Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy a földönkívüliek majdnem teljesen úgy néznek ki mint az emberek?

Figyelt kérdés
A "kicsi zöld emberkék"-nek is hasonló a testfelépítésük az emberéhez, és olyan állítólagos "UFO"-t ábrázoló képet is láttam amin a földönkívüli egy az egyben úgy néz ki mint egy ember.
2012. nov. 22. 12:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Az emberek mindenbe beleakarják látni saját nagukat.
2012. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Az meg megint egy érdekes dolog, hogy a "hiteles" UFO felvételeken a repülő csészealj mindig az adott kor közízlésének megfelelő formájú volt. Az 50-es években pl. magasabb, szögletesebb, szinte már kalap formájú, látható négyzet alakú ablakokkal, utána furcsamód már lekerekítettebb, dizájnosabb földönkívüli járművek "látogatták a Földet".
2012. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Hát, egy a saját végességük: önmagukból tudnak csak kiindulni, így eléggé kötöttpályán mozog a fantáziájuk. Sosem ártettem az ítis, meg egyáltalán: ufós filmeket, túlságosan hasonlítania kell az utonautának az emberre, hogy eladható legyen a film, hogy a széles tömegek is egy másik szereplőként legyenek képesek felfogni azt a szerencsétlen űrutazót. Pedig szerintem ez így teljesen uncsi. Szóval a másik a film által emberekbe beleégetett kép a földönkívüliekről. De ez a kettő egy, mert a szintjükhöz igazították a filmet. Végsősoron is az ok, a saját orrnál tovább nemlátás. Lehetne sokkal szélesebb spektrumon mozogni, de mégsem, mert csak biztosra lehet menni, a nagy pénzek miatt (filmkészítés). 2 kar, 2 láb, 0 agy - bevált recept.
2012. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!