Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti mit gondoltok arról az...

Ti mit gondoltok arról az elméletről hogy a Föld börtönbolygó lenne?

Figyelt kérdés

Most megint elolvastam ezt az interjút a roswelli idegen túlélővel aki azt nyilatkozta hogy a Föld egy börtönbolygó .

[link]

Elgondolkoztam a dolgon és arra jutottam hogy ha valóban a Föld egy börtön akkor miért engedték hogy az ember kijusson az űrbe és hogy űrszondákkal kémlelje a többi bolygót . Ha ez börtön nem az lenne a logikus hogy senki nem mehet el innen ? Ti mit gondoltok erről ?


2013. máj. 25. 13:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%
ennek az egynek pedig van értelme h minket földönkivüliek teremtettek, gondoljatok bele ahogy az emberek szoktak kisérletezni biztos h ők is szoval szerintem nagyon is lehetséges h minket ők fejlesztettek ki és h mi ilyen mutánsok vagyunk.
2013. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

9es


kapizsgálsz vmit....

2013. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
8# Én se nagyon osztom azt az elméletet hogy a Föld börtönbolygó lenne, inkább először rabszolgatelep volt és utána alakult át kísérleti teleppé .
2013. máj. 25. 14:32
 14/30 anonim ***** válasza:

Mi az hogy börtönbolygó?Kiket zárnak ide?Honnan?Hol vannak az őrök?Egyáltalán mi elől zárnának el?Komolyan mondom,mintha a Star Trek - sötétség filmből tanulnának egyesek.Egyszerűen ez már nem is csupán hülyeség,hanem kretén hülyeség.Semmi alapja,semmi értelme,és még csak logikailag végiggondolva se állná meg a helyét...úgy se ha optimista vagyok a gondolat felé.Ha valaki elhiszi,az kérem mondjon legalább egy 10 mondtatos bekezdést arról,hogfy mi készteti ilyen dolgok elhitelére.


Poliateista

2013. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Hülyeség, az egyetlen dolog, ami itt tart minket, hogy a jelenlegi technológiánk még nem elég fejlett ahhoz, hogy máshol is letelepedjünk.

Bár fejlesztések, tervek már folynak az első Mars kolóniára, úgy tudom, már jelentkezni is lehet rá.

2013. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
15# Hivatalosan még nem lehet, már érdeklődtem e-mailben de elvileg ez év első felére ígérték .
2013. máj. 25. 14:44
 17/30 anonim ***** válasza:
54%

"ennek az egynek pedig van értelme h minket földönkivüliek teremtettek, gondoljatok bele ahogy az emberek szoktak kisérletezni biztos h ők is szoval szerintem nagyon is lehetséges h minket ők fejlesztettek ki és h mi ilyen mutánsok vagyunk."



"8# Én se nagyon osztom azt az elméletet hogy a Föld börtönbolygó lenne, inkább először rabszolgatelep volt és utána alakult át kísérleti teleppé ."


-Miért "tenyésztettek " volna ki minket?

-És mutass olyan kísérletet aminek a végkimeneteléig évmilliókat hajlandóak várni a kutatók,ahelyett hogy vennének egy modellt ami szépen ad egy előrejelzést az eseményről/dologról?


Poliateista

2013. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

Maga a kérdés alapvetően nem lenne hülyeség, de tekintettel arra, hogy Orsitsch Mária - kedvenc házitrollunk - tette fel a kérdést és hozzá még leírt egy szokásos blőd magyarázatot, így természetesen hülyeség az egész.


Na de a fent leírtaktól elvonatkoztatva: én alapvetően nem nagyon hiszek semmilyen túlvilági életben, de ha mégis van, akkor már én is elgondolkodtam azon, hogy az élet az lehet, hogy csak teszt. Mint egy nyelvvizsga vagy egy érettségi. Meg kell csinálnod és továbbléphetsz. Ha meghalsz idő előtt és nem sikerül a vizsgát teljesítened, akkor menni kell még egyszer (magyarul ott kezded az új életed, ahol az előzőt abbahagytad). Ha teljesítetted, akkor lehet, hogy magasabb szintre lépsz és mehetsz a következő "pályára" - mint egy számítógépes játékban. Mivel ez nem egy bizonyított dolog, sőt még én magam sem hiszek igazán benne, csak megfordult a fejemben, ezért nem kell elfogadni a válaszomat és lepontozni emiatt, csak gondoltam, hogy a talán a kérdés témájához illik az effajta filozofálgatás :)

2013. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Köszi Mária hogy megosztottad velünk !


Mindíg arra jutok, hogy nemlehet ilyen ostoba civilizáció más bolygókon és hogy a rosszakat mind ide küldték. Nézd meg mennyi rossz van a földön. Nem lehet véletlen !


Az hogy kijutottunk az űrbe, még jelent fenyegetést, hiszen eddig max a holdig jutottunk el és a NÁZA be van avatva, úgyis mindent cenzúráznak :S

2013. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Azért van ennyi rossz a Földön mert elültetik a gyomot és várják hogy virág legyen belőle .
2013. máj. 25. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!