Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok ehhez mit szóltok?

Szkeptikusok ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Itt a bizonyíték arra hogy az idegenek beleavatkoztak az emberi fejlődésbe :

[link]


2013. máj. 3. 13:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

# 29/


Mutass rá kérlek arra, hogy hol írnak kopott fogakról. Ugyanis az eredeti, angol nyelvű cikkben egy törpe növésű koraszülőttről van szó fogakkal.

2013. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Már nem azért de akkor itt maguk ellen beszélnek a szkeptikusok. Itt mondják, hogy ez tuti nem földönkívüli, de nem is magzat. Könyörgöm, az egy dolog hogy valaki kisnövésű, de nem 15 centiméter!!! Ti komolyan elhiszitek, hogy ez egy normális kisnövésű ember?


Aki ezt elhiszi az butaság.


Vicc nélkül ilyen alapon lehet akár kobold is. Biztos innen ered a sok legenda róluk. Mert én még egyetlen egy 15 centiméteres kisnövésű embert sem láttam még az utcán sétálgatni.


Egyébként is , aki megvizsgálta ezt a kis testet, és tudós,biológus, bemerte legalább vallani hogy ilyen rendellenességet(?) még sosem láttak.

Lehet nem is rendellenes lelet ez, hanem alapból így nézett ki, talán egy kihalt faj.

2013. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#31

Olvasam erről rengeteg cikket, láttam több videót, nem tudom már pontosan melyikben volt, nem fogom a te számodra ezt elő keresni. Ha érdekelne a téma, akkor megtalálnád magadnak!

Csak nem gondolod, hogy hazudgálok a te meggyőzésed érdekében? Jah és mielőtt jönnél a szokásos demagóg dumáddal, nem, nem a paranormálon olvastam!!

A lényeg egy, megint jöttetek okoskodni, anélkül hogy szétnéztetek volna a témában.

Sokadszor kell lejátszani ugyan azt a csatát, ahol jön a hitetlen csorda, akiknek tökmind1 miről van szó, teljesen érdektelenek a témában, egyetlen céljuk, hogy leírják ugyan azt 1000x is, hogy kamu, blablablabla

Unalmas.

Nektek nem?

2013. máj. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Fúha ezt nevezem!!! Hűha, ez igen!!!! :O hiszek, emberek, hiszek!


A reptoidok és a krixkraxiak a saját ürülékükkel javították fel az emberi DNS-t, a lumbulábi meg poloskoid flotta pedig szétlőtte a Nibirut, ezért menekült meg december 21-én az emberiség!!!

2013. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!