Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor tanulják már meg az...

Mikor tanulják már meg az emberek, hogy az UFO, és a földönkívüli 2 külön dolog?

Figyelt kérdés
Csak zavar, hogy itt dobálóznak a kérdéseikkel de a nagy része azt sem tudja miről beszél.

#földönkívüli #UFO #retardált állat
2013. márc. 13. 03:54
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
42%
hát szerintem 2 hónap és 1 nap múlva fogják megtanulni az emberek hogy az UFO, és a földönkívüli 2 külön dolog.
2013. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%

(Elnézést.)

Elfogadom, de a szövegkörnyezetből derüljön ki, hogy miről van szó! Mert a paraszt szót azért nem szoktuk félreértve használni. Viszont ha ilyen van, hogy:


"Láttatok már ufót?"

"Ufók léteznek?"

"A légierő elismerte, hogy ufót észlelt."


Ezeknél igencsak lényeges, hogy most azonosítatlan repülő objektunmról, vagy földönkívüliekről van szó. Pontosan ilyen trehányságból szokták félreértelmezni a híreket, mert egyeseknek a tudatalattiba égetett tény, hogy UFO észlelés = földönkívüliek. Rohadtul nem!


Szerintem kevesebb erőfeszítés lenne a földönkívüli vagy más szót használni (vagy rövidítést kitalálni), mint mondatonként magyarázkodni. De hát mondhatom is én olyanoknak, akik még nyelvhelyesen írni is lusták, mint a föld...

2013. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Majd akkor, ha megértik a tömeg és a súly, vagy a heroin és marihuána közötti különbséget.

Művelődniük kell hozzá, ami sokkal nehezebb mint hülyeségeket fecsegni, ezért inkább az utóbbit teszik általában.

De olyan is van (és ebbe én is beletartozom), aki tudja ugyan mi a különbség, mégis általában az elterjedt, de helytelen módot használja. Pl. azt kérdezem: Mekkora a súlyod? Nem pedig azt: Mekkora a tömeged?

Bár az idegen lényekre nem mondom, hogy ufók, van aki tudja, hogy nem helyes, mégis így mondja.

De ne törődj vele, örülj, hogy te tisztában vagy vele, és kész.

30F

2013. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Az UFO valóban azonosítatlan repülő objektum, de a köznyelv kezdi földönkívüli értelemben is használni. Nem örülök neki én sem, mert elég félreérthető, de a nyelv egy képlékeny valami, és rossz irányba is változhat, főleg ha nem figyelünk oda rá.


Egyébként a "paraszt" szó másodlagos jelentése egy pejoratív jelentés, ilyenből valóban sok van. Ezeken kívül sok szavunk van, ami korábban konkrétabb jelentésből alakult át. Pl. a flex egy konkrét márkanév volt, ahogy a közért is eredetileg "Községi Élelmiszerkereskedelmi Rt." volt.

Tényleg nem örülök neki, de valószínűleg az UFO is ilyen irányba mozog. :(

2013. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem, kedves utolsó, nem.

Az ufók.mindenkilapja.hu biztos vérkomoly szakújság, de jelenleg a magyar helyesírás szabályai és a magyar értelmezési kézi szótár fölötte állnak.

Az UFO az Unidentified Flying Object rövidítése. Azonosítatlan Repülő Tárgy.

Ennyi, semmi más.

2013. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Mikor tanulják meg az emberek, hogy a széndioxid és a szénmonoxid két különböző dolog?

Agyamra megy, amikor a hírekben egyfolytában az utóbbit emlegetik az előbbinek a tulajdonságaival felruházva.

2013. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Elmagyarázom hogy megércsétek : Tehát pl az idegen lény a boncasztalon ugyanolyan UFÓ mint az űrjármű a pentagon felett
2013. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 x) ***** válasza:
100%
Igazából engem is zavar, de az még jobban amikor valami idióta csak úgy beszól, hogy "te hülye vagy? az ufo az azonosítatlan repülő objektum." És semmi más, érdembeli válasz. Mert belekötni másokba azt tudnak, de normális választ írni...
2013. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
13%

Ez inkább titeket minősít barátaim.

Állandóan az a legnagyobb problémátok a válaszaitokba hogy kinek milyen a helyesírása vagy az hogy valaki ufo-nak mondja az idegen lényt is.Értelmes választ nem tudtok adni és inkább ezen csámcsogtok.Gratulálok.

2013. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!