Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha gyarmatosítanánk egy...

Ha gyarmatosítanánk egy bolygót, ahol kőkorszaki szintű lények élnének, hogy viszonyulnál hozzájuk?

Figyelt kérdés

Milyen jogokat adnál nekik ? Elpusztítanád őket ? Rabszolgaként kezelnéd ? Vagy a mi jogaink illetnék meg őket ? Hogy vélekedsz erről ?


OM


2013. júl. 4. 14:17
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

20#

Az részletkérdés hogy én mit akarok . Az univerzumnak vannak törvényei, minden fajnak ösztönei ezt nem tudod áthágni . Tudod a vadász mindig intelligensebb, mint a préda (mert füvet legelni nem kell sok ész, de elejteni a vadat már annál több) . A fajok legtöbbje agresszív, főleg ha még alacsonyabb fejlettségű . Az emberiség is egy ragadozó, agresszív faj . Egy másik agresszív beállítottságú fajt meg kordában kell tartani, mert ha kifejlődnek veszélyt jelentenek ránk .

2013. júl. 4. 17:23
 22/30 anonim ***** válasza:

"Jah megvárod még kifejlődnek, hogy utána ránk törhessenek, logikus ... "


Nem hinném, hogy tízezer év alatt ne jutnának el egy kissé békésebb "állapothoz". És ne a saját vérszomjadból indulj ki.


Az 55%-osnak!


Nem csak Máriára céloztam, ő csak a végső "lökés" volt. Bármelyik ezós tételt nézed, mindig különlegesek vagyunk, mindenki minket akar uralni, csak velünk törődik az összes gondolkodni képes lény. Ez egoizmus.


"Nem ez ösztönszerű ami minden emberben és minden lényben benne van a világon ."


A Dalai Lámában pl nem hinném :) és a többség persze, hogy pl.: ölne, ha védelmeznie kell magát és a családját, de ugyanez a többség ellenzi a rabszolgaságot, a gyarmatok tartásár és az elnyomást.


"Az részletkérdés hogy én mit akarok . Az univerzumnak vannak törvényei, minden fajnak ösztönei ezt nem tudod áthágni ."


Tehát nincsen baj az, aki ösztönösen enged hirtelen haragjának és megveri a feleségét, megöli a más bőrszínűt? Az természeti törvények csak arra vonatkoznak, hogy mi és hogyan létezhet/működhet. Erkölcsöket mi építünk, mert hasznosak.


"Tudod a vadász mindig intelligensebb, mint a préda"


Van amikor a préda az okosabb, így okosodik a vadász is.


"Egy másik agresszív beállítottságú fajt meg kordában kell tartani, mert ha kifejlődnek veszélyt jelentenek ránk ."


Abból indulsz ki, milyen az ember. Ki tudja, miféle módon fejlődnek az idegenek? Miért kell minden másik fajt kiirtani? Félünk, hogy vannak nálunk erősebbek is? Én jobban félek, hogy ugyanolyan ostoba és hiszékeny fajt találunk, mint amilyen a mienk, és aminek te díszpéldánya vagy.

2013. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

A kérdezőt azért nyugtassuk meg. Ha gyarmatosítani kell majd egy bolygót - rajta kőkorszaki szintű lényekkel - akkor majd ő lesz a rohamosztagosok ezredese. Mr. Odabaszok Colonel.


De addig még nagyon sok world of warcraft vár rád, és egy pici call of duty. Aztán indulunk.

2013. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

A 9-est mért kellet lepontozni???

Nem vágom, nem bántot itt senkit meg, de komolyan csak leìrta a véleményét, száradjon le az újjatok amivel a piros kézre nyomtatok.

Én se szeretném ha a legénységébe tartoznák és rám támadna, de ez most nem arról szól, ö csak öszintén válaszolt, és még ti beszéltek békéröl, tiszteletben tartásról, stb.

2013. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Nem ez ösztönszerű ami minden emberben és minden lényben benne van a világon . A béke az ami a rabszolgatartók ideája, hogy ne lázadozzon senki"


Ez egy meredek hülyeség, már ne is haragudj. Öszöntszerü az, hogy amikor meglátod a szép csajt feláll a cerkád, ez ösztönszerü. Ami ösztönös, az nem tudatos, a hóditás pedig mindenképp egy tudatos tevékenység, ergo semmi köze az ösztönökhöz! Szimplán attól függ az ilyesmi, hogy az egyén mennyire szociopata, esetünkben pl. te. Úgy tünik eléggé

2013. júl. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

58%


Továbbra is tévesnek tartom ezt az elképzelést, te most abból fogsz kiindulni, hogy egy mária meg om mit mond? 2 ember alapján általánosítasz? Az úgy okos szerinted?

2013. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Továbbra is tévesnek tartom ezt az elképzelést, te most abból fogsz kiindulni, hogy egy mária meg om mit mond? 2 ember alapján általánosítasz? Az úgy okos szerinted?"


OM és Mária ugyanaz. Nem két emberből vettem a példát, bár látom, hogy nem tudsz szöveget elemezni. Ő csak a végső pont volt, ahol le is írtam ezt a véleményemet.

2013. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
24-es vagyok és bocsántot kérek hogy kimondtam az igazságot, de beszéljetek csak nyugodtan békéröl, tiszteletben tartásról, stb. ( Felesleges, ti már most elnyomtok egy öszinte mondatot amiben tényleg nem volt semmi sértö, akor mit tenétek ha egy idegen civilizázióval találkoznátok és valami nem klapol nektek, kb az mint most el lenne nyomva, vagy söt még rosszabb, és még ti hordozátok a szeretetet és békét? Nevetséges. )
2013. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Hát akkor ugyan az, tök mind1 igazából.

Amit írtál valótlan, én speciel sosem láttam olyat, hogy minden értünk lenne, meg minden velünk foglalkozna, de biztos elnéztem valamit...

Vagy csak szimplán túlzol a saját világod igazolása érdekében, ez sem lehetetlen!


OM

Hiába magyarázol, a hóditás tudatos viselkedés, és semmi köze az ég világon az ösztönökhöz, ezzel csak a szociopaták takaróznak. Pl. az ember ösztönösen önző, gyilkos, stb. Ezzel szépen meglehet magyarázni minden őrültséget.

2013. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Átadnám nekik a technológiát, tudományokat, cserébe emlékműveket kellene nekik építeni, belevésni a Föld szót, és az emberiséget. Plusz pont az emberiség javára. Azután békén hagynám őket, persze visszatérnék néha, de nem csinálnék belőlük "beszélő szerszámokat".
2013. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!