Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az hogy több száz...

Miért van az hogy több száz hiteles videófelvétel készült már az UFO-król és sokan kételkednek a létezésükben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 17:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
44%

Ja és Tom Benko!

Olvasd el még egyszer kérlek amit írtam."Nincs teljesen bebizonyítva".Ez nem egyenlő azzal hogy baromság.Mert ha tutira be lenne bizonyítva az Egyház,Evolúció akkor nem kutatnának még mindig a hitelessége iránt.Érdekes az Ufo-k és idegenek létére is rengeteg a bizonyíték mégis a magukat szkeptikusnak valló emberek kiröhögik és elkönyvelik emberi hülyeségnek.Nyugodtan nézz utána hogy már a 2.világháborúban is sok írásos feljegyzés volt UFO-k ról.Persze gondolm az összes pilóta drogozott.:)

Egyszerűbb ráfogni hogy léggömb,természeti jelenség,hallucináció.

2013. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
16%
Sőt, már a bibliában is találhatunk UFO-król írást. Vagy a barlangrajzokon, régi tárgyak is "bizonyítják" létezésüket. De ha belegondolunk UFO-k léteznek, hisz a jelentése "azonosítatlan repülő tárgy" magyarul ahogy azonosítjuk máris nem létezővé válik. Ez vicces. Valmai megszünik létezni amint igazolásra kerül. Ha érdekel valakit megvan a bibliai idézetem ami bizonyítja. Nemere is írt egy novellát ez alapján a Rejtélyes elődök címmel.
2013. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:

tom benko

@27: Akikrôl te beszélsz, azok nem a szkeptikusok. Érdemes lenne elnézni egy szkeptikus fórumra.


Azt hittem te jobb vagy, elkuldtel szkeptikus forumra... remelem ott meggyozobbek mint ahogy itt valaszolgatsz???

2013. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim válasza:
0%

Hát ezt sajnos mindenki maga dönti el, addig, míg egy idegen bele nem integet a kamerába a Híradóban, mert addig aki nem hiszi el, nem fogja csak ha a két szemével látja. Egyébként én a hívők közé tartozom. Azok a hívők közé, akik nem hisznek el mindent, csak azt, amiről eleget olvastam, hogy elhiggyem. Általában, akik nem hisznek az UFO-kban azok nem olvasnak ezekről szóló tudományos újságot, illetve nem néznek ezekről szóló tudományos műsort a TV-ben. Vagy, ha igen, akkor azért nézik, hogy még jobban bemeséljék maguknak, hogy nem igaz. Rengeteg szar műsor van egyébként erről, van egy kedvencem, ami nagyon király, és sokszor meggyőzött, az a Historyn megy. Mivel Angliában élek pár hónapja, és itt nincs meg a History ezért már nem tudom nézni azt a sorozatot, de tényleg nagyon jó volt. Azt tudom, hogy késő délutánként megy, szóval ha valaki tudja megkeresheti. Egyébként van pár hiteles videó, de nem csak videó, mert nekem az is elég, ha az állam, vagy annak egyik embere bevallja. Persze az állam sosem fogja, legalábbis még egy ideig, de az államnak dolgozó katonai tisztek és elemzők szoktak néha nyilatkozni a műsorban. Az egyik kedvenc epizódom, amikor ki is derült, hogy igazi UFO-ról volt szó, az az volt, amikor egy kutató csapat az 51-es körzet mellett lévő magaslaton letáborozott és éjjel-nappal nagy objektívvel figyelték a helyet. Egyik este egyszer csak megjelent egy kör alakú fénypont a körzet felett. Csak úgy a semmiből megjelent fölötte, majd megint sugármeghajtással a talaj felé repült aztán megállt. De ezt így kb. negyed másodperc alatt. Láttam, mivel bemutatták a kutató csoport felvételét a műsorban többször is. Ez pár éve lett felvéve és még ma sem használunk ilyenre képes repülőt. Ezt megmutatták az egyik régen az 51-es körzetben repülőtesztelőként dolgozó tisztnek, aki erre láthatóan zavarba jött, majd ezt mondta: Nem állítom, de nem is tagadhatom, hogy kísérleteztünk ilyen gépekkel. Aztán még hozzátette, hogy ő maga is nagyon fura és különleges repülőket vezetett. Némelyiknek olyan hajtóműve volt, ami sehogy se hasonlít a ma használtakhoz, amikor rákérdezett, hogy honnan vannak, hogyan készült, milyen üzemanyaggal repül, azt mondták, hogy neki csak az a feladata, hogy repüljön. Nem kérdezhet. Ennyit erről, ha valaki ezek után sem szűri le a lényeget, azt sajnálom. Egyébként az UFO nem csak idegeneket jelent, hanem eleve ismeretlen objektumot. És mivel már tudjuk, hogy az amerikaiak, de egyébként még valószínűleg az oroszok is repülnek ilyen kör alakú meg fura repülőkkel, ellehet dönteni éppen idegent látsz-e vagy nem :D

De az idegenekre egyértelműen utaló epizódok is vannak, amiknek az ember önkénytelen is hisz, mert annyi bizonyítékot és hatásos vallomást vonultatnak fel, hogy nem lehet nem igaz :)

Kérlek ne oltsatok le emiatt, én csak egy sokat olvasó és néző ember vagyok, olyan szerintem meg főleg ne válaszoljon erre, aki csak a saját megalapozatlan véleményét osztja meg és ezen a téren tudatlan. Megváltoztatni a véleményeteket nem akarom, aki elvakult, vagy csak nem akar hinni, az ezután sem fog. Mint mondtam, amíg egyértelműen nem integetnek addig nem fogjuk elhinni, de az úgysem fog bekövetkezni még pár száz évig, mert aki olyan messziről idejön kutatni minket, azoknak mi ősember szintű primitív lények vagyunk. Ne is gondoljátok, hogy akármikor lefognak szállni az utcára és bemenni a sarki boltba kóláért. Erre egyszerű válasz. Mert mi sem tennénk.

2013. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
0%
Ha időtök engedi ezt nézzétek meg. Választ kaptok mindenre. UFO téma a 22. perctől. Ezt a fimet kötelezővé tenném iskolákban. Tárgyilagos, bizonyított adatokkal, tényekkel. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=20EW..
2013. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim válasza:
0%
Valóban, egyébként, én sem értem miért nem foglalkoznak az iskolában az UFO-kkal. Vagy ha nem azzal, legalább az idegen életformákról kéne előadásokat tartani. Valahogy modernizálni kéne a tanítást. Annyi szart kell tanulniuk a diákoknak, de még ha ezek a dolgok nem is lennének többek szarnál, akkor is érdekesebb lenne mindenki számára, mint a többi szar. Ezt most jól megmondtam :D
2013. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim válasza:
0%
Ennyire részletes gabonakörökről szóló dokumentációt még nem láttam. Király! :) A megszólaló űrhajós, és katonai tisztek pedig szintén jól alátámasztják az igazat. Köszönöm a linket! :)
2013. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 Tom Benko ***** válasza:
72%
@mythos: Az evolúció tudományos elmélet, és mint ilyen, soha nem lehetünk abszolút biztosak az igazságában. A bizonyítékok mennyiségének aránya és a magyarázó ereje miatt elfogadjuk.
2013. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim válasza:
0%
Milyen kis naívak vagytok! :D AKI SZERETNE TUDNI VALAMIT ÍRJON!
2013. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
0%

Már aki elfogadja.Én úgy mondanám hogy mivel ezt tartják hihetőbbnek ezt verik bele a gyerekek bucijába a suliba.

Lehet ha nem tanultad volna ezt, nem ebben hinnél.Ennyi...

2013. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!