Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikus és Ufó kutató...

Szkeptikus és Ufó kutató közötti beszélgetés. Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés

Szkeptikus és ufó kutató beszélgetése:

-Nincsenek itt földönkívüliek, ufók, badarság az egész, mutass róla fotót!

-Tessék itt egy fotó * mutatja*

-Ó ez túl homályos, pixeles, ufókról miért nem készül jó minőségű fénykép? Olyat mutass!

-Tessék itt egy jó minőségű, tisztán kivehető kép *mutatja*

-Ó de hát ez semmit sem ér, mert meglehet csinálni PS-be, mutass videót!

-( Akkor minek kérsz ilyet ha úgyis ráfogod hogy kamu?) Tessék itt a videó amit kértél!

- Ó de hát ez simán kamu, mert ilyet már tudnak csinálni, a filmekben is sokkal jobb effektekkel már...

-( Véletlenül se jusson eszedbe hogy azt profik csinálják csapatokban, nem pedig egy kocka a laptopja előtt, de jó.. természetesen mindig jön az "5 perc alatt megcsinálom én is szerkesztőbe " szöveg, de mégsem mutattak még egy ilyet sem aki ezt állítja)

-Mutass nekem szemtanúkat!

- Tessék, 500 állampolgár.

-Miért mindig csak 10-es IQ-jú emberek látnak ufókat? Miért nem valami magasabb beosztású ember?

-Nem értem, mi köze van az IQ-hoz egy jelenség megfigyelésével kapcsolatban. A megállapításod téves. Vannak ilyen emberek: katonák, űrhajósok, rendőrök, pilóták, stb.

-Ó ezek csak pletykák, meg kamu írások, biztos kiforgatták a szavát vagy sosem mondott ilyet!

-*Megmutatja a vele készített VIDEÓ interjút*

-Ó de hát ezek hazudhatnak, meg nemnormálisak, szellemileg visszamaradottak, ja és pénzért csinálják MINDIG, egy kivétel sem lehet!

-Tök jó hogy nem normális rendőreink és katonáink vannak akik az államot védik és fegyvert adnak a kezükbe, valamint az űrhajós is csak addig nemzeti hős, amíg nem beszél ufókról, utána már dilinyós...kérted az embereket, tessék hát megmutattam őket, igenis nagyon sokan vannak. Igen csak gyenge érv mindenkire ráverni a pénzért csinálja dumát.

-Jó, majd ha az amerikai elnök bejelenti akkor elhiszem!


MAGYARUL: Akármit mutathatsz egy szkeptikusnak, fölösleges. :) Mindenbe bele fog kötni. Ha adsz neki olyat amit kér, abba is beleköt. Hányszor olvastam, hogy ménem valami "fejes" beszél az ufókról, aztán jött a hír egy miniszterről, aki fejes, de érdekes módon ezt sem fogadták el hogy "jajj hazudik!". De lemerném fogadni, hogy ha Obama jelentené be, akkor is belekötne hogy " alá van mondva a szöveg, nem eredeti, ez kamu, ez csalás, pénzért csinálja ,jéé már obama is hülye lett?" stb. :DDDD



Azt azért elárulná valaki, hogy mi haszna van egy olyan embernek a dologból, aki elmegy egy kutató szervezethez, elmondja a történetét, de kéri hogy ne mondják el senkinek, ne közöljék a nevét és adatait, csak rögzítsék az esetet és pénzt sem kért érte és csak tudni szeretné mi történt, minek volt a szemtanúja?



2013. aug. 4. 19:58
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
54%

A szkeptikusokra szükség van, még ha nem is mindig értek velük egyet. Olyan a szerepük szerintem, mint egy büntetőügyben az ügyész és az ügyvéd szerepe. Nem lehet minden bemondásra elhinni. Én pl. nagyon haragszom az asztrológiára, kuruzslásra, népbutításra. Mert ezeknek nincs tudományos alapjuk, szerintem.

Más a helyzet az UFO jelenséggel. Abban az elképzelésben nincs semmi tudománytalan, hogy egy nagyon távoli lakott bolygóról, az esetleg ott élő idegenek a Földre látogassanak. Ha technikailag képesek lennénk rá, mi is megtennénk.

De azt sem tehetjük, hogy minden képtelennél - képtelenebb beszámolót bemondásra elfogadjunk, mert szörnyű világ lenne akkor. Mindent egy kis fenntartással kell kezelni. A legjobb módszer a tudományos módszer, jobbat még nem találtak ki. Ha valami igaz, az úgyis ki fog derülni, hiába tagadják, idő kérdése, eddig azt láttuk, előbb - utóbb minden kiszivárog. Ha egy elmélet helytálló, a kritika csak megerősíti, nem árthat neki. Ha hamis, akkor jobb is megcáfolni.

Ezeket a megfigyeléseket fel kell jegyezni, szűrni, vizsgálni. Rendkívül izgalmas kérdés a földönkívüliek kérdése, nagy álmom, hogy az én életemben még kiderüljön erről valami. Figyelni kell, gyűjteni a bizonyítékokat. A dolog természetéből - ritkán megfigyelhető - adódik, hogy a hivatalos tudomány nemigen tud mit kezdeni a jelenségekkel.

2013. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 The Lizah Reloading ***** válasza:
szerintem vannak ufók.
2013. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!