Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik azok a Lumbulábiak? Sokat...

Kik azok a Lumbulábiak? Sokat láttam itt ezt a megnevezést, a földönkívüli élőlényekre vonatkozóan, ezért érdekel. Illetve ha baromság, akkor honnan jött az ötlet?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen baromság. Ilyen megnevezés nincs egy fajra sem a "valódi" Ufókkal kapcsolatban. A hívők nem is használják ezt a szót. Ha jól emlékszem csak valaki úgy kitalálta itt a szkeptikusok vagy trollok közül. Hogy honnan jött a megnevezés nem tudom, de kb. mintha csak rácsaptam volna a billentyűzetre és hopp na ez lett a neve, ugyanez a helyzet a krixrakxal is vagy mi a fenével.
2013. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Orbán Viktor Lumbulábi fajba tartozik.
2013. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akik lumbálják a lábukat.
2013. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lumbulábiak alakváltó idegenek. Itt a # 12/19 válaszban többek között róluk is van szó. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__3704..
2013. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A lumbulábiak egy ellenséges földönkívüli faj akik meg akarták szállni a Földet tavaly december 21-én, szövetségben a krixkraxi és reptoid űrflottákkal,de összeütköztek a Nibiruval és megmenekültünk.


A krixkraxiakat anno 404 találta ki, vagy Szenthelyi Árpád, szóval a lumbulábiak pontosan annyira valóságosak mint a reptoidok, annunakik, guargumik meg motherbookdriverek. Kár, pedig bíztam benne hogy december 21-én jól megmutatják nekünk, szkeptikusoknak a hívők!

2013. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!