Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » éltek valaha a Marson : Egy...

éltek valaha a Marson : Egy megkövült hörcsög is látható egy kisdínó után?

Figyelt kérdés

Korábban, már olvashattátok a fórumban, hogy a NASA fotói között egy kisdínó szerű hüllő látható alvó pózban, valószínű nagyon régen ilyen pozitúrűban pusztúlt el.


Ámde, amikor élet virágozhatott a marson, úgy tűnik hörcsög is volt ott, mert most egy hivatalos NASA fotón találtak japán kutatók. Ezt elfelejtették kiretusálni az amerikai űrkutatók :P


[link]



[link]


2013. máj. 31. 22:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó:


Értem én melyik facepalmot akarod mondani,de azt nem így kell.


Kérdező:Látom az utolsó válaszom óta se lettél okosabb.A Földön se úgy volt hogy "Jaj,létrejött az első prokarióta sejt,hát akkor nemsokára már kis humanoid meg dínó szerű lények fognak itt élni.".Nem.Csöppnyi 2 milliárd év kellett az eukarióták megjelenéséhez,amik még mindig csak egysejtűek.Aztán nagyjából 800 millió év a már szemmel látható élőlények (csalánozók,szivacsok,esetleg kezdetleges ízeltlábúak) megfjelenéséhez.A marson egyszerűen nem állt rendelkezésre elég idő az evolúciónak,hogy összetett létformák kialakuljanak rajta,a kezdeti sejtekből.


De tudom,úgy se fogod felfogni,akármilyen részletes levezetést adnék.

2013. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Amugy az lehetséges lenne ( ha eltudnánk menni a Marsra ) hogy ózon réteget csináljunk a Marsnak?

De ha nem egyszer szerintetek ez megvalósìtható lesz?

Ilyenkor mindig ugy bánom hogy most élek megnézném a Földet is kb a 3 ezredik évben.

2013. jún. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ha a hozzáállásunk a többi élőlényhez olyan marad, mint eddig volt, én asz'szem, nem bánom, hogy nem látom meg a Földet 1000 év múlva...
2013. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Azért az is érdekes lenne ha nem változik a hozzá állásunk.
2013. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Darky ***** válasza:
16%

Valaamikor nagyon nagyon régen volt a marson is élet.

Ez a kiszáradt óceán medrekből is jól látszik, még most is lenne élet de a mars madja megszilárdult és a mágneses mezeje megszünt létezni ami szabad utat jelentett a napkitőrések okoztam mágneses hullámoknak + az a nagy hőség és szép lassan megszünt a légkőre is.


De a NASA tervezi a mars légkörének újra (nem tudok ennél jobb szót használnni:S ) generálását aval hogy globális felmelegedést csinálnak evel a jég megfagy és a benne szorult gázók kijutnak és víz is lessz a légkőr kb 50-60 év allat újra képes kialakulni, de ez még a távolí jövő.

2013. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
75%
Légkör újragenerálása?! Jég megfagy?!!! Ózonrétegtől függ hogy volt-e élet? Miez ez óvoda?! Még a leg elborultabb gondolatmenetet is hajlandó lennék megvitatni, ha a legalább minimális természettudományi ismeret lenne az érvek mögött. Ez kb. olyan, mintha a Star Trek fanok beszélgetnének a Mass Effect fanokkal, most akkor minden jedi zöld, vagy csak a hegyesfülűek.
2013. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!