Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti mit gondoltok arról az...

Ti mit gondoltok arról az elméletről hogy a Föld börtönbolygó lenne?

Figyelt kérdés

Most megint elolvastam ezt az interjút a roswelli idegen túlélővel aki azt nyilatkozta hogy a Föld egy börtönbolygó .

[link]

Elgondolkoztam a dolgon és arra jutottam hogy ha valóban a Föld egy börtön akkor miért engedték hogy az ember kijusson az űrbe és hogy űrszondákkal kémlelje a többi bolygót . Ha ez börtön nem az lenne a logikus hogy senki nem mehet el innen ? Ti mit gondoltok erről ?


2013. máj. 25. 13:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
De hát senki nem mehet el innen. Te most honnan írsz? A Marsról? Mennyi a ping? Nem laggol a CS?
2013. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
16%
Ők reptoidok voltak.
2013. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Orsitsch Mária, te hány éves vagy voltaképp?
2013. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
59%
Valamilyen szinten az, igen.De csak a lélek számára.És mit változtat ezen az, hogy kirándulást tesz az ember a holdra, vagy a marsra?Kb olyan, mintha másik országba menne pár napra, csak ez messzebb van.És itt semmiképpen nem élhet, tehát vissza kell térnie a földre.Akkor mi a gond??Az embernek szabad akarata van, bárhová eljuthat, ha technikailag képes rá,senki nem tartja vissza, de fejlődnie a földön kell.
2013. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%
mondjuk ez lehetséges amit a kérdező ir lehet pl h minket földönkivüliek tenyésztettek ide a földre és végignézik a fejlődésünket másszóval általunk kisérleteznek ez mondjuk nem lenne hülyeség hisz senki nem tudja h az ember h került ide a földre
2013. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
4# És azt mivel magyarázod hogy néhány ember képes kilépni a testéből ? Egy börtönbolygón főleg ha a lelket zárják be ez lehetetlen lenne .
2013. máj. 25. 14:09
 7/30 anonim ***** válasza:
79%
egyáltalán nem biztos h tényleg kiléptek a testükből halucinálhattak is akár!
2013. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

mária

gondoltam h fog tetszeni a cikk mikor múltkor belinkeltem az egyik hozzászólásomban.

még írtad is h jó.

amúgy amikor megláttam a kérdést azt hittem az adamski gyerek az, mert egyszer az is feltett egy ugyanilyen kérdést, és belinkeltem neki ezt az oldalt, amit most te is kiírtál kérdésben, de a saját kérdésétől eltekintve nem osztotta azt amit ebben a cikkben olvasott.

kevés dolog fog meg a témában, de amit ebben írtak sokszor elgondolkodtam már rajta.

2013. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%

És a földönkívülieket ki teremtette?És ha őket ilyennek teremtették, akkor ránk mi szükségük lenne?Nyilván életképes teremtmények lennének elvileg ők maguk is.Én nem hiszek abban, hogy azok a bizonyos eltérítgetős humanoidok földön kívüliek, ha valóban léteznek, akkor vagy ők is tulajdonképpen földiek, csak még nem derítettük ki az eredetüket, vagy valami szellemi teremtmények valamilyen megnyilvánulásai, de azt kétlem, hogy más bolygóról való élőlények.


Testen kívüli élmény.Ez miért ellenérv?Ha kilép a testéből, akkor sem szabadul el a földről, amíg a fizikai teste él.Eljuthat testen kívül akár az űrbe is, de ér vele valamit?

2013. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Azért ennyien nem hiszem hogy hallucinálnának . Rengeteg feljegyzés van erről .
2013. máj. 25. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!