Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezek szerintem valós élőlények...

Ezek szerintem valós élőlények csak a torz külső miatt nem mernek a közösségbe menni! Ti hogy gondoljátok? Nézzétek végig a Videot!


2012. nov. 19. 00:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Rengeteg torz külsejű ember van, akiket ismer az orvos tudomány, meg a bulvársajtó, régen mutogatták is őket cirkuszban is. Ha pedig nem eltorzult emberekre gondolsz, akkor meg nem értem a kérdést, hiszen a közösségbe járás kifejezés az emberekre vonatkozik. Ha állatok lennének, akkor meg ez lenne a normális külsejük, így nem zavarná őket.
2012. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Ne már, hogy a The Rake-et komolyan vettétek... olvastátok a történetet ahonnan indult?


"Egy család a Niagara vízeséstől jött haza, majd egy éjszaka, a hosszú vezetés után furcsa dolgokat tapasztaltak otthon. A házuk egyébként sokáig üresen állt.


Majd lefeküdtek aludni, hajnali 4 fele felkelt és azt hitte, hogy a férje kiment a WC-re, ezért magára húzta a takarót, de a férje ott volt mellette (bocs a fordítás miatt kicsit zavaros s sztori) amire felkelt, ő gyorsan bocsánatot kért tőle. Ő ránézett majd hirtelen felrántotta a lábát az ágy széléről, olyan erővel, hogy majdnem lerúgta róla, majd megragadta és semmit sem szólt.


Miután fél pillanat múlva hozzászokott a szeme a sötéthez meglátta mi okozta ezt a különös reakciót. Az ágy lábánál tőlük elnézve ült egy meztelen férfinek, vagy hatalmas, szőrtelen kutyának vagy valami hasonlónak tűnő dolog. A testtartása felkavaró és természetellenes volt, mintha elütötte volna egy autó, vagy valami. Bizonyos okokból, én nem rémültem meg, csak az állapota miatt aggódtam. Ezen a ponton úgy éreztem, hogy segíteni kellene neki.


A férjem átkarolta a karját és a térdeit, és magzati pozícióba fektette és néha rám pillantott mielőtt visszatért volna a lényhez.


Majd egy sebes mozdulattal, a lény az ágy szélére rántotta őt, majd csapkodó mozgással gyorsan mászott végig az ágyon amíg kb egy karnyújtásnyira nem ért a férjem arcától.


A lény körülbelül 30 másodpercig teljesen néma volt (de valószínűleg 5, csak többnek tűnt) és csak nézte a férjem.


Majd a lény a kezét a térdére helyezte és kirohant a folyosóra a gyerekek szobája felé. Felsikoltottam, és a lámpakapcsolóhoz futottam, hogy megállítsam mielőtt bántaná a gyerekeimet, amikor elértem a folyosót, a fény elég volt ahhoz, hogy lássam ahogy görnyedve guggol körülbelül 10 méter távolságra megfordult és egyenesen rám nézett miközben vér borította. Felkapcsoltam a lámpám, és a lányomat láttam, Clara-t.


A lény futott le a lépcsőn, miközben a férjem és én rohantam, hogy segítsen a lányunkat. Ő nagyon súlyosan megsérült, és életében utoljára megszólalt. Azt mondta: "ő a Rake".


A sztori szerint végül kórházba vitték a lányt, ahol belehalt a sérüléseibe, és nagyon hamar elköltöztek a városból."


Pár dolog, ami miatt a sztori hitelességét veszti:

- ott bámulja mindkettő szülőt majdnem egy egész éjen át a lény, de nem öli meg őket, inkább leszalad a gyerekhez, és megöli őt, majd lelép

- ha ez megtörtént volna, akkor nem folyna a sztori a csapból is, nem adta volna le minden netes hírportál, nem mondták volna minden csatornán, rádióban, híradóban? De.

- mivel a ház hónapokig üresen állt, ezért a lény besurranhatott. De mikor hazaértek, hogy nem vették észre azt hogy ott van a szobájukba?

- mi van a szomszédokkal? Azokhoz nem ment, ráadásul nem is látták a ház körül a lényt? Mégis hogyan? Egy csupasz, két méteres lény, nagy karmokkal elég feltűnő...


Na, láthatjátok, több helyen bukik a történet, úgyhogy nem kell félni, a lény nem létezik. Meg a neten is fel van tüntetve, hogy ez csak egy legenda.

2012. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12-es, csak egy kis kiegészítés. Azt írja, miközben a férje úton volt a kórház felé a lányukkal, egy tóba hajtottak, és mindketten meghaltak.


Plusz azt is írja hogy rejtélyes módon el szoktak tűnni az infók és a feljegyzések a Rake-ről, ezzel magyarázza hog nincs teli vele a média.


Én nem mondom hogy létezik, de tegnap éjjel nagyon besz.rtam tőle.

Bármi ilyesmiről olvasok vagy hallok, még ha nem is hiazem el, nem merek kizárni semmit.

2012. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Azt írja, miközben a férje úton volt a kórház felé a lányukkal, egy tóba hajtottak, és mindketten meghaltak."


Igen, de máshol meg azt írja, hogy a felesége még mindig érzi, hogy figyeli őt a lény. DE HÁT MEGHALT... vaslogika.


"Plusz azt is írja hogy rejtélyes módon el szoktak tűnni az infók és a feljegyzések a Rake-ről, ezzel magyarázza hogy nincs teli vele a média."


Jó, de a hírekbe akkor is bemondták volna, közvetlen utána, miután megtudták ezt.

2012. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A lény nem halt meg. A férje és a lányuk halt meg
2012. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ja, de valahol az írták, hogy a nő is meghalt, és mégis figyeli...
2012. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
És miért kellett lepontozni? Hasznos választ adtam...!
2012. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hol írták hogy a nő is meghalt?
2012. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Hol írták hogy a nő is meghalt?"


Valahol azt írták, hogy a kocsijukkal az árokba hajtáskor mindannyian meghaltak. Meg azt írták valahol, hogy a lény másokat is figyelt. Kusza sztorik, ebből is látszik, hogy kamu.

2012. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Nenus válasza:
82%
Miért nézek/olvasok ilyeneket az éjszaka közepén?????????
2012. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!