Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO bázis a holdon? Találtam...

UFO bázis a holdon? Találtam egy érdekes cikket, érdekes, főleg a videót megnézve, ahol FÜGGŐLEGES épület is látszódik. Ki mit gondol róla?

Figyelt kérdés

Laikusként nézegettem pár cikket és videót.Szerintem ez nem paranormalos oldal, és a videó sem fake repülő dolgokat ábrázol, hanem egy műholdfelvétel.Igaz a cikkben szereplő videó nem indul el, mert törölték időközben, de a youtube-n, meglehetett találni, más néven.

olvasgattam a holdi civilizációkról is, és úgy, hogy teljesen szkeptikus vagyok a témában, azért mégsem hagy nyugodni.

Azért a videó közepén a két egymás mellett lévő függőleges épületszerűség, elég fura.természetes képződmény nem lehet, hiszen ilyet a természet kőből nem tud produkálni.

Én ezt cáfolni sem tudom, azért várom a hozzászólásokat!


http://www.youtube.com/watch?v=CC8XF_5VhnA


[link]



2013. júl. 31. 23:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én nem tudok arról, hogy a Hold körül keringenének műholdjaink, de lehet. De az merőlegesen nézne, nem oldalt. Kutatószonda is.

Az egyébkéntis rossz minőségű felvételben az a nagyszerű, hogy komoly erőfeszítés kellett ahhoz, hogy az eredetit lebutítsák. Állóképeket ha jól tudom a Hasselblad csúcskameráival készítenek. De bármivel is, az biztos, hogy nem teszkógazdaságos.

Nincs viszonyítási pont a méretek megállapításához. Jó, a holdon kevés ilyen van, de pl. a mérete ismert, s a felszín görbületéből lehetne számolgatni. Az a micsoda lehet dobókocka méretű, de köbkilométeres is.

Az remek ötlet, hogy amikor megmutatják a lényeget, még tovább rontanak a képen, hogy egészen biztosan ne lehessen rajta látni semmit.

2013. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Korrigálom magam, de a lényegen nem változtat. Az amerikaiak Grail műholdjai végeztek kutatásokat a Holdon, de nem a sötét oldalon, s már becsapódtak a Holdba. Kínai szondák vannak a Hold körül, de a sötét oldalon azok sem tudnak dolgozni.
2013. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Szecsői Tibor ***** válasza:

"Tény, hogy már azt első holdra utazáskor találkoztak az űrhajósok UFO-val"

Én kérek elnézést, ha ez tény, akkor nem szóltam... Anyám.

2013. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Az űrbéli képek még mindig nem az űrben, hanem számítógép monitorán keletkeznek. A fényképre azt lehet csinálni amit valaki látni szeretne. Ez a valóságban is így működik, egy a fáról leesett ágról is többen állítják hogy egy Boa, csak hát idővel mégsem mozdul!

A vizuális a legmegbízhatatlanabb információszerzés, vannak dolgok amit mindenki másnak lát.

2013. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
a Hold ugye üreges és ott laknak a reptoidok, krixkraxok meg a lumbulábiak várják a következő inváziót, az a függőleges épület köti össze a felszínt az üreges Hold belsejével :D
2013. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15ös

ebben a kérdésben nincs helye az általad említett 404 találmányoknak..:)

2013. aug. 1. 15:24
 17/23 anonim ***** válasza:
67%

Tudom, de az üreges Hold teóirát azt nem 404 találta ki, ő csak a lumbulábiakat meg poloskoidokat meg ezeket.

És ha már UFÓ bázis van a Holdon, hát ki mások is lennének ott... :D


Ja meg hogy visszhangzik a Hold :DDDDD kérdés, hogy egy levegőtlen égitest hogy tud visszhangzani (vákuumban nem terjed a hang), de hát ezt nyilván jobban tudják a reptoid-krixkraxi szakértők :D

2013. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 kacsacsoruemlos válasza:

hiszem h léteznek ufók, meglehetősen naív is vagyok a témában de ez csak sima árnyék játék. például ott van a marsi arc, amiről szintén kiderült, hogy igazából más szögből már nem hasonlít egy arcra. itt is ilyesmi lehet.


szólnak legendák ugye arról is, hogy a holdon földönkívüliek vannak, van is nasa rádióbeszélgetés is rögzítve ezekről. hát nem tudom. érdekes. itt egy videó erről, bár lehet ez is kamu... http://www.youtube.com/watch?v=e7J0cG_kKTU

hihetetlen h a holdon vannak idegen lények. nagyon fura.

2013. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%
Kamu,mint a balti ufo.
2013. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%

#9 -es vagyok. Meg kell nézni az Apollo11 útját, történetét, a filmet.

Dokumentálva van az idegen megmagyarázhatatlan jelenség Armstrong kézirataiban, amit felhasználtak a film készítéséhez.

Természetesen a NASA nem ismeri el és soha nem is fogja, ugyanis létrejötte szerződésében benne foglaltatik hogy nem köteles -"semmilyen mértékben"- elszámolni a kutatásokról, eredményekről. Tehát valóban kedveseim, nem Tény és hasonló esetben sem lesz az az ő részükről az idegenekkel való találkozás(ok). Miért van egyedül a NASA ezzel a dologgal, na vajon miért....:(

2013. aug. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!