Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor tanulják már meg az...

Mikor tanulják már meg az emberek, hogy az UFO, és a földönkívüli 2 külön dolog?

Figyelt kérdés
Csak zavar, hogy itt dobálóznak a kérdéseikkel de a nagy része azt sem tudja miről beszél.

#földönkívüli #UFO #retardált állat
2013. márc. 13. 03:54
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Most komolyan, szted milyen értelmes választ lehet arra adni, ha valaki telibe fotózza a napot, és kirakja a képet a megtört fényről, hogy UFO... aztán még bizonygatja is a baromságait. Vagy szted azt a kérdés komolyan lehet venni, amiben azt kérdezik, h ufo van-e az ágya alatt (és itt az űrhajóra gondolt, nem a lényre)... szted?

2 napja 16 oldalt néztem át, főként röhögni jöttem a sok retardált kérdésen, és a mégretardáltabb vagy éppen troll válaszokon, de hogy 16 oldalon 3, HÁROM kérdés volt ami tényleg értelmes is, és/vagy nem ugyan az 100x-ra, hát... és csodálkoznak, hogy a humor topikkal 1 szinten van ez is. Ráadásul azon a 3 kérdésen kívül, az őrületes blődségtől, a parasztvakításon ár, az unalomból feltett kérdésig minden volt. Ráadásul ahol már összetettebb mondatokat is alkotott a kedves kérdező, olyan fogalom zavarba, ellentmondásba keveredett, hogy azon már kínomba röhögtem... ezekre szerinted milyen értelmes válasz adható?

2013. márc. 14. 10:50
 22/27 Antimod ***** válasza:

"ezekre szerinted milyen értelmes válasz adható?"


Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy válaszolj az ilyen kérdésekre. Én pl. a hülyeségeket szó nélkül hagyom.

2013. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Én se írok szinte soha semmit, max havi 1x, vmi hülyeséget az ilyenekhez. Mythos hőbörög, hogy sok a troll, én csak azt mondom, hogy sok a hülye, értelmetlen kérdés. És ezek miatt van sok olyan válasz amilyen.
2013. márc. 14. 12:16
 24/27 anonim ***** válasza:

Mythos, én meg azt látom, hogy az UFO-s kérdezők az értelmes válaszokra nem képesek érdemben reagálni, ehelyett a nyelvtannácikon és a trollokon csámcsognak.


(u.i. Egy "barátaim" megszólítás nem váltja ki a bunkóságot.)

2013. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Antimod ***** válasza:

"sok a hülye, értelmetlen kérdés. És ezek miatt van sok olyan válasz amilyen"


Nem csak arra válaszolnak baromságot, hanem az egyébként teljesen értelmes kérdésekre is. Az egy dolog, hogy ők nem tudnak / akarnak hozzászólni, vagy éppen nem értenek vele egyet, de bizonyítványt sem kell erről kiállítani.

2013. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Áhh szóval ez bunkóság amit én írtam.......Szerintem csak annak bunkóság aki magára ismer.Tény hogy vannak itt troll kérdezők akik ugyanannyit érnek mint a troll válaszolók.Én az ilyeneknek nem írok semmit inkább.Nem kötelező a válaszadás.Annyira értelmesnek érzik magukat egyesek hogy inkább azon okoskodnak hogy "az ufo nem földönkívüli"meg a másik helyesírásába ugatnak bele.Eddig terjed a tudományotok.Gratulálok.Ez az egész téma ahogy én veszem észre abból áll hogy néhány ember egymást szórakoztatja a hülyeségeivel.ennyi.


ui:Akinek nem inge ne vegye magára.Köszönöm.

2013. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja mit jelent, de az UFO-t könnyebb leírni.

Mint ahogy mindenható helyett inkább istent irok. Aki akarja, úgyis tudja mikor érti az ember az UFO alatt a földönkívüli intelligens letformat és mikor egy unidentified flying object-et. Ez csak lovaglás egy baromsagon, ha már az ember nem tud ertelmeset kérdezni. Akkor ennyi erővel mondhatnám, hogy de magyartalanok vagytok, mert UFO helyett nem ART-t mondatok. Ez csak talmi kérdés.

2013. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!