Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na ezoterikusok, ehhez mit...

Na ezoterikusok, ehhez mit szóltok? Megfejtettem az UFÓ problematikát. Egyedül! Mert én egy ismert UFÓ-kutató vagyok. Ehhez mit szóltok, ezotérikusok?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy A Huxable-Strem bilaterális blaszfémia tarthatatlan. Sikerült kísérletileg igazolnom, hogy a xenofób hemiszféra kvantálásával a fénysebesség egymilliószorosa is elérhető úgy, hogy a materum nem transzferál energiává, hanem megmarad manifeszt entitás.

Na most, ha az Alfa-Centaurit kikerülve jönnek ide a plejádiak, akkor az csak néhány perces utazás.

Ez imminens veszélyt jelent az egész naprendszerünk valamennyi élőjére.

Küszöbön a a gonális penetráció. Még ebben a hónapban megjelenik előbb Észak-Afrika szavannáján, majd csakhamar a magyar Alföldön is a kis szürkék, a gilingalangok és reptopitekuszok párosodása a földi emberekkel.

Felfedezésemet a NAJA hivatalos honlapján is hamarosan közzéteszi.


2013. júl. 6. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A fentiek fényében óva intek mindenkit az elhamarkodott döntésektől, társadalmi szolidaritást sürgetek és válságstáb felállítását szorgalmazom!
2013. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kakaós csigát, vagy brióst, mert ezek hasonliítanak legjobban az U.F.O.-k ra.
2014. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A recept nagyon jó, és biztosan nagyon egészséges is, tekintve, hogy a hozzávalók leírásában rengeteg zöldség van.
2014. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!