Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szoktátok nézni az Ősi idegene...

Szoktátok nézni az Ősi idegeneket a History-n? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Jó dumákat nyomnak benne mi? :) Tegnap épp arról volt szó, hogy az idegenek miatt váltunk ilyen intelligensé, mert módosították a dns-t több százezer vagy nem tudom mennyi évvel ezelőtt. Talán 50 000? Nem tudom.. Sokat beszéltünk erről régebben

2013. jan. 18. 19:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Éni azon vagyok hogy vannak érdekes és elgondolkodtató dolgok benne de viszont az már nem tetszik amikor mindenbe földönkívülieket akarnak belemagyarázni.Én hiszek az idegenekbe de azért néha túlzásokba esnek szerintem.
2013. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
45%

Azért vannak a bibliának és más ókori mondáknak ufós vonatkozásuk, mert az a leg kézenfekvőbb ! Régen nem ismerték a repülőket, a gépeket, ha láttak egy ilyet, azt mondták, hogy fém madár, aki tüzet okád, mert nem tudták azt mondani hogy gyújtása van, mivel ezt sem ismerték.


Nagyon okos és sok értelmes dolgot mondanak. Fizikus létemre csak ámulok és bámulok a sorozat láttán.

2013. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

jó kis műsor és akár igazak is lehetnek

akkor lehet hogy az Indiana Jones és a kristály koponya királysága című filmben is van egy kis igazság?DDD

2013. jan. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon okos fizikus lehetsz, ha ilyen kamukat beveszel.
2013. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
72%
Valóban nagyon kiváló fizikus vagyok, igazad van. Ellenben egyáltalán nem kamu kategória a sorozatban állított elméletek. Neked nincsen képzettséged ahhoz hogy reális képet formálj róla és összemosod a blikkes klári néni ufót látott híreket ezzel.
2013. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 dozerman válasza:
62%
Az egyik részben víz alatt kutattak és különböző város romokat találtak. Kiderítették, valamelyik vízalatti városromról, hogy közel 30 000-éves és az volt a nagy kérdés, hogy lehetséges ez mikor 14 000-éve az ember még barlangban lakott?
2013. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Azt a részt nem láttam, érdekes. Már ha ez tényleg bizonyított. Az már tényleg durva lenne. Néha úgy érzem, igaz lehet, máskor meg hogy nagyokat kamuznak :)
2013. jan. 24. 18:42
 18/28 Farmer Lajos válasza:
46%

Az a sorozat a tudomány szégyene. Olyan logikai ellentmondások vannak benne, hogy rossz nézni. Ráadásul következetesen félrevezető és manipulatív (azon kívül, hogy rengeteget hazudnak is benne), levonnak helytelen és teljes egészében logikátlan következtetéseket leletekből, majd a már önmagában is hibás következtetésből további következtetéssel totál alaptalanul állítanak fel hajmeresztő elméleteket.


Megnéztem párat, mert irtó szórakoztató, de aki ezt elhiszi annak még az érettségijét is elvenném.

2013. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
nagyon jó nekem tetszik de főleg annak ajánlom aki imádja az idegeneket
2013. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
69%

Egy rossz vicc az a sorozat, a józan ész megcsúfolása. Az egyik részben arról győzködtek, hogy a különböző mitológia lények nem az emberi fantázia terméke, hanem egy földönkívüli civilizáció által végzett kísérlet végeredményei. Egy krokodilfejű embert, vagy kentaurt az emberiség nem tud kitalálni, azokat a földönkívüliek hozták létre. Hogy miért, arra persze nem derül fény. Ahogy arra sem, hogy ezek a lények mennyire lennének egyáltalán életképesek. Hogyan oldaná meg az emberi agy plusz két végtag mozgatását egy kentaur esetén? A kentaurt mennyire tudná ellátni vérrel és oxigénnel egy emberi tüdő és szív? Ha a kentaurnak ló szíve és tüdeje van, akkor mi lenne az emberi mellkasban? Melyik madárnak vannak akkor szárnyai, amelyek elbírnának egy lovat (Pegazus), vagy egy oroszlánt (Griff)? Ha a mitológia lényeket egy földönkívüli civilizáció teremtette, akkor az ewokokat (Star Wars), és a klingonokat (Star Trek) is ők hozták létre? A Star Wars akkor fikció, vagy dokumentumfilm? George Lucas hol láthatott ewokot? Ha az ewok a fantázia teremtménye, akkor a kentaur miért nem?

Másik részben azt állítják, hogy az ókori civilizációk által emelt épületek, városok nem pusztán emberi alkotások, hanem földönkívüliek segítségével építették meg, mivel az emberiség akkor még képtelen volt akkora kőtömbök megmunkálására, mozgatására. Hogy ez miért volt fontos a földönkívüliek számára, arra sajnos megint nem kapunk választ. Miért volt fontos egy földönkívüli faj számára, hogy az otthonától akár 1000 fényévnyire, az emberiség hatalmas kőtömbökből épületeket emeljen? Miért ragaszkodtak a 10-100 tonnás kőtömbökhöz, miért nem elégedtek meg kisebbel? Ezek az épületek az emberiség, vagy az idegenek számára fontosak? Ha az emberiség érdeke ezen épületek megépítése, akkor mit nyert az emberiség az egyiptomi piramisokkal? Mi történt volna, ha elszabotáljuk az építkezést? Ha a földönkívüliek számára volt fontos, akkor mit szóltak hozzá, amikor az egyiptomiak egy halott fáraót temettek a piramisba? Ez lett volna a piramis eredeti célja? Nem tartottak az idegenek attól, hogy idővel az emberiség lebontja ezeket az épületeket?

Végezetül: az emberiséget az idegenek tenyésztették, mert az értelmes élet bárhol megjelenhet az Univerzumban, kivéve a Földet, mert ide űrhajóval kell elhozni :(

2013. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!