Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok már ezt a filmet? A...

Láttátok már ezt a filmet? A babáink körül nem aggódójuk túl a dolgokat? Érdemes megnézni (! )?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=vWKFpPa_yUE


Ma néztem meg az egészet (torrenten fent van) azután beléptem ide és rá kellett jöjjek h kicsit túlzásba viszem a dolgokat 2,5 hónapos babám körül.

A gyerekek fantasztikusak! Csak mi sokszor megbonyolítjuk a dolgokat.


Ajánlom mindenki figyelmébe.


2010. dec. 31. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek bizonyos fokig. Túlzásokba esünk és a sokszor természetes dolgokat is természetellenesnek gondoljuk.

Viszont arról ne feledkezzünk meg, hogy teljesen máshogy működik egy "itteni" baba immunrendszere, mint mondjuk egy japáné, ne adj' Isten egy természeti nép gyermekének immunrendszere.

Én igenis félteném a kakastól a gyerekemet és nemcsak amiatt, hogy megcsípheti, hanem mert ki tudja, hogy milyen dombon kapirgált pár perce.

Más környezet, más immunrendszer.

2010. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még nem láttam, csak a bemutatót, de igazad van, túl aggódjuk!

Indulj ki csak abból napi hány kérdés van

Baj-e ha ilyen vagy olyan színű a kaki?

Mami megkósttatta vele ezt vagy azt!

Ehet-e már ezt vagy azt

Adhatok-e neki tejet?

Ezek a gyerekek tuti mindent össze esznek, tápszert soha nem kaptak csak tejet, pelenkából nem folyik ki a pisi mert nincs:) kakit senki sem figyeli mert kitudja hol pottyantott a gyerek!

2010. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első persze én is így vagyok mikor néztem a filmet én is jézusoztam magamba h úristen mindejárt kikapja a kakas a szemét meg h fúj baci stb...de az immunos dolog és érdekes hisz mi tesszük úgy mond "gyengévé" az imunjukat azzal h mindent kifőzünk stb....de ez nem azt jelenti h én mostantól átálok hisz nekünk ez a normális ezt szoktuk meg....de úgy ahogy a második is írja tényleg bagatellnek tűnnek ezek a kérdések nem mintha én nem tettem volna fel ilyenekt.....


De a másik érdekessége a filmnek, h az amerikai gyereknek mindenféle játékot meggvesznek meg rugós hinta stb. a kis Afrikai meg Mongol baba azzal játszik amije van és mégis nagyon boldog és találékony.

De persze én is mindent megveszek a picikémnek.


Aztán ott van még h (bár ez a linkből nem derül ki csak a filmből) az Afrikai anyuka egyszerre 3 gyereket szoptat persze felváltva több mint 1 éves korukig és mégis van teje pedig nem mondhatjuk h sokat pihen vagy laktoherbent iszik....

Lehet h ez egy véletlen szerencse h pont olyan nőt mutattak de nem hiszem.


Én mindent megpróbáltam mégse tudtam....nem volt és kész.

De ha vajon ott lettem volna és nem lett volna más választásom akkor lett volna?

2010. dec. 31. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon klassz film:D Bár én még csak félkész anyuka vagyok,de én is mindenfélén aggódok már most. Különösen,ha olvasgatom ezt az oldalt. De tudatosítom magamban,hogy nem az itt hallottak szerint nevelem majd a gyerekünket:)

Sokszor leszólják a nagymamikat,hogy mit meg nem engednek maguknak(!?).De azt hiszem én majd anyura,(anyósra,aki 7 hónapos terhesen szobát festett pl,nem azon aggódott,hogy hajat festhet-e) fogok hallgatni,mert elmondása alapján mi tesommal 1 évesen már szalonnát ettünk(itt olvastam olyat,hogy másfél éves baba ehet-e már nem pépeset...)Mégis itt vagyunk,állítom egészségesebben,mint az agyonféltett bébik.

2010. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is neha tulaggodjuk a dolgokat a babank korul de sokszor ez a tulsok informacio amit kapunk (internet). Arrol nem is beszelve, hogy mit mikor lehet adni a babanak. Soha senki nem kapja ugyanazt a valaszt a vedonotol/dokitol. Igy megis kibe bizzunk? :( Jobb lenne az anyai osztonbe de sajnos ezzel a tultengett informacio dologgal es remhirekkel haterbe szorul sokszor, pedig tobbet er mindennel.

En eltem Azsiaba majdnem 1 evig es lattam mi folyik ott. Tenleg osszehasonlithatatlan azzal ami itt megy es a gyerekek immun rendszerre mar szuletestol ki van teve minden veszelynek de ott az elet korhatar 50 ev. Nagyon ritka aki eleri a 60-at a sok kosz, betegseg, tisztatlan viz, szmog miatt (a Fulopszigetekrol tudok nyilatkozni a tobbit nem ismerem). Afrikaban meg egy nonek szuletik kb. 7 gyereke es ebbol 2-3 jo ha 4 tuleli, szinten a kosz, fertozott viz, oltas hiany. Ugyhogy szerintem az arany kozeput a jo. :) Koszi a linket, tetszett. :)

2010. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ennek a filmnek az a cime h "babys" ?
2010. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Babies
2010. dec. 31. 16:31
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi
2010. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!