Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi volt az első gondolatod...

Mi volt az első gondolatod amikor UFÓ-t láttál előszőr?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert akkor az ember megdöbben és teljesen máshogy jár az agya meg cselekszik pl eltervezi ha jönnek az ufók, pl barátságosan fogadja őket. Megkínálja kávéval, teával, közben meg ha meglát egyet megijed és rájuklő.


Ezt egy kanadai simerősöm mesélte nekem. Az érdekel hogy veled ez hogyan volt?


2013. júl. 11. 23:46
1 2 3
 21/28 Salamon Bálint ***** válasza:

Két, az adott jelenséget egyformán jól leíró magyarázat közül azt kell választani, amelyik az egyszerűbb. Ez az Occam borotvája.


Ha látsz egy dolgot, amit nem tudsz megmagyarázni, akkor eldöntheted, hogy az egy ismeretlen lény űrhajója, vagy egy általad nem ismert jelenség vagy objektum. Te melyiket választanád?

2013. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Amikor nyílvánvalóvá vált előtted, hogy UFO és nem egy katonai repcsi vagy bármi más. amikor már tudtad hogy itt vannak az idegenek, na, akkor hogyan reagáltál ?
2013. júl. 12. 02:00
 23/28 anonim ***** válasza:

Körülbelül 1995 nyarán életemben először láttam UFO-t. Még gyerek voltam, 7 éves és odakint a bejárati lépcsőnkön ültem. Mivel faluban lakom a házunk hátsó udvarában található a veteményeskert, majd a dombok. Szép napsütés volt és éppen a felhőket bámultam, amikor észrevettem az égen egy gyorsan haladó tárgyat. A tárgy szürkés volt, tipikus csészealj kinézettel és oldalról láttam. Irtó gyorsan haladt, majd belement egy felhőbe. Kiabáltam édesanyámnak, hogy hozza ki gyorsan a távcsövemet, de nem hallotta meg így szabad szemmel figyeltem tovább az eseményt. Körülbelül 5 percig vártam, de a felhőből az a bizonyos tárgy már nem jött elő soha többé...


Occam borotvája idejétmúlt, nem lehet rásütni mindenre. De akkor magyarázzuk bele ebbe is, hogy a madár berepült a felhőbe és leállt cigizni azért nem jött ki többé vagy esetleg kínai lámpás volt, ami szintén beült mellé. De lehet teleportáló magyar repülőgép. Semmikép sem lehetett repülő csészealj!


Egyébként mindenki tudja mire gondolt a kérdező attól függetlenül, hogy UFO-t írt, nem pedig földönkívüli űrjárművet :). Csak a fölösleges kötözködés megy, meg eljátszák hogy "jajj hogy te arra gondoltál?", holott úgy gondolom értelmesen lett feltéve a kérdés. Az "UFO észlelések" topikban nyilván Mari néni repülő papucsáról szoktunk beszélni...

2013. júl. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Az teljesen mindegy mit jelent a mozaik szó külön külön, hanem egybe teljesen más a jelentése."

Mer a hozzád hasonlók összepancserkodták.


Még nem láttam amúgy olyan UFO-t, amire te gondolsz (meg semmilyent)... mindig csak a hülye GYIK-os kérdezők látják őket, nem fura?

2013. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
2008 nyarán (Július) láttam ufót, kicsit ijesztő volt, mert hát 1.találkozás. Elég nagy volt és gömb alakú. Azután 2012 Áprilisában láttam. Egy fényes gömb volt. Repülő kinézete volt, de jobban hasonlított egy korongra, nem lehetett repülő mert lassabb volt egy utasszállítónál, nem volt hangja (pedig alacsonyan repült), és kondenzcsík sem volt az égen. Nem szabályos alakja volt. Akkor döntöttem el, hogy kutatni fogok az idegenek után, ezért szoktam nyáron, Júliusban kiülni, és nézni az eget, hátha arra téved egy eltévedt Reptoid vagy Plejádi hajó. Az ufók nálam inkább inspirálóan hatott.
2013. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én először, ha jól emlékszem 1991-ben vagy '92-ben láttam valami furát pár családtagommal együtt az égen. Már nem tudom a részleteket, mert akkoriban még elég fiatal voltam, de arra tisztán emlékszem, hogy valami nagy és nagyon fényes dolog lebegett hangtalanul az esti égbolton, egészen közel a kertek felett. Apám ijedten mondta, hogy gyorsan fussunk be a házba. Azután kimentek a szüleim megnézni, hogy még ott van-e, de már nem volt ott. Néha beszéltek erről, de azóta sem jöttek rá, hogy mi lehetett.

Amúgy, amikor már tudatában voltam önmagamnak (nem 5 évesen :) ) és úgy láttam valami megmagyarázhatatlan dolgot az égbolton, akkor ez volt az első reakcióm rá: Az meg mi a sz.r?! :) és csak néztem meglepett arccal. Ennyi.

2013. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

*Nem szokványos alakja volt.

A katonai repülőknek is van kondenzcsíkja, ezért a 2012 áprilisi ufó amit láttam, nem lehetett semmi ember alkotta gép, helikopter lassú és hangos, vadász/utasszállító kondenzcsík, hang. Amúgy egy utasszállítónál mint mondtam lassabb volt.

2013. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nálam kb:11 lehettem,amikor az akkori barátaimmal fogadtunk hogy melyikünk bírja tovább a sötétben kinn a mezõn.Hát nem kellet volna.

Már faszán sötét volt kb22:00-22:30,amikor valami feltünt az égen.Mivel akkoriban nem nagyon voltunk félõsek,meg különben is,aki elsõként szaladt volna haza,azt a suliban halálra cikizzük,ezért nem mozdultunk.Pedig késöbb be vallottuk hogy ha senki nincs ott akkor mindeggyikünk teljes erõbõl futott volna haza.Most ha nem haragszotok,akkor le írom a párbeszédet:

-(1. haver) Ember,ha az le száll akkor ti nagyon szívni fogtok,mert hogy amint ereszkedni kezdd én futok haza,az is biztos (õ ilyen holt nyugodt idióta)

-(én)Nyugodtan,(ezt hihetetlenül erõltetett vigyorral) maximum utánad dobok egy téglát.

-(2.-es haver,már az úton eltávolodva kb 75 méterre)

RENDBEN,AKKOR NYUGODT LELKI ISMERETTEL BESZÉLGESSETEK EGY UFO ALATT.SZEVASZTOK!!!

Ezt már futtából ordította vissza.Gondolom mondanom se kell hogy kb 10 perc múlva már a faluhatárban sprinteltünk haza.

Boxsi hofy ezt írom le,de elsõ gondolat nem igazán volt.Csak ez.

2013. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!