Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok ehhez mit szoltok...

Szkeptikusok ehhez mit szoltok : Kanadai egyetemi professzor: "Földönkívüliek állnak az eltérítések mögött"?

Figyelt kérdés

Eddig azt mondtátok szkeptikusok, hogy egyetemi professzorok nem viszgálják az UFÓKAT, hát tesssék még meg is állapítják, hogy idegenek köztünk járnak.


"Nemcsak a közvéleményt, de tudóstársait is alaposan meglepte Don Crosbie Donderi, a pszichológiai tudományok doktora, ma már nyugalmazott egyetemi professzor, a kanadai McGill Egyetem korábbi dékánja, aki hamarosan megjelenő könyvében konkrét tényként szögezi le, földönkívüli civilizációk embereket rabolnak, hogy különböző vizsgálatokat végezzenek rajtuk.


[link]


2013. márc. 12. 21:17
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
82%

Veronka, anorexiácska! Mi ez a lekezelő stílus? Honnan tudod, hogy a válaszolók között nincs professzor? Ha valaki nem vevő a marhaságaidra, akkor az biztosan tudatlan ember?


Még mindig tartozol egy olyan forrással, amelyből legalább az biztosan kiderül, hogy a nevezet valóban rendelkezik azokkal a tudományos fokozatokkal. De csak bulvár cuccokkal jössz.


Már a zöldben írt is hülyeség. Senki nem írt olyant, nem gondol olyant, hogy a tudomány nem foglalkozik a földön kívüli élettel, más világokkal, idegen élőlényekkel.


Abban sincs semmi újszerű, hogy tudós, vagy magát tudósnak mondó ember azt mondja, írja, hogy itt járnak közöttünk. Ebben semmi nóvum nincs. De tudod volt egy magyar professzor is, aki szerint mi a Szíriuszról jöttük. Isten bizony. Meg egy kozmikus trubadúr, akinek fantasztikus szófejtései voltak. Valami komolyabb dolog kellene.

2013. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 x) ***** válasza:
80%
Verácska, Verácska... attól, hogy EGY ember azt mondja, hogy idejárnak az idegenek attól az még nem lesz egyből igaz. Még akkor sem ha az illető professzor. Van rengeteg tudós és professzor, akik szerint meg nem látogatnak ide minden nap az idegenek. Akkor most kinek higgyünk? Tudom, hogy 1. fölöslegesen mondom, 2.már 60szor elmondtam, de ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Minden egyes nap rengeteg ember mondja neked, hogy ezek semmit nem bizonyítanak, hogy nem hitelesek és hogy logikátlan a legtöbb belinkelt cikked. Nem gondolod, hogy ideje lenne elgondolkozni azon, hogy talán nem mindenki más beszél hülyeségeket, hanem te?
2013. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
88%

Leírjuk még egyszer, mert látszik nehezebb a felfogásod, mint egy óvodásnak.

Attól, hogy egy ember kitalál valamit, és leírja a könyvében, nem lesz igaz.

A tudomány nagyon régóta nem így működik.

Optimális esetben egy ember kitalál valamit, leírja, más hozzáértő elolvassa, átgondolja, alátámasztja, támogatja.

Itt a cikkben is benne van kb, hogy mindenki más agyalágyultnak gondolja a vén rókát, egyszerűen azért, mint az is.

Mindenesetre lehet szép pár lennétek, talán érdemes lenne felkeresned!

2013. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
74%

A kérdésed unalmas és gyenge, a pontszámod ennek megfelelően 1/10, azonban lenne egy kérdésem:


Miért írod direkt azt, hogy "UFÓKAT", nagybetűvel a toldalékot és hosszú ó-val? Ez is a provokáció egyik eszköze, amivel a nyelvtannácikat hívod ki, vagy pusztán buta vagy?

2013. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
24%
nem tudom a profnak igaza van -e de az hogy agyalágyultnak gondolják még nem biztos hogy az is...sok "agyalágyult" miatt fejlődött sokat a tudomány
2013. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
31%
Ez pontosan így van. Én inkább hiszek ennek az embernek, mint a szkeptikusoknak. Ezzel az erővel bárkiről lehetne bármit állítani, ez pedig így nem több, mint rosszindulat, gúnyolódás. Ráadásul sok hasonló történet van, tehát itt messze nem csak róla van szó, nem is beszélve magukról az észlelésekről, rablásokról, tehát azokról, akik mindezeket átélték, meg a titkos, vagy már nem is annyira titkos kutatóbázisokról. Időnként azért az elit is kiszivárogtat bizonyos dolgokat, hozzájárul, és valószínűleg ezért jelenhetnek meg ilyen könyvek is, meg az interneten információk ilyen dolgokról. Az internetet pedig egyébként sem lehet csak úgy korlátozni.
2013. márc. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
85%
hiányoztál Vera <3
2013. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
44%

„Én inkább hiszek ennek az embernek, mint a szkeptikusoknak.”


Hát ezt nagyon köszönjük! Jól eset. :-(

2013. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 nemelfogult ***** válasza:
19%
Még mindég nem tudom megérteni, hogy, ha egyikünk se olvasta a könyvet, akkor hogy lehet pro vagy kontra véleményt mondani?
2013. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
10%
Ezt egyébként én sem értem. Meg azt sem, hogy akik nem hisznek és amúgy nem foglalkoznak ezekkel a dolgokkal, azok miért nézegetik és írogatnak ebbe a témába?
2013. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!