják. Sorolhatnánk estig ezeket...

Mindre több a bizonyíték, mint az én létezésemre, tehát miért vagyok elhihetőbb?


2012. nov. 3. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Gyengébbeknek/olvasni nem akaróknak:


Mindre több a bizonyíték, mint az én létezésemre, tehát miért vagyok elhihetőbb?

2012. nov. 3. 12:35
 3/13 A kérdező kommentje:

De akár az is lehet, miért kell zsigerből elutasítani azt, ami nem fér bele a világnézetembe?


Félreértés ne essék, én sem hiszek el ámulattal semmit, de nem utasítom el.

2012. nov. 3. 12:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Te írsz GYIKre tehát létezel.
2012. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Látom te éppen gondolkozol kedves kérdező, és ez a bizonyítéka annak, hogy létezel. Tudod, van az a vicc, hogy:

""Gondolkodom, tehát vagyok", mondta a rendőr és eltűnt."

2012. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

:)


De ti nem látjátok, hogy gondolkodom. Ezt max. én tapasztalhatnám. De az is lehet egy mesterséges program vagyok, mint a google-bot (csak fejletteb) vagy egy vírus.

2012. nov. 3. 12:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem létezik...
2012. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 dragonline ***** válasza:

''A kérdező kommentje:


Gyengébbeknek/olvasni nem akaróknak:


Mindre több a bizonyíték, mint az én létezésemre, tehát miért vagyok elhihetőbb?''


A legtöbb bizonyíték jelenleg a Te létezésedre van.

Ha nem írtál volna ide jogos lett volna azt gondolni hogy mi azt gondoljuk Te nem létezel :-)

2012. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tartom kizártnak hogy létezel, csak egyszerűen nem foglalkoztat sem az életed, sem a halálod. Nincs hatással az én életemre.
2012. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem a tartalmat utasítom el, hanem a tálalás módját. Azt, hogy az emberek a saját belemagyarázásaikat adják tovább, nem a tényleges eredményeket. Azt, hogy bizalmatlanságot próbál ébreszteni a tudományokkal szemben, mondván, hogy akadályozzák a megértést - holott az emberek többsége nem a kreativitásnak vagy a fantáziának van híján, hanem éppen a tudományos igényességnek. Azt, hogy ilyen alapon becsmérlik az oktatási rendszert. Az már csak részletkérdés, hogy ebből a tálalási módból meg is gazdagodnak egyesek.


"Érző növények". A kvantum-összefonódás egy bizonyított jelenség, hogy egyes részecskék egyszerre lehetnek több helyen, durván megfogalmazva. Ez megfigyelhető a klorofilnál is. Ennyit állított az eredeti cikk. Szó se volt arról, hogy a növényeknek működőképes ideghálózata lenne, pedig minden második embernek ez szűrődik le a kérdező által linkelt cikkből.


Megjegyzem, hogy a kérdező második linkje az igényes írások közül való.

[link]

Valójában csak a cikk elején megfogalmazott véleménnyel nem értek egyet.

2012. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!