Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » éltek valaha a Marson : Egy...

éltek valaha a Marson : Egy megkövült hörcsög is látható egy kisdínó után?

Figyelt kérdés

Korábban, már olvashattátok a fórumban, hogy a NASA fotói között egy kisdínó szerű hüllő látható alvó pózban, valószínű nagyon régen ilyen pozitúrűban pusztúlt el.


Ámde, amikor élet virágozhatott a marson, úgy tűnik hörcsög is volt ott, mert most egy hivatalos NASA fotón találtak japán kutatók. Ezt elfelejtették kiretusálni az amerikai űrkutatók :P


[link]



[link]


2013. máj. 31. 22:58
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes kép.
2013. jún. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%

Az egyik fotón én is láttam valami furcsát, de nagyon jó az állat rejtőszíne, lehet, hogy csak odaképzelem:


[link]

2013. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%
utcsó ott a pont!
2013. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megkövült (nézd a szemét!)? Az még él vazzeg!
2013. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

nem gondoltam volna, hogy teljesen felesleges értelmes kérdést írni ide. Nasa honlapon is kinnt van !


Én nem vagyok geológus, biológus sem, így nem tudom hogyan kövült meg elevenen, de az ezek szerint senkit se érdekel hogyan került oda !?


Valószínű a baktréiumok és más paraziták már előbb vagy vele együtt pusztúltak el vagy esetleg már nem is voltak ott pl azért mert zordak voltak a körülmények pl időjárás, hőmérsékleti viszonyok, homokvihar stb. Ezek a bolygó utolsó élőlényei lehettek

2013. jún. 1. 17:09
 16/36 anonim ***** válasza:
75%

Az véletlenül se jusson az eszedbe hogy soha nem is éltek többsejtű élőlények a Marson!


Poliateista

2013. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
# 16/16 az a te magánvéleményed. A bizonyítékok másról tanúskodtak -.-
2013. jún. 1. 22:07
 18/36 Shai-Hulud ***** válasza:
93%

Ja, persze.

A bizonyítékok szerint hörcsögök éltek a Marson, ugye?

És szerinted mit ettek?

Vagy növények is voltak a Marson?

Mert ha nem, akkor ez a hörcsög bizonyára éhen halt ott a kövek között, ugye?

De ha hörcsögök voltak, akkor biztos voltak sasok is, azok szeretnek hörcsögre vadászni.

Meg persze fák, hogy a sasok tudjanak min pihenni.

Szóval a Mars tulajdonképpen pont olyan, mint a Föld, csak ezt annyira de annyira titkolják, hogy kizárólag TE jöttél rá, ennek a szegény hörcsögnek a holtteste miatt.


(De most úgy őszintén: szerinted hogy a francba kerülne már oda egy hörcsög??? Szoktál te gondolkozni?)

2013. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
94%

Jó kérdező,eddig finoman próbált mindenki terelgetni a józan ész felé,de látom ez nem hat,szóval szemét szkeptikus leszek,és rád eresztem az elméletek tesztelőit:A kérdéseket!


-Az a hörcsög hogy került oda?Mert csak nem gondolod komolyan hogy egy 8-ad akkora gravitációjú,97%-os szén dioxid légkörű,a földinél többszörösen ritkább légkörű,mágneses térrel lényegében nem rendelkező,-100 és +20 C fok közt mozgó hőmérsékletű bolygón,ugyan az az evolúció ment volna végbe,mint a Földön?

-Mivel táplálkozott volna az a hörcsög (és persze az apja,anyja,dédapja,dédanyja és szépanyja)

-Ha növényekkel,akkor azok hogyan éltek volna meg?Tudtommal a napszelet,kozmikus sugárzást és UV sugárzást nem díjazzák a gabonafélék.Ja,és a Mars tudtommal nem a legjobb termőtalajjal rendelkező hely a Naprendszerben.

-Adjunk neked egy kis esélyt.Tételezzük fel hogy volt egy üreg,ahol éldegéltek ezek,ezért nem látunk több tetemet.Akkor is:Már az üregben meg kellett volna fulladniuk,mert a Marson szinte kimutathatatlan az oxigén mennyisége.


Na erre mit léptek hívők?(csak hogy stílusos legyek)


Poliateista

2013. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
37%
Feltételezésem szerint egykor a Mars hasonlíthatot a Földre csak valami oknál fogva elpusztult az ozon rétege, de a gyenge gravitáció nem tudom mitöl lehet és ha mindig ilyen gyenge volt akor lehet nem is volt ott élett.
2013. jún. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!