Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok ehhez mit szóltok?

Szkeptikusok ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Itt a bizonyíték arra hogy az idegenek beleavatkoztak az emberi fejlődésbe :

[link]


2013. máj. 3. 13:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
20%
Szélmalom harcot vívsz, értsd már meg. Aki nem hisz, az elé rakhatsz bármit (és most nem erre a linkre gondolok, általánosságban), az úgy sem fog hinni. Bármit rakhatsz elé, értsd meg. Neki pl. a NASA a hiteles forrás, amiről köz tudott, hogy ha talál is bármit, akkor azt nem osztja meg az információkat, mert az a civilizációnk végét jelentené. Te a hited mások határozzák meg? Változtat az bármin, hogy mások mit hisznek? Nem. Ha te igaznak véled ezeket a dolgokat, akkor légy boldog velük, de ne másoktól várd a hited bizonyságát.
2013. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy jön ide a hit, mikor "bizonyítékot" írt a kérdező. :)
2013. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Akkor most elárulok egy kis titkot . Én nagyon hosszú ideig nem hittem abban hogy az idegenek teremtményei vagyunk vagy hogy közöttünk járnak . (Abban mindig is hogy van élet rajtunk kívül) De pár éve én is láttam olyat amiről máig nem tudom hogy mi volt, nem hallucináció volt mert az egész baráti társaságom is látta . Utána kezdett el komolyabban foglalkoztatni a téma és sok "ténynek" utánanéztem amiről kiderült hogy nem tények csak azok is felvetések . Innentől meg semmivel sem valószínűbb a történelemtudomány álláspontja mint mondjuk Daniken-é ...
2013. máj. 3. 14:52
 14/34 anonim ***** válasza:

"sok "ténynek" utánanéztem amiről kiderült hogy nem tények csak azok is felvetések"

Amit nem tudunk megmagyarázni, azokról természetesn csak felvetések születnek. De azokat kutatók nem is adják elő tényként.


Sajnos az ember elme olyan, hogy nehezen bírkózik meg azzal, amit nem ért. Ha nem talál magyarázatot, akkor kreál egyet. Ezt nevezhetjük hitnek. Természetesen lehet hinni a földönkívüli intelligens beavatkozásban, sőt akár igaz is lehet, de nem szabad tényként kezelni csak azért, mert nem tudunk elképzelni más magyarázatot.


Ami "bizonyítékok" megjelennek itt-ott, azok mind arról szólnak, hogy nem ismerjük bizonyos jelenségek magyarázatát, és ebből egyenesen következik egy fajta magyarázat. Ez hibás érvelés.

Respect. :)

2013. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

"De azokat kutatók nem is adják elő tényként. "


Dehogynem . Pl ott vannak azok a barlangrajzok amiken antennás emberkék vannak, ezt a tudomány úgy magyarázza hogy isteneket ábrázolnak, holott erre semmilyen bizonyítékuk nincs .

2013. máj. 3. 15:07
 16/34 anonim ***** válasza:
93%

Miért, olyan bizonyíték van, hogy azok antennás emberek? :D

Nézd meg a Jézus ábrázolásokat. Neki mi van a feje felett, kommunikációs eszköz? Tudatmódosító energiamező? Vagy kalap?

:)

2013. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Jézus :) ***** válasza:

16-os, hát ezen behaltam :D.


Amúgy igen jó érv.

2013. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

Pillanat, kicsit lemaradtam.


Egy hete ez a kis múmia még szíriuszi ufonauta volt. Megdönthetetlen bizonyíték az idegenek földi létére. Még dokumentum filmet is forgattak róla, "hiteles" orvosi boncolással.


Most akkor az emberiség szemét felnyitó film és elmélet (amit egyébként a nagy része le se szart) megy a levesbe?

2013. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Majd ha linkelsz egy legalább a Blikk.hu -nál csak egy fokkal hitelesebb oldalt akkor végig is fogom olvasni a cikket. Jó, hogy már nem egy ovis fórumot linkelsz be...


Ha a Discovery állítja akkor leszel szíves bemutatni a Discovery HIVATALOS weblapján az eredeti cikket. Majd azt megnézem.

2013. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

kérdező , és mi volt az az élményed ami hatására elkezdtél kutakodni e téma felé?

ha szabad megkérdezni?

2013. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!