Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az elméletről?

Figyelt kérdés

ki látta a GI Joe 2. részét?

Bruce willis milyen évszámot ír be a széfbe? 1776! gondolkoztam honnan ismerős ez az évszám, rá is kerestem. Az illuminátus rend meg alapítása [link]

sok furcsaságot észre vettem de ezt jegyeztem meg belőle.

ja és a szervezetük működését is mutatja csak érteni kell! a "COBRA" jelképezi a háttér hatalmakat, és egy beépített ember irányítja az Usa-t, csak egy báb ahogy sok ország vezetője. szóval a filmbe valóságos dolgot raktak bele és szerintem egy esetleges 3. Vh. forgató könyve!


2013. ápr. 20. 15:49
 1/8 rémuralom ***** válasza:
94%
Július 4. amerikai nemzeti ünnep, a Függetlenségi Nyilatkozat kihirdetésének évfordulója. Ez 1776-ban történt. Nem őrültél még bele abba, hogy egy szelet vajas kenyéren is illuminátusokat látsz?
2013. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem 1777ben volt? na mindegy
2013. ápr. 20. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
GI JOE a maga nemében egy hidegháborús utólagos propaganda rajzfilm volt, amely arról szólt hogy hős amerikai katonák hogy állítják meg a sztálinista diktátort, Cobrát.
2013. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ahh értem
2013. ápr. 20. 16:06
 5/8 rémuralom ***** válasza:
Nem, az 1776-ban volt. Ha nekem nem hiszed el, nézz utána magad.
2013. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utána néztem igazad van! de az illuminátus rend is ekkor jött létre.
2013. ápr. 20. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:

meg a Nagy New Yorki Tűzvész is ekkor volt...

[link]

2013. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rémuralom ***** válasza:
Igen, és tényleg sokkal logikusabb egy amerikai akciófilmben jól látható helyen előforduló évszámot illuminátusok alakulásával magyarázni, mint az USA britektől való függetlenedésének kulcsmomentumával. Mondom, amikor reggel felkelsz és kimész a konyhába, és senki nincs ott, csak az asztalon a vajas kenyér és a kakaó, akkor azt nem az illuminátusok tették oda, hanem feltehetőleg édesanyád (vagy a feleséged, bár annyira idős nem lehetsz), mielőtt dolgozni indult.
2013. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!