Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi volt az első gondolatod...

Mi volt az első gondolatod amikor UFÓ-t láttál előszőr?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert akkor az ember megdöbben és teljesen máshogy jár az agya meg cselekszik pl eltervezi ha jönnek az ufók, pl barátságosan fogadja őket. Megkínálja kávéval, teával, közben meg ha meglát egyet megijed és rájuklő.


Ezt egy kanadai simerősöm mesélte nekem. Az érdekel hogy veled ez hogyan volt?


2013. júl. 11. 23:46
1 2 3
 11/28 Salamon Bálint ***** válasza:
41%
Unidentified Flying Object = Idegen Űrhajó vagy lény?
2013. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Az teljesen mindegy mit jelent a mozaik szó külön külön, hanem egybe teljesen más a jelentése. Mert a nyelvben ez terjedt el pl a pop szó populárisat jelent, de mégis a pop szó a zenei divathummámot jelenti mert ez terjedt el.


Senki nem jön oda Hollywoodba meg a zenei stúdióba, hogy hé haver rosszul tudjátok, mert nem szívnak mint te. Jó szívást !

2013. júl. 12. 00:16
 13/28 Salamon Bálint ***** válasza:
Oké, most már tiszta hogy TE mit értesz ez alatt. Amúgy maga a szó szaknyelvből került a köztudatba, azaz a tudományos világ is használja de nem mint idegen civilizáció járműve. Ezért aztán ha valaki nem úgy értelmezi mint te, azt nem kell letolni.
2013. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Salamon Bálint ***** válasza:
De még él a kérdés; honnan tudod, hogy amit látsz idegen civilizáció járműve, és nem valami általad nem ismert jelenség?
2013. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Az UFÓ nem "idegen űrjármű".

AZ UFÓ azonosíthatatlan repülő tárgy. Ha már tudod, hogy mi, onnantól kezdve nem UFÓ.


Megijed és rájuk lő...

Persze, hemzsegnek az idegenek mindenfelé.

Én az első alkalomra már nem emlékszem, mert még nagyon kicsi voltam. Köztük nőttem fel, mondhatni. Rendszeresen találkozunk, de gondolom mások is így vannak ezzel. A mellettem fekvő Juli néni is bólogat nagyokat, de lehet, hogy csak a bogyóktól.

2013. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ma már ők is az idegenekre használják.
2013. júl. 12. 00:43
 17/28 Salamon Bálint ***** válasza:
A válaszom csakis a te kérdésedet minősíti.
2013. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Mercer válasza:
Kedves Űrkutatók.Az UFO jelentése magyarul: Ismeretlen Repülő Tárgy. Szóval az történelem folyamán már sok néven nevezett dolog amiben az ŰRLÉNYEK utaznak.Röviden: Az ŰRLÉNYEK utaznak az UFOBAN.
2013. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
csak a filmek miatt ilyen élénk a fantáziátok?mértkéne am fejlettebb technológiával rendelkezniük mint nekünk ha léteznének?
2013. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Salamon Bálint ***** válasza:
Ki használja az idegenekre? A tudomány? Na neeeeee.....
2013. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!