Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO bázis a holdon? Találtam...

UFO bázis a holdon? Találtam egy érdekes cikket, érdekes, főleg a videót megnézve, ahol FÜGGŐLEGES épület is látszódik. Ki mit gondol róla?

Figyelt kérdés

Laikusként nézegettem pár cikket és videót.Szerintem ez nem paranormalos oldal, és a videó sem fake repülő dolgokat ábrázol, hanem egy műholdfelvétel.Igaz a cikkben szereplő videó nem indul el, mert törölték időközben, de a youtube-n, meglehetett találni, más néven.

olvasgattam a holdi civilizációkról is, és úgy, hogy teljesen szkeptikus vagyok a témában, azért mégsem hagy nyugodni.

Azért a videó közepén a két egymás mellett lévő függőleges épületszerűség, elég fura.természetes képződmény nem lehet, hiszen ilyet a természet kőből nem tud produkálni.

Én ezt cáfolni sem tudom, azért várom a hozzászólásokat!


http://www.youtube.com/watch?v=CC8XF_5VhnA


[link]



2013. júl. 31. 23:30
1 2 3
 21/23 Szecsői Tibor ***** válasza:
75%

#20 Elég sok mindent elolvastam a holdraszállásról, ilyenről még csak nem is hallottam... Vagy csak nem értem, mit akarsz, a központozás hiánya nem segíti a megértést.

UI: MIért került moderálásra az a megjegyzésem, hogy nem ez a 404 találta ki a poloskoidokat?:)

2013. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Csak egy december 6.-i Mikulás. Álltudományos magyarázatokkal alátámasztva.
2013. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Jó volna ha egy ilyen bázis lenne a Holdon, lenne pár ötletem, hogy hova célozzák a lézert.
2013. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!