Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az hogy több száz...

Miért van az hogy több száz hiteles videófelvétel készült már az UFO-król és sokan kételkednek a létezésükben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 17:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 fußballista ***** válasza:
16%
Amatör felvételeket amleyeken kivehető az UFO azokat pedig törik a YOUTUBE-ról az amerika állam parancsára..!!
2013. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 kris.king ***** válasza:
21%
Érdekes egy oldal és nagyon hiteles. Rá kellene már többenni hogy a kormányok hazudnak. A tv-ben nem mondanak igazat. Csak az interneten csak azt lehet elhinni amit youtubon vagy valami noname oldalon látok amit egy ismeretlen ember írt. Csak azok hitelesek.
2013. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
0%
Azt már észrevettem, hogy pár ufovideo pár hét múltával nyomtalanul eltűnt youtube-ról, pont a hitelesnek látszók, hátöö.... Meg volt egy honlap, linktár ufo videokhoz, ott volt kb. 150 ufo video linkje, mikor megtaláltam az oldalt, már csak 30 volt kb. lejátszható, a többihez jött a videot törölték kiírás, ha rákattintottál...
2013. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
34%

Én a szkeptikusokon szoktam röhögni :D

Nem hiszem el hogy nem veszik észre hogy mit csinálnak: Ha nem jó minőségű a videó akkor az lehet bármi, ha jó minőségű akkor szerkesztett.Tök mindegy mit mutogatnak nekik úgyse hiszik el mert ők magukban már rég eldöntötték hogy baromság az egész és nem is képesek új információkat befogadni :D.

Tényleg az ember olyan primitív még....A saját eredetünket nem tudjuk,nem ismerjük a saját bolygónkat,még a saját testünk működésében is sok az ismeretlen.Nem tudom miért olyan Isten ellen való az elképzelés hogy Lehet rajtunk kívül is értelmes létforma.

2013. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nem, nincs prekoncepciónk, sôt. Pont így tudjuk vizsgálni egy felvétel hitelességét. Azt meg senki nem tudja bizonyítani, hogy létezik másik csillag bolygórendszerében is élet, éppen ezért egyelôre egyéni döntés az elfogadása.
2013. jan. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen igazad van utolsó.

De azért mert más hisz a földönkívüliekben nem kell lenézni és kinevetni szerintem mert azt se lehet bebizonyítani hogy nem léteznek.Nézd meg hogy mekkora hatalma van és mennyi követője az egyháznak.Pedig 1 ember nincs a földön aki látta volna vagy lefényképezte volna Istent.Maximum csak azt állítják néhányan mint az ufo-k terén.

2013. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
73%

Tom Benko válasza: Nem, nincs prekoncepciónk, sôt. Pont így tudjuk vizsgálni egy felvétel hitelességét.


Talan te igy csinalod, akkor gratula, de a szkeptikusok 99%-a nem "vizsgal" semmit, nem is erdeklodik csak itelkezik es mert az asszony az ur a haznal, ide jonnek igazsagot osztani

2013. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 Tom Benko ***** válasza:
100%
@27: Akikrôl te beszélsz, azok nem a szkeptikusok. Érdemes lenne elnézni egy szkeptikus fórumra. Az viszont tény, hogy roppant fárasztó tud lenni, amikor ezredszer is elôszedik ugyanazt a rég megcáfolt dolgot. Ilyenkor van, hogy az ember nem tud másra gondolni, csak arra, hogy trollkodik az illetô, és aszerint reagál rá.
2013. jan. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 Tom Benko ***** válasza:
100%
@mythos: A nemlétezést nem is lehet bizonyítani. Viszont amíg nincs bizonyíték valamire, addig nyugodtan kezelhetjük nemlétezôként.
2013. jan. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
74%

Ezek szerint semmit ne higgyünk el amit nem látunk vagy nincs rá bizonyíték?Akkor az egész egyház és a Vatikán egy baromság,a föld középpontja se egy ízzó mag,Az evolúció is csak agyszülemény.Ez csak pár dolog amit írtam és ezekre sincs még mindig teljes bizonyíték és még mindig rengeteg olyan dolog van ami feltételezésen alapul.Mai napig találnak új állatfajokat is.A történelmünkben is rengeteg a feltételezés nem csoda hogy pár évente átírnak néhány dolgot.A piramisokra is van vagy 5 féle elmélet.Nem tudom egyszerűen felfogni hogy az UFO témát miért kell ilyen kevés tudással egyszerűen félre söpörni és ráfogni hogy baromság.Még a saját bolygónkat se fedeztük fel nemhogy az Univerzumot!Persze rengeteg a kamu fotó és videó ezt aláírom.

De attól még nagyon is létezhetnek és sok igazi észlelés és megmagyarázhatatlan jelenség történhet és történik a mai napig.

2013. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!